Şimdi Ara

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.609
Cevap
94
Favori
424.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BarkingFrog

1400liraya kit lensli nx300 buldum, 700 liraya da 30mm pancake. olympus mark2lerde de sadece gövde 3000liraya falan satılıyor. cihazlar çok eski bu bütçeyle bu işlere girilir mi acaba diye kararsız kalıyorum

Alıntıları Göster

Olympus mark3 ü 2 hafta önce gövdeyi 2800 tl ye aldım. Bazı insanlar uçuyor bir şey satarken. Sabredersen gövdeyi 1600 - 1800 e bulursun rahatlıkla.

NX300 için bulduğun fiyat güzel. 30 mm lens için ise fiyat mükemmel. Eskisi ile yenisi arasında hiç fark yok. 30 mm lens Samsung'un en güzel lensidir. Tek başına o lensi çok uzun süre kullanırsın emin ol.

• nevz@t N kullanıcısına yanıt

Merhaba 45mm lensler satıldımı.

• Genel olarak video çekimleri için kullanacağım hangi modeli seçmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: trgladio

Genel olarak video çekimleri için kullanacağım hangi modeli seçmeliyim?

Nx 500 ü bilmiyorum, nx300 de harici mikrofon girişi yok. Ses kalitesi çok önemli değilse ve ya harici ses kaydedicisi kullanacağım derseniz nx300 yeterli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün iOS a Samsung uygulamaya güncelleme geldi acaba Samsung kamera kısmında hareket mi olacak.

Düzeltme: telefon karşıma güncelleme olarak çıkardı ama detaya baktığımda 1.15.1 sürümü 2 yıl önce yayınlandı diyor. Yanlış alarm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 14 Mayıs 2021; 16:4:59 >
  • Merhaba, nx300 dev developer menüsüne girmeye çalışıyorum dakika sınırını kaldırmak için ama yapamadım, yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: trgladio

Merhaba, nx300 dev developer menüsüne girmeye çalışıyorum dakika sınırını kaldırmak için ama yapamadım, yardımcı olabilir misiniz?

1-2 defa video çekmeyi denedim. Benim hiç bilgim yok.

2-3 sayfa önce konusu geçmişti sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 11 Haziran 2021; 23:49:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dementor-1

1-2 defa video çekmeyi denedim. Benim hiç bilgim yok.

2-3 sayfa önce konusu geçmişti sanki.

Alıntıları Göster

Aslında o bölüme girsem halledicem ama giremedim bir türlü.

• Ocak ayında makineyi sattım yoksa bakardım.

Akın hocam bu konuya cevap verebilir sanırsam.

@AKINLASINN

• HDMI ile bilgisayara bağlayıp anlık görüntü yansıtabilir miyim? (hdmi usb verici ile)

• Merhaba,

ha kullanırım ha kullanıcam diye diye yıllardır çantasında duran, arada bir kaç çekim yaptığım tertemiz NX 300M - 18-55mm ve 45 mm lens, çanta setimi satmayı düşünüyorum. Hiç bir problemi yok, tertemiz alet.

Ölü bir fiyata kesinlikle satmak istemem. Vaktim olduğunda, alışveriş platformlarında ilan da açacağım. Temiz makine arayan biri varsa irtibata geçebilir

• -engin- kullanıcısına yanıt

Kaç tl ye satmayı düşünüyorsunuz?

• -engin- kullanıcısına yanıt
    Fiyat?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

biraz araştırdım. 45 mm lens olmadan 2000 tl civarlarında fiyat yazmışlar. lens için pek fiyat yok. olanlar makineden pahalı yazıyor. fiyat konusunda akıl verirseniz sevinirim.

• Samsung 20 50 lens için dış kapak nereden bulabilirim. Veya muadil uyan başka kapak var mıdır.

• Qklavye Q kullanıcısına yanıt

Çapına bakın aynı çapta bir birlerine uyarlar.

• Nx20 de 3d destiği mevcutmu bilrn var mı

• Samsung nx mini kamerası olan ve lens hatası veren yani lens takılı ve kilitli olmadığı halde kilitli uyarısı veriyorsa kameranız lensin içini açmanız gerekiyor. Lensi çıkardığınızda üç vidalı bir kısım önce o siyah kapağı sonra onun iç kısmında küçük üç vidalı yer var. Fotoğraftaki mavi işaretli vidaları sökün önce. Sonra da kırmızıyla işaretlediğim vidaları sökün. Oldukça dikkatli davranın kapağı hop diye kaldırmayın. Kapağı kaldırınca göreceksiniz ve turuncu renkte top top 3 tane lastik var. Onları çıkarın. Sonra tekrar takın vidaları. Lastikleri takmayın ama geri komple çıkarın. Sonra lensinizi takın normale dönecek. Tamirciye gittim adam çok karşılaştım bu sorunla çok uğraştım ama olmadı dedi. Ben de bu forumda gördüm. Ama çok eski olduğu için detaylıca yenisini anlatayım dedim. Birilerinin işine yarar belki :)

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

• Samsung 55-200 satan olursa mesaj atabilir.

• Arkadaşlar iyi akşamlar.
    Bendeki nx300'de tekerlek sorunu vardı öyle kullanıyordum
    Zaten sıkta kullanmıyordum. Son zamanlarda cihaz sürekli donmaya başladı. Ekranda çizgiler oluşup bataryasını çıkarmadan kapanmamaya ve ısınmaya başladı. Bu durumların tamiri var mıdır? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.