Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dr_umut Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.329
Cevap
378
Favori
635.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.samsung.com/tr/tv-hediye-karti-kampanyasi/

Kampanyaya katılmayı unutmayın.

Edit: Satın alım esnasında bir kod almanız gerekiyordu, linki gözden geçirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beceh -- 4 Ağustos 2020; 12:21:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende n11.com da doguhan adlı satıcıdan 9944 TL’ye 55Q80R sipariş verdim, İnşallah sancısız bir şekilde atlatırız süreci.

• quote:

Orijinalden alıntı: beceh

https://www.samsung.com/tr/tv-hediye-karti-kampanyasi/

Kampanyaya katılmayı unutmayın.

Edit: Satın alım esnasında bir kod almanız gerekiyordu, linki gözden geçirirsiniz.
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam, evet satın alırken bu konuda onlarda bilgilendirdi. Bir yere mesaj attım, oradan gelen kod var ve bunu satın alma belgelerine de işlediler. Sanırım samsung servisi geldiğinde kod aktif hale gelecek...
  • quote:

Bende n11.com da doguhan adlı satıcıdan 9944 TL’ye 55Q80R sipariş verdim, İnşallah sancısız bir şekilde atlatırız süreci.
    son adeti siz aldınız galiba. bulamadım
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Evet 1 adet vardı 2 gün önce alacaktım tükenmişti bu sabah tekrar stoktaydı arayıp teyit ettim ödeme yaptım. Amazonda halen aynı satıcıda var 10.499 TL bilginiz olsun Trendyol da da vardı 9700 küsüre

• quote:

Evet 1 adet vardı 2 gün önce alacaktım tükenmişti bu sabah tekrar stoktaydı arayıp teyit ettim ödeme yaptım. Amazonda halen aynı satıcıda var 10.499 TL bilginiz olsun Trendyol da da vardı 9700 küsüre
    Lg b9 ile cok yakin fiyat. Neden bunu tercih ettiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Oledlerde ekran tutulması ya da ekran yanmasından çok bahsettiler, bizim de ufak çocuğumuz var hafta içi 5 ten sonra hafta sonları da televizyon bakılmasa da sürekli açık, açıkçası bende biraz korktum o yüzden OLED almadım

• quote:

Ben almıştım önceki gün ama OLED almaya karar verip siparişi iptal etmiştim, size kısmetmiş. Hayırlı olsun.
  • abitgear kullanıcısına yanıt
    Sizde mi OLED aldınız? Hangi markanın aldınız? Yukarda arkadaşta söyledi bi an kafa karışıklığı yaşadım şu anda

• beceh B kullanıcısına yanıt
    Oldukça doğru bir karar vermişsiniz..
    Bir daha bu fiyatlara bu kalitede bir tv'yi uzun süre bulamayabiliriz.. Malum yıllar geçtikçe tv'lerde kalite artacağına düşüyor..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sizlerin fikir alışverişinizle oldu, bir de sıkıntısız gelir kurulursa atlatmış olacağız.

• Şuan hdmi 2.1 destekli alınabilir en f/p ve görüntüsü cidden iyi qled hangisi ?

q80r,q80t,q90r,q90t,q95t ?
    r serisinde HDMI 2.1 yok t serisinde ise alınabilecek en mantıklı cihaz Q80t'dir.. Tabii paranız varsa Q95t'yi alın geçin 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

r serisinde HDMI 2.1 yok t serisinde ise alınabilecek en mantıklı cihaz Q80t'dir.. Tabii paranız varsa Q95t'yi alın geçin 👍
    r serisi mi daha iyi görüntü açısından t serisi mi ? Oled'e yakın performans olarak
    r serisi tabii ki daha iyi bir panel kalitesine sahip.. Q80t yerine kesinlikle Q80r almanızı tavsiye ederim.. Sırf HDMI 2.1 yok diye bu kalitedeki bir tv'yi kaçırmayın.. Artık son demlerini yaşıyor çünkü.. Yok benim için HDMI 2.1 çok önemli diyorsanız Q80t'den aşağısına bakmayın.. 👍

• quote:

r serisi tabii ki daha iyi bir panel kalitesine sahip.. Q80t yerine kesinlikle Q80r almanızı tavsiye ederim.. Sırf HDMI 2.1 yok diye bu kalitedeki bir tv'yi kaçırmayın.. Artık son demlerini yaşıyor çünkü.. Yok benim için HDMI 2.1 çok önemli diyorsanız Q80t'den aşağısına bakmayın.. 👍
    https://www.hepsiburada.com/samsung-65q80rat-65-165-ekran-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-HBV00000KTMT2?magaza=Do%C4%9Fuhan%20Elektronik&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.36.7
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07SBF2VQW/ref=asc_df_B07SBF2VQW1593486600000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07SBF2VQW&linkCode=asn

Hangisi xbox veya ps5 için iyidir? Oled tv düşünüyordum da illa ki burn in oluyor bunlarda. O yüzden vazgeçtim gibi neredeyse. Yoksa vestel oled almayı istiyordum.
    https://www.vestel.com.tr/65o9900-65-inc-4k-smart-oled-tv

Oled teknolojisi ayrı bir dünya olsa da kendine has sorunları söz konusu maalesef.. Bir de Vestel diyorsunuz 🤔
    Q90r bu işin tepe noktası.. Lakin arada 3500 lira var.. TV denen şeyi bir kez alıyoruz, olsun derseniz Q90r'ye kim bir şey diyebilir ki?
    Ayrıca Q90r'nin görüntü kalitesi, siyah dengesi bir Oled elbette ki değil ama emin ol çok yakındır 👍

• quote:

Oled teknolojisi ayrı bir dünya olsa da kendine has sorunları söz konusu maalesef.. Bir de Vestel diyorsunuz 🤔
    Q90r bu işin tepe noktası.. Lakin arada 3500 lira var.. TV denen şeyi bir kez alıyoruz, olsun derseniz Q90r'ye kim bir şey diyebilir ki?
    Ayrıca Q90r'nin görüntü kalitesi, siyah dengesi bir Oled elbette ki değil ama emin ol çok yakındır 👍
    4k 120fps kesin gelmez değil mi 90R'ye ?

neyse zaten oyunlar 4k 60fps olur.

Bu indirime ne zaman girer şuan bütçeyi aşıyor ve ne kadar olunca almak lazım sizce ?
    q90r 4k@120hz destekliyor zaten. Birde Q900 modeli olan 8K versiyonu destekliyor bu çözünürlük ve frekansı.
    Diğer Qled modellerinde destek yok. Bildiğim kadarıyla Q95 te bile yok 4k@120hz
    4K 120 fps oyun yeni konsolda çok zor..
    Belki birkaç spesifik oyunda olacak, onun için çok da elzem bir özellik değil..
    Q90r indirime girer mi emin değilim, zaten geçen yılın cihazı.. Onun yerine çok büyük ihtimal Q95t'yi indirime sokarlar..

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.