Şimdi Ara

SAMSUNG QE-55Q60R KULLANICILARI KULÜBÜ (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
29
Favori
60.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün itibari ile youtubede videoya tıkladığımda siyah ekranda kalıyor , video oynatmıyor. Youtubeye giriyor , video ön izlemeleri gözüküyor , ön izlemede video hareket ediyor ancak videoya tıklayıp tam ekranda açıldığı zaman siyah ekranda kalıyor. Donma yok , kasma yok geri tuşu ile çıkılabiliyor , sadece video tam ekran olduğunda siyah ekranda kalıyor. Bir fikri olan varmı acaba ?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 15 Kasım 2020; 12:20:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta tv ye güncelleme gelmişti. Yapmadıysanız onu yapın belki düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabata21 -- 15 Kasım 2020; 12:21:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabata21

Geçen hafta tv ye güncelleme gelmişti. Yapmadıysanız onu yapın belki düzelir.

Kendikendine güncellenmiş olarak gözüküyor. Acaba güncelleme ile alakalı olabilirmi 🤔. Bu alemde nereyi günceklesek eskisinden daha beter oluyor ......

SAMSUNG QE-55Q60R KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 15 Kasım 2020; 12:28:31 >
  • Arkadailar televizyonu komple resetleyince düzeldi ....

• Arkadaşlar q60r ve q60 rat aynımı arada fark varmı hangisi daha iyi?
    Samsung türkiye sitesinde bir kampanya varmı bilgisi oşan varmı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 15 Kasım 2020; 21:49:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smart iptv arada bağlantı sorunu çıkarıyor, komple programı kapatmadan da düzelmiyor.

Tv yöneticisi kısmı bazen açık bazen kapalı oluyor. Bu tarz uygulamaları kapatabilen bir uygulama mevcut mu acaba tizen markette ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Arkadaşlar q60r ve q60 rat aynımı arada fark varmı hangisi daha iyi?
    Samsung türkiye sitesinde bir kampanya varmı bilgisi oşan varmı arkadaşlar
    Q60r ve q60rat ve q60rtx hepsi aynıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Smart iptv arada bağlantı sorunu çıkarıyor, komple programı kapatmadan da düzelmiyor.

Tv yöneticisi kısmı bazen açık bazen kapalı oluyor. Bu tarz uygulamaları kapatabilen bir uygulama mevcut mu acaba tizen markette ?
    Bu sorun bende de var. Uygulama kapalı olmasına rağmen arka planda açık gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: musuz

merhaba

aşağıdaki testleri youtube'dan bu linkle (https://2conv.com/en56/) indirip usb hard diske attım şahsen ben test için.

1- dimming test:https://www.youtube.com/watch?v=3So8OFdqcdA
    2- ölü piksel testi:https://www.youtube.com/watch?v=j1-sCHSrRbM
    3- back light bleed testi:https://www.youtube.com/watch?v=m_NeIyG98Nc

panelde açıklığı anlamak ekrana iyice yaklaşıp köşelerine gözle bakmanız lazım. benim bildiklerim bunlar ancak hiç teşhir ürünü almadım. Alan varsa daha detaylı tavsiye verebilir.
    Not aldım teşekkürler.

• ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    Son 1 aydir bende de var bu sorun dün bastım formatı her şeyi sildim yeniden kurdum şimdilik karanlık ekranda kalma sorunu giderdim ama videolar oynarken bu sefer de sanki net yavaş mış gibi karanlık ekrana geçip yuvarlak dönen simge çıkıyor 1 saniye sürüyor buu. Hemen video devam ediyor. 3 .4 defa yapiyor sonra daha yapmıyor. Video ister 1 dakkalik video olsun ister 1 saatlik video olsun mutlaka yapıyor bu takılmayı . Ama geri kalan uygulamalarda tv kanal gecislerinde sıkıntı yok

• Arkadaşlar 11.11 kampanyası ile n11 den 55 q60t model televizyon aldım, bugün kurulumunu yaptılar servis esnasında hızlı bir şekilde ölü piksel için bakmaya çalıştım göremedim. Sonra servis gittikten sonra daha detaylı baktığımda üst tarafta 3 ya da 4 pikselin farklı renk gösterdiğini fark ettim, galiba ölü piksel olarak geçiyor. Bu durum sadece yarım metre yakında fark ediliyor. Ben nazar boncuğu olarak kalsın belki düzelir düşüncesindeyim. Servis bir ay içinde sorun çıktığında belirtin demişti, servise sorunu belirtsem böyle bir durumda servisin bu konudaki tutumu nedir sizden fikir almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Arkadailar televizyonu komple resetleyince düzeldi ....

Komple reset nasıl yapılıyor?

• ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    Çözümünü buldum. Video olarak atacağım müsait zamanda. Sistemsel bir sorun olduğu kesin

• Merhaba . Samsung 65q60 akilli tv m var .kurulumunu onumuzdeki hafta yapacagim. İptv / netflix / vodafone tv /bein connect icin ekstra bir alet almama gerek varmi ? Roku ve fire stick indirime girdi yurtdisinda getirtebilirim. Veya baska birsey onerirmisiniz ?

• Roku alma. fire stick var ben de çok iyi bir cihaz.

• ilk3r İ kullanıcısına yanıt

Ne yaptınız hocam tvyi

• akıllı kumanda için kılıf kullanan var mı?
    varsa tavsiye alabilir miyim?

• Merhaba herkese,

1- Spotify veya başka bir uygulamada müzik dinlerken ekranı kapatma veya siyah yapma yolu var mı acaba?

2- Klavye veya mouse özellikli kumanda alternatifi var mı? Kendi kumandasına alternatif arıyorum,

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

Komple reset nasıl yapılıyor?

Alıntıları Göster

Menüden ayarlarda sıfırlama var aynı telefon gibi. Ordan yaptım düzeldi ......

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.