Yüzbaşı
30 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese iyi gunler. 1100 tl ye Camasir makinesi 7 kg almak istiyorum. Oneriniz varsa memnun olurum. Iki model buldum ancak karar veremiyorum. Samsung WF1702WPC/YAH A+++ 7 Kg 1200 Devir 1050 tl ye birde Bosch WAK20200TR 7 Kg 1040 tl ye. Ilginize simdiden tesekkur ederim.
Arkadaslar 616 ile 709 arasinda kaldim 150-200 dolar farkla 709 almaya deger mi? Yoksa 616 mi alsam? Bu hafta alacagim insallah. Birde Onkyo larin hdmi kartinda sorunlar yasaniyormus bu dedikodular dogru mu? Birde en ucuz olani 515 var, acaba 515 616 ve 709 a gore cok dusuk bir sistem mi kalir. Yardim ederseniz sevinirim. Cok ust duzey kullanici degilim amacim film, PS3 ve muzik.
Cep tlf numu Rusyada yasadigimdan Rusya cep numarasi olarak girdim. Ancak sms onayi gelmedi bir kac kez acaba ulke kodundan dolayi mi gelmedi diye degisiklik yaptim. Tekrar gelmeyince turk tlf numu girmek istedim ancak bu seferde degisim hakkimin doldugu uyarisi geldi. Simdi turk tlf numu kayit etmek icin ne yapmam gerekiyor. Ilginize simdiden tesekkur ederim.
Arkadaslar 616 ile 709 arasinda kaldim 150-200 dolar farkla 709 almaya deger mi? Yoksa 616 mi alsam? Bu hafta alacagim insallah. Birde Onkyo larin hdmi kartinda sorunlar yasaniyormus bu dedikodular dogru mu? Yardim ederseniz sevinirim. Cok ust duzey kullanici degilim amacim film, oyun ve muzik.
Arkadaslar 616 ile 709 arasinda kaldim 150-200 dolar farkla 709 almaya deger mi? Yoksa 616 mi alsam? Bu hafta alacagim insallah. Birde Onkyo larin hdmi kartinda sorunlar yasaniyormus bu dedikodular dogru mu? Yardim ederseniz sevinirim. Cok ust duzey kullanici degilim amacim film, oyun ve muzik.
Arkadaslar 616 ile 709 arasinda kaldim 150-200 dolar farkla 709 almaya deger mi? Yoksa 616 mi alsam? Bu hafta alacagim insallah. Birde Onkyo larin hdmi kartinda sorunlar yasaniyormus bu dedikodular dogru mu? Yardim ederseniz sevinirim. Cok ust duzey kullanici degilim amacim film ve muzik.
Arkadaslar Pioneer VSX-527K ile Onkyo TX-N509 modelleri arasinda tercih yapmaya calisiyorum. Bir cok ozelligi ikisindede mevcut ancak bir turlu karar veremiyorum. Fiyat olarak da aralarinda yuksek bir fark yok. Acaba kullanim omru ve kalitesi yonunden hangisini tercih edersiniz, sizlerinde goruslerini almak istedim. Saygilarimla.
Acaba yeni update eden varmi? Birde update lerini nereden takip edebiliriz arkadaslar, bazi .mkv lerde sorun yasiyorum, ve bazi ses codeclerinde goruntu olamsina ragmen ses alamiyorum.
PS3 den TV ye baglantim HDMI, televizyonum Pioneer Kuro Plazma, PS3 u actigimda HDMI dan goruntu alamiyorum, reset yapiyorum, hdmi uzerinden 486i grountu geliyor, daha sonra hdmi tanimlaniyor ve 1080p goruntu geliyor. Ancak kapattikdan sonra tekrar actigimda yine goruntu gelmiyor, reset yapip tekrar ayni islemleri yapmam gerekiyor. Daha once buoyle bir sorun yoktu. Birde acip, ayarlari yapdiktaan bir zaman sonra ekran karmasiklasip PS3 donma yapiyor.
Boyle bir sorun yasamis arkadaslar varmi acaba? Problem ne olabilir, PS3 uctu gibi geliyor bana. KAblo sorunu olabilirmi?
Evimde kullandığım Vestel 4500 dvd player 2.ci kez bozuldu artık sona geldi herhalde. yerine ne alayım. gayet memnundum bu aletden ancal miladı doldu gibi. Divx lerde sorunsuz çalışıyordu altyazılarda da öyle. yeni ne alayım arkadaşlar. indirdiğim filmlerde sorunsuz çalışsın yeter. Altyazıda göstersin. piranha lara nasıl acaba?
Hakkında
Forum İmzası:
PSN:Sarper03
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 426
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.204 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.