Şimdi Ara

SAMSUNG OMNIA SGH-i900 'Yapılandırma ve Yazılım Destek' (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.407
Cevap
31
Favori
1.997.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ishan

dokunmatık kısmı ılk aldıgım zamandakı gıbı hassas dııl orkınal sekle dondu tekrar dokunmatık alıp takmayı dusunuyorum ...belkı bu sefer orjınal alabılırım (belkı 20 dolar mıs)

ben bu dokunmatik konusunda sanırım çok şanslı çıktım, ben halen tırnaksız ve kalemsiz kullanabiliyorum, parmak izi kısmı ile sorunsuz dolaşıyorum.
  • yıne rahat fakat sendekı gıbı veya orjınali gıbı ....ekran degısımınde asırı hassas olmustu sadece o gıttı yıne kullanabılıyorum tırnaksız fakat bıraz bastırmam gerekıyor hepsı bu
  • 1 sitede orjinal olanı satıyorlar 30 tl yazmıslar 1 bakın isterseniz http://www.sahibinden.com/samsung_i900_omnia_dokunmatik_ekran_cami_orjinal-49WQQaXQQ22204406WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 2 Nisan 2010; 17:40:02 >

• Kesinlikle haklısın, tembelliğime denk geldi bi daha olmaz

quote:

Orijinalden alıntı: ishan

quote:

Orijinalden alıntı: alemix
    Office programlarında sorun yaşayan arkadaşlar için Soft maker adlı bir program. ben kurdum sorunsuz çalışıyor. Program 90 mb olarak geliyor ve pc’den kuruluyor.
    Plan maker (excel)
    Presentations (powerpoint)
    Text Maker (word) diye üç program kuruluyor.
    Türkçe kurulabiliyor.
    bu da dermanı:
    2TSRH-SHARE-FREES-MUFFS-ROCKZ
    umarım işinize yarar...

(boşluklara ne yazılacağı malum).

http://www.o***aturk.com/forum/yuklemeler/programlar/soft maker.rar

aslina bakarsak paylasiminiz icin tsk ler diger taraftan kendi upload dinizi vermenizi tercih ederdik diger site reklamlarini vermemiz yasak verdiginiz sitede ben moderator oldugum halde size bunu demek zorundayim herkes bunu dikkate alirsa cok sevinirim ....tesekkurler....

• internet paylaşımı konusunu biraz kurcalayan olduysa bize de yazsın, bu iş içime oturdu valla. şimdi bağlandığım pc kablolu modem ile çalışıyor, benim canavar gibi omniam var ve diğer odadaki laptopumu kablosuz kullanmak istiyorum. yani elde olanlar 1.) kablolu modem, 2) masaüstü bilgisayar, 3) omnia, 4) laptop, 5) iki oda. istenen laptop ile 2. odadan kablosuz internete bağlanma. Çok bilinmeyenli denklem gibi oldu ama neyse

bu arada comm manager ve dahi WMWiFiRouter da omniada kurulu ve denedim ama sonuç başarısız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemix -- 3 Nisan 2010; 0:27:11 >

• Banka sayfalarina halen girilemiyor degil mi arkadaslar ? Bir de browser olarak hangisini tercih ediyorsunuz. Ben halen netfront kullaniyorum. Opera'ya alisamiyorum. kafasina gore zoom yapiyor, bir turlu yonetemiyorum onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

Banka sayfalarina halen girilemiyor degil mi arkadaslar ? Bir de browser olarak hangisini tercih ediyorsunuz. Ben halen netfront kullaniyorum. Opera'ya alisamiyorum. kafasina gore zoom yapiyor, bir turlu yonetemiyorum onu.

maalesef banka sorununu bir çoğumuz yaşıyoruz. browser olarak ben(arkadaşların tavsiyesiyle) opera miniyi kullanıyorum ve çok memnunum. tabii skyfire da var canlı tv ve her türlü video seyretme imkanı veriyor. Ucweb te hız olarak fena değil, biraz üstlerde arkadaşlar link vermişlerdi, istersen bir dene bak.
  • Nejat kardeş tarifin üzre işcep'i indirip kurmayı başardım. çok teşekkür ederim. 6.5 ile çalıştı bir sorun çıkarmıyor. orjinal romda da (win/startmenu/programs/java) aynı yere göndermişti diye bulmakta zorlanmadım. acaba sen operadan açtığın için mi tek kullanımdan sonra tekrar kurman gerekiyor, kusura bakma akıl vermek haddim değil ama işcep java içinde duruyor, defalarca denedim açıldı çalıştı bağlandım çıktım, tekrar javayı açtım hala orda, inşallah bi yere kaybolmaz.
  • quote:

Nejat kardeş tarifin üzre işcep'i indirip kurmayı başardım. çok teşekkür ederim. 6.5 ile çalıştı bir sorun çıkarmıyor. orjinal romda da (win/startmenu/programs/java) aynı yere göndermişti diye bulmakta zorlanmadım. acaba sen operadan açtığın için mi tek kullanımdan sonra tekrar kurman gerekiyor, kusura bakma akıl vermek haddim değil ama işcep java içinde duruyor, defalarca denedim açıldı çalıştı bağlandım çıktım, tekrar javayı açtım hala orda, inşallah bi yere kaybolmaz.

ie kullaniyorum.jblend yukledim yine olmadi.wm6.1 de opera skyfire ne olursa calisiyor.
  • quote:

