Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.328
Cevap
378
Favori
635.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam, Q80r aldığım için hiç pişman değilim lakin Q95t'nin bu fiyata alınabiliyor olması bi acaba mı dedirtiyor bana..
    Bu fiyata alınabiliyor olduğunu bilsem büyük ihtimal beklerdim..
    Q80r de iyi bir cihaz lakin Q95t gelecek adına daha mantıklı duruyor..
    Her şeyin hayırlısı tabii ki..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rgpp R kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyleri yazmışız aynı anda 😀
    Ne zaman almıştınız, bence satıcı için sorun olmaz, daha iyi fiyata bile atabilir, kapalı kutu sonuçta..
    Ben Q95t için uğraşırdım açıkçası çünkü her şeyiyle tam bir cihaz ve eksik bir yanı yok gibi..
    Yine de karar sizin 👍

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    55 inc alacak olsam 1 dk bile düşünmem ama 65 inc çok pahalı

55Q95 T. 10 bin. 65Q95T 19 bin çok mantıksız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Merhabalar. Smart iptv yüklemek istiyorum tv ye ancak samsung kaldırmış sanırım. Usb ile yükleme yolu var youtube de net bir video asla yok. Yakın zamanda yükleme yapan oldu mu. Nasıl bir yol izlemeliyim ?
    Hocam fat32 ile biçimlendirimiş bir usb belleğin ana dizinine paylaştığım rar dosyası içindeki "userwidget" klasörünü kopyala. TV ye tak otomatik olarak programı kuracak. Program kurulduktan sonra usb belleğin takılı kalmasına gerek yok.

Kendi sitesinden link atıcaktım fakat link hasarlı galiba. bendeki klasörü kendi drive ıma attım. linki veriyorum. indirdiğinizde size zahmet söylerseniz dosyayı kaldıracağım.
    https://drive.google.com/file/d/13z0yM4oMIok3yvH0Awjz/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 13 Eylül 2020; 18:35:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Hocam, Q80r aldığım için hiç pişman değilim lakin Q95t'nin bu fiyata alınabiliyor olması bi acaba mı dedirtiyor bana..
    Bu fiyata alınabiliyor olduğunu bilsem büyük ihtimal beklerdim..
    Q80r de iyi bir cihaz lakin Q95t gelecek adına daha mantıklı duruyor..
    Her şeyin hayırlısı tabii ki..
    Ben de pişman değilim. Fakat 65Q80 i hatta 65q90 ı 65q95t ile değişirdim şahsen.
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Trendyoldan aldım cuma geldi tv salı günü içinde servis randevu verdi kurulum için. Bende karar veremedim açıkcası.

• Hocam

Bu mesajınızdan 65Q95T yi tek geçtiğinizi anlıyorum.

Doğru mu anladım acaba ?

• Arkadaşlar merhaba, 55q70t satın aldım daha kurulmadı yarın gelecekler bir problem çıkmazsa. Araştırdım ama tam cevap bulamadım, tizen app markette spotify var mı? Varsa güzel çalışıyor mu, yoksa dışarıdan yükleme imkanımız var mı?

• Hocam mükemmelsiniz linki indirdim. silebilirsiniz isterseniz. çok çok teşekkür ederim. akşam eve geçer geçmez deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: owolfo

Hocam

Bu mesajınızdan 65Q95T yi tek geçtiğinizi anlıyorum.

Doğru mu anladım acaba ?
    Öyle hocam. Q80R dan daha iyi bir cihaz orası su götürmez. Q90R ise teknik olarak çok iyi. Görüntüleme bakımından donanım konusunda da en iyisi. Led bölgesi olsun 10bit panel olsun teknik açıdan çok çok iyi. Fakat q90r a göre daha az led bölgesi olmasına rağmen kafa kafaya karartma performansı göstermesi q95t yi en azından algoritma konusunda daha da geliştiğini gösteriyor. Kalıyor 10bit ve 8bit+frc muhabbeti. Açıkçası benim gözüm gerçekten bunu algılamıyor diyebilirim. Yani bir eksiğini görmedim 8bit+frc nin. Yan yana kıyaslandığında fark dikkatli gözlerce görülecektir muhakkak. Fakat dediğim gibi ben yan yana bakmadığımda fark göremedim. Ek olarak Q95T deki 4k120hz desteği, hdmi2.1, earc, diğer sesli asistan destekleri gibi ek özellikler bence bugün için ben en iyi qled tv yi alacağım düşüncesiyle yola çıkan için q95t yi en alınası tv yapıyor.

Benim görüşlerim bu yönde.

• Peki hocam 65Q95T , Sony 65XH9505 ile mukayese edilir mi ?

Sony 65XH9505, bu cihazın alternatifi olabilir mi ?

İkisi arasında kalsanız hangisi ni tercih edersiniz ?

• owolfo O kullanıcısına yanıt
    Hocam inanın 2020 Sony tvler hakkında hiç bilgim. Görüp detaylıca da incelemedim/kullanmadım. Ne desem yanıltırım. O sebeple bilen arkadaşlar size en iyi cevabı verecektir.

• Teşekkürler hocam.

• 55Q90T için 2000TL hediye kartı alabilen var mı? Ve bu kart nasıl değerlendiriliyor bilen var mı?
  • owolfo O kullanıcısına yanıt
    Evet Samsung'da ekran boyutları arasındaki fark maalesef fazla..
    65 inç alacaksanız bir şey diyemem hocam lakin yine 17750'ye geliyor para iadesi ile..
    E 65xh95 de 17000 lira..
    Yine her türlü Q95t alınır..
    Tabii 55 inçteki fiyat performans durumu biraz ortadan kalkmış oluyor..
    Yine de en iyisi 👍

• Hatırlatayım, Hediye kart kampanyası 17 Eylül’e kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: oly1786

Hatırlatayım, Hediye kart kampanyası 17 Eylül’e kadar
    Q95T almak üzereyim. Bu hediye kart ne işe yarıyor, nasıl ve nerelerde kullanılabiliyor? Nakite çevirilebiliniyor mu?
  • falanfilanhahahaha F kullanıcısına yanıt
    2000 lira limitli kredi kartı gibi, alışverişte kullanabilyorsun. Nakde çevrilemiyor.

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    Verilen hediye kartlari zaten fiyatin icindede bukarti tvyi alirken tvden fiyatindan dusemezmiyiz

• Dostlar merhaba, q60r'lerde bulunan panel açıklığı problemi q60t'lerde devam ediyor mu acaba ?

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.