Şimdi Ara

Samsung P2 // İnceleme // Kaçırmayın ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer film seyretmek önceliklerin arasındaysa ve p2'nin biraz daha büyük olan boyutlarını dert etmeyeceksen p2 almanı öneririm. ben türkiye'de satılan p2'lerde radyo özelliği yok diye biliyordum. yine de araştırmakta fayda var. 2 gündür t10 kullanıyorum ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. gerçekten kusursuza yakın bir medya oynatıcı. şimdiden hayırlı olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: Robber

Ya arkadaşlar tam Samsung T10'u almaya niyetlenmişken bu ürün (P2) çıktı karşıma ve ikilemde kaldım. Bazı yerlerde P2'nin FM Kayıt ve Ses Kayıt özelliklerinin olmadığı belirtilirken bazı yerlerde de var gösteriliyor bu konuya açıklık getirebilir misiniz?
    Hangi ürün daha sonra çıktı bunu öğrenebilir miyim?
    T10 ile P2 arasındaki fark görünen o ki sadece dokunmatik ekran(Ses-FM kayıt muamma). Görüntü kalitesi, ses kalitesi vb. özellikler hakkında bir karşılaştırma yapabilir misiniz arkadaşlar? Özellikle bu ürünlerden en az birini kullanan arkadaşlar kullandıklarını belirtirlerse sevinirim :)

Lütfen beni aydınlatın gerçekten çok kararsızım ve hata yapmaktan korkuyorum... Teşekkürler

• Yatarken korku filmi izlemek süper oluyor bununla
  • bir kac sorum var

ben bu aleti yurtdısından alacagım ve settings ten dilini almanca ingilizce turkce ... gibi degistirebilme imkanımız var mı

degisik temalar yuklenebiliyor mu ya da internette oyun tema bulmak ve yuklemek kolay mı

wireless internetin bulundugu yerde internete baglanabiliyor mu

pc usb sinden mi sarj oluyor yoksa priz den de sarj olabiliyor mu

cevabını bekliyorum simdiden sagol

bu arada video yu izleyemedim rapidşhare silmis videoyu
  • istanbulda nerelerden alabılırım bide cowon 2 mı yksa bu urun mu vıdeo ıcın daha iyi cvplarsanız sevnırım
  • quote:

istanbulda nerelerden alabılırım bide cowon 2 mı yksa bu urun mu vıdeo ıcın daha iyi cvplarsanız sevnırım

vatan bilgisayar ve bimekste satılıyor.

quote:

bir kac sorum var

ben bu aleti yurtdısından alacagım ve settings ten dilini almanca ingilizce turkce ... gibi degistirebilme imkanımız var mı

degisik temalar yuklenebiliyor mu ya da internette oyun tema bulmak ve yuklemek kolay mı

wireless internetin bulundugu yerde internete baglanabiliyor mu

pc usb sinden mi sarj oluyor yoksa priz den de sarj olabiliyor mu

cevabını bekliyorum simdiden sagol

bu arada video yu izleyemedim rapidşhare silmis videoyu

*evet settingsten dil değişiyor türkçe var
    *oyun ve tema yukleniyor. oyun bulmak zor ama tema bulması kolay (emodio)
    *hayır wireless özelliği yok
    *usb deb şarj oluyor ama priz adaptorleri satılıyor onlardan alıp prizdede şarj edebilirsin

• radyo ve ses kayıt özelliği var.
    ses kayıt özelliği gözükmeyebilir firmware update yapınız!
  • quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

2 gb ve 4 gb hiçbir işe yaramaz ki(bence)8 neysede bari 16 koysalardı

bu soylediginiz kisiden kisiye gore degismektedir.Bana 1gb.cok rahat yetiyor.Sadece dinledigim muzikleri mp3calarima koyuyrum dolayisiyla hep dinlemeyi sevdigim muzikler yanimda oluyor.
  • Güzel bir cihaz fakat çok astronomik bir fiyatı var.
  • bende samsung 4gb var cok iyi bir makina ne ararsaniz var ses kalitesi cok iyi ben amerikadan aldim 4 gb turkiyeye gelip gelmedigini bilmiyom tek kelimeyle mukemmel bir makina goruntu cok iyi ayrica 2 tur eqlizer var ana ve kisisel ayrica 3 d bass ve 3d effect var ayrica sokak modu diyye birsey var ve aayrica sesin temizligini ayarliya biliyorsun bence super bir mp3 player herkese tavsiye ederim
  • bende 4 lük t10 war bence film ws izlenmicekse cok büyük bi fark beklemesin alcak arkadas derim gayet kaliteli güzel ses cıkısı war iyi bi kulaklıkla kombine ederseniz zira bunun bence 8 yada 16 gblıgı kullanılmıcaksa 2 gbligi yalan olur.....tabi hepsi kendi görüşüm güzel cihaz ama alıncaksa ama 8 yada 16 lıgı...
  • bluetooth özelligi acıkken dns acık kalıyormu arkdasım custom eqları streed mode ws kullanabiliyozmu bluetooth accıken t10la p2 yi kıyaslayabilen warmı?
  • bunun ekranı daha büyük ve 16:9 formatında,yani film izlerken daha keyifli olur.Ama 2gb böyle alete artık yetersiz.en düşük 4,mümkünse de 8gb almak gerekir ki o da fiyatı biraz tuzlu olucak.T10 ile boyut açısından farkı yok,sonuçta bunun ekranı büyük ama dokunmatik ve gövdenin çoğunu kaplıyor,T10'da yarısını.Bence bu daha güzel,denildiği gibi bluetooth ile dosya transferi de varsa yeme de yanında yat,sevdim cihazı

şuara buna rakip gibi gözükücek cowon S9'da geliyor ama cowon ile samsung arasındaki ses rengi farklılığını bildiğimden,P2 derim direk
  • Off super bir alet bu yaa tasarımı falanda super .Eline saglık dostum guzel hazırlamıssın.
  • on numara bı alet bluetooth özeeliğiyle ı pohot u un önüne geçiyor ama i pohot un dokunmatık ekranı ınanılmaz saliyesinde cvp veriyo ama fiyatı bi servet
  • dostum link ölmüş tekrar upload eder misin gelecek ay bu aleti almayı düşünüyorum..
  • bunun ingilizce firmware updatesini yapmak daha uygun olur sanırım onu bulmak lazım...
  • Ben ebay den refurbish olarak aldım (yani sorunu gözden geçirilmiş iade ürün) 4 gb toplamda 200 civarı bir para ödedim çok çok memnunum ancak Türkiye'de ki satış fiyatını kesinlikle ödemezdim çok pahalı çünkü. Şu an Akg K324 P ile kullanıyorum sonuç: Müzikal orgazm
  • cep telefonundan gelen aramayı cevaplayıp arama yapabılıyomusun ????
  • http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-8GB-YP-P2-Bluetooth-MP3-Video-Oynatici_W0QQidZZ19449476

Perşembe gününe elime geliyor inşallah ref. ürünlerinden ta amerikaadan geliyor. Kuşkum vardı alırken t10'mu bu mu diye tam buraya yazacaktım iyi oldu gördüğüm. :)

Valla alıcaklar kaçırmasın bence hem 8 gb hem de bu fiyata :D

Yalnız 1 sorum var bu ürün Amerikanad geliyor firmware'i hangi siteden almalıyım ?
  • yahu bunun gui güncellemesini yapamıyorum yeni temalar için yapabilen warmı t10 t9 en son p2 oldu bendeki 3 ü arasında yakında bi kıyaslaama yapabilirim..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.