Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.287
Cevap
375
Favori
630.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben böyle bir şey ne duydum ne gördüm.

Kullandığım Q led tv de panel değişimi yaptılar, 0 orjinal kutusunda getirdiler evde açıp değiştirdiler.

Fesuphanallah daha neler göreceğiz.

Bence servise güvenmeyin çağrı merkezini arayıp sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owolfo -- 2 Ekim 2020; 13:44:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Samsung Genel Merkez Q95T İçin
    Para İadesi Ret Edilmiş
    Değişim Ret Edilmiş( Samsung Q95t Alacaklara Ders Olsun 1 Aylık Tv)

"Çıkma Panel" Takılması İçin Talimat Vermiş Servise Önümüzdeki Hafta Gelecekmiş Evde Paneli Değiştirecekler Q95T Modeli.
    Sıfırmı Diye Sormuş Arkadaş "Sıfırdır Herhalde Abi" Demişler
    "Arka Izgara Değişecekmi Aydınlatma" Demiş Servis Bilgim Yok Abi Demiş.

Nedir Bu Arkadaşlar "Çıkma Panel" Depoda 1 Tane Varmış Gözüküyormuş İstanbulda Servis Öyle Demiş
    Başkasının Arızalı Proplemli Panelinimi Getirecekler Yoksa Sıfırmı Geliyor Varmı Aramızada Böyle 1 Süreçe Giren Acaba Ben Çözemedim Bu İşi "Q95t Çıkma Panel İşini"

Kaç Kişi Q90R Çıkma Panel Taktırdı ? Yada Q80R Modeline ? Varsa Aramızda Lütfen Söylesin Sıfırmıdır,2 Elmidir.
    tüketici hakem heyeti bunların anladığı dil bu
  • arkadaşlar yeni qled q70t serisi tv yi aldım. ilk görünüş ve görüntü güzel. ancak tv yi her açışımda sağ üst köşede, bir bildirim geliyor.bildirim ayarlarından hepsini silmemem rağmen yine aynı bildirim tv yi her açışımda geliyor. tamam diyorum gidiyor. ne yapmam gerekir? yardımcı olurmusunuz? servisle görüşmek bir sürü prosedür.

tv: 55qeq70t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpelif -- 2 Ekim 2020; 14:39:23 >
  • youxell35 kullanıcısına yanıt
    bendede aynı tv var. sizde tv yi açtığınızda sağ üst köşede bir bildirim mesajı ile karşılaşıyormusunuz?
  • alpelif A kullanıcısına yanıt
    merhaba o bildirimi (servis menüsünden yerel ayar ve renk ayarların yapılmasına ilişkin bildirim) ancak servis servis menüsünden kapatabiliyor aynı zamanda o bildirim tv nizin ayarı için önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Samsung Genel Merkez Q95T İçin
    Para İadesi Ret Edilmiş
    Değişim Ret Edilmiş( Samsung Q95t Alacaklara Ders Olsun 1 Aylık Tv)

"Çıkma Panel" Takılması İçin Talimat Vermiş Servise Önümüzdeki Hafta Gelecekmiş Evde Paneli Değiştirecekler Q95T Modeli.
    Sıfırmı Diye Sormuş Arkadaş "Sıfırdır Herhalde Abi" Demişler
    "Arka Izgara Değişecekmi Aydınlatma" Demiş Servis Bilgim Yok Abi Demiş.

Nedir Bu Arkadaşlar "Çıkma Panel" Depoda 1 Tane Varmış Gözüküyormuş İstanbulda Servis Öyle Demiş
    Başkasının Arızalı Proplemli Panelinimi Getirecekler Yoksa Sıfırmı Geliyor Varmı Aramızada Böyle 1 Süreçe Giren Acaba Ben Çözemedim Bu İşi "Q95t Çıkma Panel İşini"

