Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.328
Cevap
378
Favori
635.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Q95T Her Yönüyle Bariz Üstün Çıkıyor,Parlaklık,Siyah Bütünlüğü,Renkler,Detaylar,Blooming,Resim İşleme
    Bizim Piyasada Satılacak 1 Ürün Olursa Bu Model(TCL 6-Series QLED) Şimdiden Güzel 1 Fikir Verebilir Almayı Düşünen Arkadaşlar Varsa Tcl 6 Serisi Qled Modeller

Samsung Q90T QLED(100 Zone)Quantum Processor VS TCL 6-Series QLED (240 Zone Mini Led) TCL's AiPQ Engine

Siyah Tekdüzelik Farkına Bakın Arkadaşlar Dağlar Gibi Fark Var Samsung Q90T Muazzam,Açık Söylim Bu Kadar İyi Beklemiyordum

Renklerin Canlılığı,Tonlamalar Vurgular Bariz Samsung Q90T

TCL 55R635 Gerçek 10 Bit Panel Olmasına Rağmen Sönük Ve Cansız 1 Hdr Performası Veriyor Çok İlginç Gerçekten 10 Bit 10 Bit Diye Tutturanların Görmesini İsterdim
    Samsung 8 Bit Panel Kullanmasına Rağmen Üstünlük Samsun Q90T Modelinde.

Tcl Qled 240 Zone Ama Bloomingleri Göstermeye Gerek Yok Arkadaşlar,100 Zone Q90T Galip Geliyor Tekrardan Bu Arada Samsung 2020 Qledler (Micro Dimming) İşinide Geliştirmiş Bu Sene Gözümden Kaçmadı

Şunu Gördük Tcl Bence Daha Yolun Başında Alacakları Çok Yol Var Gibi Bakalım Bizim Piyasada Neler Yapacaklar Kısacası Durum Bu Arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 14 Eylül 2020; 2:3:38 >

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    hocam blooming konusunda tcl daha iyi sadece siyah tekdüzelik kötü olduğu için ekranda fazla nesne olduğunda daha fazla çiceklenme varmış gibi görünüyor ama durum öyle değil

• RNNN kullanıcısına yanıt
    2 Katından Fazla Zone Miktarına Göre Değerlendirirsek Hocam Çok Güzel 240 Zone ,100 Zone Anca Bu Kadar İyi Olabilirdi Blooming Samsungda Bu Yönden Baktım Ben
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    algoritma kısmı berbat olunca tekdüzelikte kötü olunca bu sonuç çıkmış ortaya kağıt üzerinde özellikler iyi ortalamanın üzerinde ama tekdüzelik ve karartma mahvetmiş tv yi..birde 8bit+frc tv 10bit tv den daha düzgün renk gösterebilir diyince cahil damgası vuranlar gelsinde açıklasın alttaki durumu :) tv isterse 99999bit olsun düzgün gradyan performansı olmadıktan hiçbir anlamı yok bunu algılamakta güçlük yaşıyorlar..

Boşverin hocam. Burada hepimiz birşeyler söyledik. Tartışıldı. Birbirine hakaret boyutuna varmadan çıkıştığımız da oldu. Ama aynen inat edilmese bazen daha iyi.
    Herşey donanım gücüyle olmuyor işte. Onu işleyecek işçide lazım. O işçilerin kalifiye olması da lazım. 8bit+frc diye çok eleştirdiler sonuç ortada, üstelik yarı yarıya led bölgesiyle. Aşağı kalır yanı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kaldı ki Q95t teknik açıdan da Q90t'ye göre daha iyi bir cihaz hocam.. (120 zone bölge gibi)
    Bu sene tüm markalar çuvallamış olmakla birlikte Samsung Q95t ile 2020 yılını kurtarmış diyebiliriz.. 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Verilen hediye kartlari zaten fiyatin icindede bukarti tvyi alirken tvden fiyatindan dusemezmiyiz
    Hayir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Günaydın, kart ücreti fiyattan düşünmüyor.

TV alırken promosyon kodu almayı unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beendownthere

Arkadaşlar merhaba, 55q70t satın aldım daha kurulmadı yarın gelecekler bir problem çıkmazsa. Araştırdım ama tam cevap bulamadım, tizen app markette spotify var mı? Varsa güzel çalışıyor mu, yoksa dışarıdan yükleme imkanımız var mı?
    Yardımcı olacak kimse yok mu?
  • beendownthere kullanıcısına yanıt
    Spotify var hocam, nasıl çalıştığını bilmiyorum, kullanmadım çünkü..

• Çok teşekkür ederim cevabınız için, benim için önemli inşallah güzeldir
  • Arkadaşlar tekrar selam, tv geldi kuruldu sıkıntı yok gibi şimdilik, ama bu kumandada lg gibi imlec vs yok mu ya?? Cok zor oluyor boyle surekli tik tik tik bir sey yazarken, ben bir seyi eksik mi yaptim yoksa bu kumanda lgninki gibi sihirli kumanda degil mi?

Geçmiş olsun. Sihirli kumanda sadece Lg de olan bi durum. Tik tik basmaya devam.

• Teşekkürler, nahoş bir sürpriz oldu ama yapacak bir şey yok, oyun ve karanlık performansı önemliydi, va panel şarttı olede param yetmedi maalesef, telefondan yazarım artık bir şey yazılacağında

Her ne kadar LG'deki gibi imleç olmasa da yazım hızı oldukça iyi olduğu için ben pek sıkıntı yaşamadım bugüne kadar..
    Alışırsınız hocam..
    Hayırlı olsun güle güle kullanın..

Hayırlı olsun, güle güle kullanın

Cihaz hangi modeldi ?

• Samsung q95t cidden çok iyi bir seçenek.Oled yerine her türlü 95t tercih ederim.
  • Benim para kartlar bugün geldi 24 ağustosta başvuru yapmıştım ona göre aşağı yukarı hesap yapabilir arkadaşlar şimdiden herkese hayırlı olsun :)

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    owolfo O kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam cok inceleyemedim ama menu arayuzu ve hizini begendim diyebilirim.

@owolfo 55q70t aldim, aslinda 50 inc dusunerek yola cikmistim, tv sehpama buyuk oldu ama iyi ki 55 almisim, 50 kucuk olacakmis izleme mesafem az degil cunku. Sagdan soldan tasinca biraz komik oldu sadece, becerebilirsem fotograf koyayim.

Oyun fotosunda cok uzak gorunmus ama o kadar degil aslinda, ideal oldu bana gore 55 inc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beendownthere -- 14 Eylül 2020; 15:45:22 >

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.