Şimdi Ara

Samsung P2 // İnceleme // Kaçırmayın !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Genel Özellikler:
    2 gb dahili hafıza (4 ve 8 gb var ama daha türkiye'de yok )
    İsteğe bağlı açılış parolası koyabilme
    Dokunmatik ekran ( 3" 428x240 )
    Bluetooth
    Ses Kaydı
    FM radyo
    FM radyo ses kaydı
    Video oynatma
    Resim gösterme
    Dosya Yöneticisi
    Ebook,txt okuyucu ve ayarlanabilir metin biçimleri
    Oyunlar
    Alarm
    Takvim
    Adres Defteri
    Dünya Saati
    Hesap Makinesi
    Metro Haritası (türkiye yok )

Önemli not: Yukarıdaki bazı özelliker firmware update gerektirir !!

Alalı 2 gün oldu gözlemlerimi yazıyım biraz
    Ses kalitesi gayet güzel DNSe sayesinde müziğin keyfini çıkarabilirsiniz (kullandığım kulaklık ep 630)
    Generationmp3 sitesinde 4. mp3 player olarak seçilmiş , içinden çıkan kulaklık tüm mp3 playerlarınki gibi vasat ek kulaklık almak şart. Radyo fazla dinlemedim ama deneme amaçlı açtığımda çok güzel olduğunu farkettim ve ses bazı mp3 playerlerdeki gibi radyodaki ses kısık deil. Videolarda ekran parlaklığı azalıyor galiba içinden çıkan videoları izledim kendim video atmadım ileri zamanlarda tekrar yazarım . En güzel özelliklerinden birisi cep telefonu veya diğer bluetootha sahip cihazlarla dosya transferi yapabilme, eğer araç kiti ile cep telefonunu kullanıyorsanız mp3 playeri telefona bağlayıp mp3 player ile numara çevirme yada arama yanıtlama, reddetme işlemlerini yapabiliyorsanız. Aletin içinde ilk aldığınızda 3 adet menu tasarımı bulunmakta (VİDEOYU İZLERSENİZ GÖREBİLİRSİNİZ) ayrıca tema eklemede mevcut (videoda ornek bir tema var). Cihazda oyun oynayabilirsiniz benim bulduğum 7 tane oyun var.
    Yukarıda söylemeyi unutum mp3 dinlerken çok güzel görsel öğeler var , VİDEOYU izlemenizi tavsiye ederim

Arayuz ve Bazı özellikleri çektiğim video:
    http://rapidşhare.com/files/125622560/Samsung_P2.rar ( ş yerine s yazın )

Biraz resim:

Büyük Boy Resimler için:
    http://rapidşhare.com/files/125632542/Samsung_P2_Resimler.rar ( ş yerine s yazın )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 28 Haziran 2008; 20:34:24 >

• up
  • İyi günlerde kullanın

İnceleme için teşekkürler
  • Güzel inceleme dostum. Deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. Bir iki sorum oılacaktı.

1) Nerden aldın?
    2) Kaça aldın?
    3) Bluetooth sterio kulaklık derstekliyor mu?
  • Beğendiğim çok kaliteli bir ürün Samsung P2

Hayırlı olsun. İnceleme için teşekkürler.

Ekleme:

quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Bluetooth sterio kulaklık derstekliyor mu?

Evet destekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmltnman -- 1 Temmuz 2008; 14:08:16 >
  • Ekranın büyüklüğü baya iyiymiş. Hoş bi ürün.

Eline sağlık, güzel inceleme olmuş.
    Güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Güzel inceleme dostum. Deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. Bir iki sorum oılacaktı.

1) Nerden aldın?
    2) Kaça aldın?
    3) Bluetooth sterio kulaklık derstekliyor mu?

1) Vatan computerden aldım
    2) 350 ytl ye aldım ama yurtdışında çok daha ucuz nerdeyse 8 gb ile aynı fiyat
    3) Evet bluetooth stereo kulaklık destekliyor
  • 2 gb ve 4 gb hiçbir işe yaramaz ki(bence)8 neysede bari 16 koysalardı
  • ses kalitesi gerçekten güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekenski -- 15 Temmuz 2008; 21:48:02 >
  • donanım özellikleri süper fiyat biras pahalı ama değer
  • bencede pahalı ya 350 ytl için en azından hafızası 4 gb olmalıymış yada bi hafıza kartı okuyucusu eklenmeliymiş madem 2 gb yaptınız aleti
  • arkadaşlar bu aleti t10 ile sadece ses kalitesi bakımından kıyaslamak gerekirse sizce hangisi daha iyi ?
  • İYİ ALMIŞIN HAYRINI GÖR
  • up
    soruma hala cevap alamadım arkadaşlar
  • Arkadaşım hayırlı olsun...

Bu aletin dvix oynatma performansını ölçebildin mi? Altyazı oynatıyor mu_? Memnun musun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Arkadaşım hayırlı olsun...

Bu aletin dvix oynatma performansını ölçebildin mi? Altyazı oynatıyor mu_? Memnun musun?

Hayır altyazı desteklemiyor ama altyazıyı videoya gömererek çok rahat divx izleyebilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: KayTheRock

arkadaşlar bu aleti t10 ile sadece ses kalitesi bakımından kıyaslamak gerekirse sizce hangisi daha iyi ?

P2 daha iyi
  • Ya arkadaşlar tam Samsung T10'u almaya niyetlenmişken bu ürün (P2) çıktı karşıma ve ikilemde kaldım. Bazı yerlerde P2'nin FM Kayıt ve Ses Kayıt özelliklerinin olmadığı belirtilirken bazı yerlerde de var gösteriliyor bu konuya açıklık getirebilir misiniz?
    Hangi ürün daha sonra çıktı bunu öğrenebilir miyim?
    T10 ile P2 arasındaki fark görünen o ki sadece dokunmatik ekran(Ses-FM kayıt muamma). Görüntü kalitesi, ses kalitesi vb. özellikler hakkında bir karşılaştırma yapabilir misiniz arkadaşlar? Özellikle bu ürünlerden en az birini kullanan arkadaşlar kullandıklarını belirtirlerse sevinirim :)

Lütfen beni aydınlatın gerçekten çok kararsızım ve hata yapmaktan korkuyorum... Teşekkürler
  • Güzel ürün çalışma için saol..
  • hoş alet dokunmatik bluetooth vs ama yinede 2 gb için biras pahalı
  • ses kalitesi bakımından clix2 mi daha iyi p2 mi ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.