Kaç Kişi Q90R Çıkma Panel Taktırdı ? Yada Q80R Modeline ? Varsa Aramızda Lütfen Söylesin Sıfırmıdır,2 Elmidir.
    Hocam internetten aldıysan 14 gün içinde eşşek gibi geri almak zorundalar ancak gidip mağazadan ldıysan iade yok aslında olmaası lazım saçma kanunlar yüzünden böyle ...
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    mağazandan yapılan alımlarda iade durumunu asla kabul ettirmezler yoksa bize nasıl ürün kitleyecekler. Para karta para yüklüyor diye ben mağazadan aldım yoksa internetten bu kampanyayı verseydi herkes internetten alır sorun görüncede iade ederdi samsungun elinde de patlardı tvler. Ben bulutlanma için haber bekliyorum büyük bir ihtimal bana da iade ya da değişim vermeyecekler bende thy başvuracağım ama internetten almış olsaydım hemen gönderirdim.
  • Merhaba, samsung 85Q80T kullanan veya inceleyen arkadaslar yorum yapabilirler mi. İş görür mü.

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

mağazandan yapılan alımlarda iade durumunu asla kabul ettirmezler yoksa bize nasıl ürün kitleyecekler. Para karta para yüklüyor diye ben mağazadan aldım yoksa internetten bu kampanyayı verseydi herkes internetten alır sorun görüncede iade ederdi samsungun elinde de patlardı tvler. Ben bulutlanma için haber bekliyorum büyük bir ihtimal bana da iade ya da değişim vermeyecekler bende thy başvuracağım ama internetten almış olsaydım hemen gönderirdim.
    Aynen bende bir ara alacak gibi oldum , ama sonra bu detayı düşündüm vazgeçtim . yalnız teknosalarda her ne olursa olsun 30 gün değişim yapabiliyorsunuz fiyatta aynı diğer satıcılarla
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Bende mediamarktan aldım almaz olaydım birde bana eve getirmek için 50₺ paramı aldılar. Keşke samsung ya da vatandan ya da sizi duyunca teknosadan alsa idim. Şimdi okudum mediamarkt 0-180 gün içinde servis raporu olur ise iade değişim talep edilebilirmiş bakalım olmaz ise servis raporunu zorlayacağım tabi servisin rapor vermesine samsung izin veriyor ise malum bulutlanma için servis sadece foto çekti cevabı genel merkez verecekmiş

edit: tv gibi kurulmuş ürünler kapsam dışı imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stagemasterone -- 2 Ekim 2020; 17:32:48 >
  • Merhaba arkadaşlar; ilk Q95T tv mi teknosadan aldım ürünün alt şerit yapıştırmasında bir sorun olduğunu farkettim samsungla görüşmelerim sonucunda anında sıfır ürünle değiştirdiler. 2. Üründe teknosadan geldi aynı sorun olduğunu görünce onuda iade ettim. Para iadesini 2 günde yaptılar. Gayet hızlı ve müşteri memnuniyeti ön planda olunca
    tekrar aynı tvyi almaya karar verdim ama bu sefer tv’nin serisi farklı olsun diye media marketten aldım ve sonuç tam istediğim gibi mükemmeldi. Aslında samsung tv almaktan vazgeçmişken görsellikle alakalı ufak bir problem için bile 1 tv yi değiştirip 2 nci tvninde para iadesini hızlıca yapınca hizmetinden dolayı 3 ncü kez Q95T alımı yapmış oldum. Arkadaşın tvsinde panel sorunu varken nasıl red vermişler akıl alır gibi değil.
    Bu işte başka bir durum olduğunu düşünüyorum. Bize gelen servis personeli inanılmaz ilgiliydi ve bağlı olduğu firma benim sorunlarımla ilgilenmesi için özel bir arkadaşı ekstra yönlendirdi. Benim 2 ayda yaşadığım tecrübelerim bu şekilde. Son olarak samsung çözüm merkezinde ki arkadaşlara bende aldığınız hatalı tvleri napıyorsunuz dediğimde direk imha ediyoruz dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar q55 80t yada 95t alma niyetindeyim 2 sorum olacak sizce kasım ayını beklemelimiyim indirimler için? (tahminen ne kadar düşer?) ikinci olarak ta internet üzerinden daha önce hiç tv almamıştım kurulumu bulunduğum ilin servisi yapıyor galiba kurulum aşamasında madde madde sıralarsak neye dikkat etmeliyim? Olası bir sıkıntıda anlık neler yapılabilir?

• Bu samsung da bir gariplik var. Anlatılan iyi servis deneyimleri doğru. Kötü deneyimler de doğru.

