Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakından fotoğraflayınca öyle duruyor. Çıplak gözle görünmüyor böyle olduğu. Siz söylemeden farketmemiştim bile. Ben de fotoğraf çektim, yakınlaştırdım durum aynı.
    Herhangi bir açıklık yok ise sorun teşkil edecek bir durum değil.
  • Arkadaşlar Q80r stoklar bitmek üzere bu yüzden gelen ürün teşhir vs olabilir.Bilindik yerden alın .Önceliğiniz Samsung bayileri olsun .Netden alırsanız iade sürecinde uğraşırsınız sıkıntılı gelirse.Bakın bana gelen Q80r çerçevesi çatlak geldi ertesi gün Samsung bayisi yenisini gönderdi.300-500e bakmayın sağlam yerden alın uğraşırsınız yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 2 Ağustos 2020; 10:24:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubat kullanıcısına yanıt
    Sinop’ta Samsung bayiisi yok o yüzden mecbur internetten almak zorundayım, sıfır kapalı kutu dendiği zaman teşhir ürünü gönderemezler heralde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son olarak Q60r da karar kıldım. Akıllı kumandası içinde mi yoksa ek olarak ücret mi alıyorlar?

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Q60r den bende dahil bu konuda birçok sorun yaşayan var. Panel açıklığı bulutlanma vs. Ona göre alın. Bu dediğim sorunları samsung sorundan bile saymıyor haberiniz olsun.

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Bu tip sorunları q60r özelinde yaşayanlar varmış ama bu fiyat bandında ne alacağız, ne yapacağız gerçekten bilmiyorum. Samsungu buzdolabı hariç asla tutmam fakat 100hz cihaz da başka yok bu fiyata. Türkiye’de tv almak çok zorlaştı maalesef. Belki q60r’ın son üretimlerinde bu tip sorunlar geçmiş olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Bu tip sorunları q60r özelinde yaşayanlar varmış ama bu fiyat bandında ne alacağız, ne yapacağız gerçekten bilmiyorum. Samsungu buzdolabı hariç asla tutmam fakat 100hz cihaz da başka yok bu fiyata. Türkiye’de tv almak çok zorlaştı maalesef. Belki q60r’ın son üretimlerinde bu tip sorunlar geçmiş olabilir?
    Malesef oyle fiyatlar uçuk. O fiyata en iyisi q60r tabi karar sizin. Alacaksanız amazonun kendi satışı varsa ordan alın en azından sorunlu çıkarsa koşulsuz iade edersiniz.

• Arkadaşlar 55q70t ile q80t arasında kaldım, konsol ve netflix tarzı platformlar için kullanacağım.

Aralarında 2500 tl fiyat farkı var, bu farka değecek bir durum var mı ? Yoksa 55q70t mi alayım ?

Şimdiden teşekkürler cevap için

• Sony A8H OLED 2020 Vs Samsung Q95T 2020

Q95T Gayet Güzel İş Çıkarmış Oled Karşısında Siyahlar,Parlaklık,Renkler Olede Çok Yakın Performansı Var Gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 3 Ağustos 2020; 13:32:12 >

• Arkadaşlar konu açılmışken,
    Samsung Q95T 55 inç almaya niyetim var ama kafamda ki rakamın üstünde olduğu için uyguna alabileceğim bildiğiniz bir kanal varmı yada tecrübeli arkadaşlar 10,000 - 12,000 seviyeseni ne zaman iner? Yıl sonuna kadar bekleyebilirim.

• q95t 8bit+frc deniyor 10bit bile değil alacak olanlar bilginiz olsun.
  • En kötü kasım indirimleri ile istediğiniz fiyat aralığına gelir diye düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_İce1982

Arkadaşlar konu açılmışken,
    Samsung Q95T 55 inç almaya niyetim var ama kafamda ki rakamın üstünde olduğu için uyguna alabileceğim bildiğiniz bir kanal varmı yada tecrübeli arkadaşlar 10,000 - 12,000 seviyeseni ne zaman iner? Yıl sonuna kadar bekleyebilirim.
    t olanları almayın r olanlara bakın

Q90r oneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 3 Ağustos 2020; 12:7:47 >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim beklemeye değer ozaman.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Teknik bilgim çok yok ama ps5 alacağım için 2.1 hdmi öneriyorlar. Q90r hdmi 2.1 özelliği varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_İce1982

Teknik bilgim çok yok ama ps5 alacağım için 2.1 hdmi öneriyorlar. Q90r hdmi 2.1 özelliği varmıdır?
    Hocam ps5 4k 120hz verecek cihaz degil. Kaliteli 4k 60hz isinizi gorur. Zaten bu cihazlar 1440pde 120hz oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 Kasım Ayında İndirim Yaparsa Bende 65 İnç Q95T İstiyorum,Şuan Bu Fiyatları Hak Etmiyorlar Kesinlikle İndirim Beklenilmesi Lazım Yıl Sonuna Kadar Muhakkak 1 İndirim Yakalarız Hem 55 Q95T Hem 65 Q95T İçin.
  • 55q80t aldım beyler, yarın gelecek kontrol etmem gereken yada servise kontrol ettireceğim neler var ? Bi sıkıntı olduğunda normal bi kullanıcı olarak algılayabilir miyim ?

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirli olsun nerden aldiniz ve kaca aldiniz acaba?

• brifing B kullanıcısına yanıt
    Hocam mediamarkt tan 11.000 tl karşılığında aldım, açıkçası indirim vs beklerdim ama biraz aciliyet olunca almak durumunda kaldım :)

• 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.