Şimdi Ara

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek' (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.406
Cevap
31
Favori
1.997.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün 2.el bir omnia aldim fakat sonradan farkettim ki imeisi çakma.yani değiştirilmiş.ben şimdi buna windows 6.5 romu yüklesem şuanda kullanımda olan imei değişir mi?yani kayıtsız duruma düşer mi? birde 6.5 yüklememi tavsiye ediyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ninjaaa

eline saglık super bi arastırma olmus

arkadaşım senin kasa modifikasyonunu inceledim çok başarılı bir çalışma ve sabırlısın da tebrik ederim ellerine sağlık .............
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radiologist

arkadaşlar bugün 2.el bir omnia aldim fakat sonradan farkettim ki imeisi çakma.yani değiştirilmiş.ben şimdi buna windows 6.5 romu yüklesem şuanda kullanımda olan imei değişir mi?yani kayıtsız duruma düşer mi? birde 6.5 yüklememi tavsiye ediyormusunuz?

arkadaşım imei yle hiç bir alakası yoktur rahat et kayıtlı da olabilir ama sen gene de sorgula istersen ama romla bir alakası yoktur ...
    ve 6.5 i kurarsan bir daha asla geri dönmek istemez sin inan bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 5 Nisan 2010; 21:46:16 >
  • quote:

arkadaşlar bugün 2.el bir omnia aldim fakat sonradan farkettim ki imeisi çakma.yani değiştirilmiş.ben şimdi buna windows 6.5 romu yüklesem şuanda kullanımda olan imei değişir mi?yani kayıtsız duruma düşer mi? birde 6.5 yüklememi tavsiye ediyormusunuz?

her ne yüklersen yükle pc işletim sistemin muhakkak XP olsun, yoksa imei uçabilir. vista ve win7 problem çıkarıyor.
    6,5 lar artk eskisi gibi değil asğlam romlar son zamanlarda oldukça fazla, fakat hatırı kaybolmayacak muhteşem 6,1 lerimizde mevcut. kafana göre yani, istersen sabah 6,1 öğleden sonra 6,5 akşamda 7 kullanırsın. şaka değil bu bir gerçek. wm7 romlarımızda mevcut. işin en ilginç yanı araştırmlarıma göre sadece omnia i900 ler için var. pdhee usta sağolsun

• quote:

cakma olması artık bu zamanda cok normal oldu bu dert diil sadece 1 sorgulamanda fayda var ...aslında cakma dedıgımız normalde kullanılmıs kayıtlı fakat modası gecmıs eskı olan 1 cıhazın numarasını kullanıyoruz kısmen yasal sayılır ....bundan ziyade 6.5 romların calısması ve gorsellıgı tabıı kı cok tatmınkar hani derler ya ..cana can katıyor .misali iste o hesap...fakat bazı arkadaslarımız 6.1 calısmasına cok alıstıkları ıcın belkı 6.1 de tercıh edebılıyorlar sana tavsıyem 6.1 lerden 1 sını kur dene olmadı 6.5 lerımızden 1 sinı ku dene bol bol var sec begen ....bunu baska hıc 1 cıhazda bulamassın

• steff195....http://www.fileshare.ro/3493058944.5
    ......................................78MB , 328 download-uri din 04.03.2010 ..........................goruntuler net karısık diil ve de hızlı

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek'
    ====steff195_i900_6.5.3_28232_M2Dv2====

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 6 Nisan 2010; 17:03:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ishan

steff195....http://www.fileshare.ro/3493058944.5
    ......................................78MB , 328 download-uri din 04.03.2010 ..........................goruntuler net karısık diil ve de hızlı

arama tuş takım dialped i nasıl ? denedin mi rom u ? radio kayıtta sorun var mı ?

olmadı ben kurup deneyim :)
  • quote:

steff195....

22010 Normal steff195.... i var bu 6.5 mu yoksa 6.1 mi oluyor ? bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

steff195....

22010 Normal steff195.... i var bu 6.5 mu yoksa 6.1 mi oluyor ? bilen var mı ?

wm,6.5
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

steff195....http://www.fileshare.ro/3493058944.5

arama tuş takım dialped i nasıl ? denedin mi rom u ? radio kayıtta sorun var mı ?

olmadı ben kurup deneyim :)

radyo kaydına bakamadım

• nodata ya paydos artık cok daga guzelı var ssuuppeerrrrr
    http://uploading.com/files/81a9femm/SetupDialUpEnablerDisablerv06.CAB/

• acil almanca ingilizce veya almanca türkçe dil paketi lazım, wm6,5 rom için, manyak romlar buldum ama almanca
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

acil almanca ingilizce veya almanca türkçe dil paketi lazım, wm6,5 rom için, manyak romlar buldum ama almanca

almancadan ..turkce ama ne denlı basarılı bılmıyorum dene sen yıne de

http://uploading.com/files/adm466a3/WM6.5_TUR_I900_0407.rar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 6 Nisan 2010; 17:57:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

acil almanca ingilizce veya almanca türkçe dil paketi lazım, wm6,5 rom için, manyak romlar buldum ama almanca

almancadan ..turkce ama ne denlı basarılı bılmıyorum dene sen yıne de

http://uploading.com/files/adm466a3/WM6.5_TUR_I900_0407.rar/

romda manillada var, manilla aktif olana kadar sorun yok manilla aktif olduğu anda arama tuşu iptal oluyor ve dialpede geçilemiyor. başlatta çalışmıyor. rom çok güzel ama almanca ve ikonlarıda değiştirmiş ezbere kullanılamıyor

• romlar çok güzel fakat tr dil paketi yükleyince tamamen bozuluyor.
  • almancadan ...ingi.de olmalı bulabılırsem yollim istermisin
  • ..dreamnej ...nemesis e guzel bılgıler vermıssın daha yenı gordum ve cok da begendım yazdıklarını ellerıne saglık...ayrıca kendı begendıgı romu ındırıp kurdum hızı benı sasırttı gorduklerımın ıcınde en hızlısı dıyebılırım ....bakalım denemelerımden nasıl cıkıcak yarın bellı olur ..ayrıca bu rom ne kadar da 72 mb bosu olsa da guzel programların ıcınde olması ayrı etken bence bunu foruma vermen gerekır ...bu seref sana ait diye dusunuyorum
  • quote:

almancadan ...ingi.de olmalı bulabılırsem yollim istermisin

bulduğum romlar süper, bayılacaksın fakat almanca türkçede başlat gidiyor, dialped gidiyor, aslında çaresi olması lazım, bayıldım romlara dur sanada pm den atarım link
  • quote:

..dreamnej ...nemesis e guzel bılgıler vermıssın daha yenı gordum ve cok da begendım yazdıklarını ellerıne saglık...ayrıca kendı begendıgı romu ındırıp kurdum hızı benı sasırttı gorduklerımın ıcınde en hızlısı dıyebılırım ....bakalım denemelerımden nasıl cıkıcak yarın bellı olur ..ayrıca bu rom ne kadar da 72 mb bosu olsa da guzel programların ıcınde olması ayrı etken bence bunu foruma vermen gerekır ...bu seref sana ait diye dusunuyorum

pm kotan dolmuş biraz temizlik yaparsan linki atarım. nemesis yükledim ben, fakat burada vermedim, biraz daha pişmesini bekliyorum. ama ver dersen veririm
  • temızlık yapıldı
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.