Nejat kardeş tarifin üzre işcep'i indirip kurmayı başardım. çok teşekkür ederim. 6.5 ile çalıştı bir sorun çıkarmıyor. orjinal romda da (win/startmenu/programs/java) aynı yere göndermişti diye bulmakta zorlanmadım. acaba sen operadan açtığın için mi tek kullanımdan sonra tekrar kurman gerekiyor, kusura bakma akıl vermek haddim değil ama işcep java içinde duruyor, defalarca denedim açıldı çalıştı bağlandım çıktım, tekrar javayı açtım hala orda, inşallah bi yere kaybolmaz.

işte tuhaf olan da bu ya zaten farklı omnialar farklılık gösteriyor prolarda mesela ben wie 12 de hiç sorun yaşamıyorum veya buradaki bir çoğu ama nejat ta sorun lar oluşuyor omniası wie12 ye gıcık :) işcepi de 6.1 ile yanlızca kullanabiliyor ama sende sorun yok onun içindir ki bazen tavsiyelerimiz bazılarına yaramıyor bunu anlayabilmiş değilim tahminim üretim aşamalarında dönem dönem ana kartlarındaki üretüüm farklılık gösteriyor mesela bazılarında touçpanelleri hassas iken bazı dönem omnialarda da tırnak bazılarında da kalem me mahkumiyet oluyor hepsi tek bir standart değil aynı görünseler bile mesela bir örnek daha işhanın ön panelini değiştirdim benimkiyle aynı anda işhanınki hassaslığını kaybetti bende hala çok çok hassas neredeyse üfleyerek işlem yapıcaam işte böyle :)
    en güzeli denemek .......

• eline saglık super bi arastırma olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

Orijinalden alıntı: maxim

Cihazı üstten çevreleyen çerçeve ayrı olarak satılıyor mu veya ekran değişimi için garantiye yollasam o çerçeve de değiştirilebilir mi??

bahsettiğin şey kasa, onu değişmezler çünki garanti kapsamında değil, fakat ebay dan 40tl gibi bir fiyata alabilir ve sonradan sen takabilirsin.ben beyaz almayı düşünüyorum, çok kibar duruyor.

Ben onu tek başına bi parça sanıyordum =) beyaz olsa 10 numara olur cihazın her tarafı siyah beyaz zaten..

bugünlerde garantiye yollamayı düşünüyorum, ekran değiştikten 6 ay sonra mesela yine yollasam değiştirilir mi tekrar?

• yeni amnia lite için bu progların yada romların olaan kısmı varmı acaba
  • 3-4 sayfa içerisinde bir link vermiştim omnia lite için. buradakiler olmaz
    quote:

Orijinalden alıntı: sukoyuncu

yeni amnia lite için bu progların yada romların olaan kısmı varmı acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

Cihazı üstten çevreleyen çerçeve ayrı olarak satılıyor mu veya ekran değişimi için garantiye yollasam o çerçeve de değiştirilebilir mi??

bahsettiğin şey kasa, onu değişmezler çünki garanti kapsamında değil, fakat ebay dan 40tl gibi bir fiyata alabilir ve sonradan sen takabilirsin.ben beyaz almayı düşünüyorum, çok kibar duruyor.

Ben onu tek başına bi parça sanıyordum =) beyaz olsa 10 numara olur cihazın her tarafı siyah beyaz zaten..

bugünlerde garantiye yollamayı düşünüyorum, ekran değiştikten 6 ay sonra mesela yine yollasam değiştirilir mi tekrar?

tabii ki servis cıhazıysa sorun cıktıgı takdırde yaptırabılırsın dokunmatıgınıde degıstırtebılırsın ve bunda sorun olursa 6 ay sonra tekrar servıse verebılırsın bu senin hakkın

• bu kucuk programla sıstemınızdekı ıstedıgınız yerı hızlandırın veya bencmark ozellıgıyle ekran hızınızı veya tlf hızınızı test edın bence cok guzel 1 programhttp://depositfiles.com/files/x2b8jznnj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 5 Nisan 2010; 0:46:38 >
  • arkadaslar omnıamı satıp blackberry storm almayı dusunuyorum.aslında omnıamdan cok memnunum ama ıste cok fazla rom ve program olmasına ragmen sıkıldım bı farklılık arıorum sızce yanlıs bıseymı yapıorum bıde sızın fıkırlerınızı almak ıstedım ısın en kotu tarafı bu paylasıma cok alıstım ve ıstedıgım herseyı bulabılıodum ama nebılım telefoncuda gorunce bıyerde aklımı celdı sızınle paylasmak ıstedım saygılar
  • sonuçta acelen yok. telefonun sorunsuz çalışıyor, bir süre blackberry storm forumlarında gezin ve görüş al, daha sağlıklı karar verebilirsin, burdan sana sat görüşü çıkmaz
    quote:

Orijinalden alıntı: yakuza99

arkadaslar omnıamı satıp blackberry storm almayı dusunuyorum.aslında omnıamdan cok memnunum ama ıste cok fazla rom ve program olmasına ragmen sıkıldım bı farklılık arıorum sızce yanlıs bıseymı yapıorum bıde sızın fıkırlerınızı almak ıstedım ısın en kotu tarafı bu paylasıma cok alıstım ve ıstedıgım herseyı bulabılıodum ama nebılım telefoncuda gorunce bıyerde aklımı celdı sızınle paylasmak ıstedım saygılar
  • aynı fıkırdeyım ..dun HTC nin en son modelını arkadasım almıs ınanın muhtesem 1 makıne cok cok hosuma gıttı 6.5 versıyonunu kullanıyor ...ınsanın alası gelıyor ammmmma 1 sorun var o da sıkıldıgınızda oynıyabılıcekmısınız acaba
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.