Şimdi Ara

Samsung Odyssey G3 LF27G35TFWMXUF 27'' 144Hz 1ms VA - 1849TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • marslan1999 (3 mesaj) lord3 (2 mesaj) bjkyener (1 mesaj) greeney (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Samsung Odyssey G3 LF27G35TFWMXUF 27'' 144Hz 1ms VA - 1849TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1512 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Son zamanlardaki en iyi fiyatlardan biri. World anneler günü kampanyasıyla da 100TL Worldpuan gelir.

Amazon

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08TCJPTVK/

Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g3-lf27g35tfwmxuf-27-144hz-1ms-hdmi-display-analog-full-hd-freesync-monitor-p-HBV000019H4BS?magaza=Hepsiburada

Edit: Fiyat HB üzerinde daha da düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 12 Mayıs 2021; 23:34:4 >

• Teğmen
    103 Mesaj

gayet şık duruyor ya. geçen hafta lenovo aldım ama almasam arada bırakabilirmiş beni :)

• Binbaşı
    1512 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben de Lenovo G27-20 modelini beğendim, ertesi gün fiyatı arttı. Şimdi de bunu beğendim, üstelik fiyatı biraz daha düştü an itibariyle 1899₺, ne yapsam bilemedim. Worldcard kampanyasıyla 1750₺ gibi bir maliyeti olacak bana.
    Araştırdığım kadarıyla total response süresi çok yüksek bu nedenle ghosting var. Haricinde kötü bir şey göremedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    lord3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Ben de Lenovo G27-20 modelini beğendim, ertesi gün fiyatı arttı. Şimdi de bunu beğendim, üstelik fiyatı biraz daha düştü an itibariyle 1899₺, ne yapsam bilemedim. Worldcard kampanyasıyla 1750₺ gibi bir maliyeti olacak bana.
    Araştırdığım kadarıyla total response süresi çok yüksek bu nedenle ghosting var. Haricinde kötü bir şey göremedim.

abi anlamadığım bu monitörü kimse incelememiş enteresan :) gerçekten bi inceeme videosu bulsam iade etmeyi düsüneceğim.

ben lenovo g25-10 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord3 -- 3 Mayıs 2021; 21:37:42 >
    |
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Nette ufo testleri mevcut, gercekten kotu performansi var. Pc basinda uzun sureler geciriyorsaniz ghosting sizi rahatsiz edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1068 Mesaj

27" Acer XZ273U Xbmiiphx = 27" Samsung G7

İkisininde panelleri aynı

2K 240hz kavisli

pivot ayağı samsungdan daha güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 4 Mayıs 2021; 14:15:27 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1512 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Güncel HB fiyatı 1849 TL. Özelliklerine göre hiç fena sayılmaz. Geçen hafta sipariş vermiştim ama nedeni belirsiz şekilde hala kargoya verilmedi, muhtemelen iptal edeceğim.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.