Bu bağlamda benim tahminim tamamen eve gelen teknik ekiple alakalı. Çünkü bu kadar tutarsız müşteri deneyiminin başka izahı yok. Samsung sanki işi tamamen teknik ekibe devretmiş. Siz servis olarak ne derseniz o bizim kabulümüz gibi bir sonuç çıkıyor. Çünkü aybı samsung türkiye ufak birşeyden yeni tv verirken/para iadesi yaparken arkadaşın demir parmaklık gibi tvsine bu kararı vermesinin başka açıklaması yok.

Ben böyle olduğunu tahmin ediyorum.bir kanıtım ya da deneyimim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 2 Ekim 2020; 18:41:28 >
  • Kesinlikle öyle hocam..
    Benim eski TV Vestel idi.. Ölü piksel vardı servis geldi fotoğraf vs neyse gitti sonra aradılar TV paneli değişecek deyip tv'yi aldılar 10 gün sonra tv'ye dokunmadan bir de değiştik diye getirmişler.. Şikayet şu bu tekrar gelip aldılar bu sefer de paneli başka tv'den çıkma yine ölü pikselli bir panelle değişmişler öyle getirdiler..
    Ne zamandır THH'ye vereceğim bir türlü imkanım olmadı.. Ama insanı salak yerine koyan o serviste kim varsa veya kimin bu işte parmağı varsa Allah'ım sorsun.. Muhakkak ettiklerini bulurlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 2 Ekim 2020; 19:11:41 >
  • Blue_İce1982 B kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Siz o direk imha işine inandınız mı hocam ?

• Blue_İce1982 B kullanıcısına yanıt

"Bu İşte Başka Durum Var Derken" Bize Suçu Atıyosun Direk Bizde Aynı Ürünü Q95T AldıkSamsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] 

Sana 2 Tane Panel Değiştirmişler Bırak 2 Paneli Adam Bize "Çıkma Panel Takılcak" Diyor Utanmadan Sıkılmadan

Senin İade Ettiğin Hatalı Panel Söküp Bizim Panele Takılcak Ne İmhası "Çıkma Panel" İadeleri Topla Sök Gönder Başka 1 Şey Aklıma Gelmiyor

Bu Konu Hakkında Sakın Başka İş Var Demeyin Bana Zaten 1 Hatfadır Canımı Sıkıyor Bu Olay 1 de Siz Vurmayın.

1 Aylık Tv Adam Şimdi Evde Sökecekte Koca Paneli Takacak 500 Liralık Mutfak Tv Siya Sök Tak İş Buraya Geldi,Daha Ne Durum Olsun.

• Vallahi şu olayları gördükçe duydukça 2bin fazla ver sony xh95 al geç diyor şeytan..hazır mm de bin lira indirimde..LG zaten bitti gözümde Samsungun da bu durumlar soğuttu iyice..kağıt üstünde üstünlüğünü bir kenara bıraktım sorunsuz bir tv olsun senelerce götürsün diye Sony şuan ağır basıyor..

Bir yandan da zaten tv kanalları seyretmeyi düşünmüyorum LG cx mi alsam gene de oyun oynamakla vs yanık oluşur mu diye düşünüyorum..varmı görüşü olan cx mi mantıklı yoksa Sony xh95 mi 55?

• srdrpeker kullanıcısına yanıt

Kesinlikle SonyXH95 hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

Vallahi şu olayları gördükçe duydukça 2bin fazla ver sony xh95 al geç diyor şeytan..hazır mm de bin lira indirimde..LG zaten bitti gözümde Samsungun da bu durumlar soğuttu iyice..kağıt üstünde üstünlüğünü bir kenara bıraktım sorunsuz bir tv olsun senelerce götürsün diye Sony şuan ağır basıyor..

Bir yandan da zaten tv kanalları seyretmeyi düşünmüyorum LG cx mi alsam gene de oyun oynamakla vs yanık oluşur mu diye düşünüyorum..varmı görüşü olan cx mi mantıklı yoksa Sony xh95 mi 55?
    Sabit logolu cok bisey yoksa kesinlikle oled. Sabit logolu cok sey var ve 5-6 saat duracaksa o zaman q95t veya xh95

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

Yansima cok oluyor diyorlar q80r de

• 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.