Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
22
Favori
145.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cızırtı olayı film izlerken, müzik dinlerken, oyun oynarken kısacası kullanım sırasında yaşanmamakta, 3dmark skorları normal. ekran sürücüsü olarak 306.41'yi kullanıyorum ve uzun süredir açılış kapanışta yaşanan çizgiler, oyun sırasında ekranın kararması vs gibi sorunları yaşamadım; yalnız ekran kartı sürücüsünün temiz kurulum olması gerekiyor. aldığım dönemde fiyat performans açısından en iyi ve en ulaşılabilir seçenek buydu, şuan ne alemde piyasa bilmiyorum. F2 tuşunun kırılması hariç yaklaşık 1 senedir yazılım problemleri dışında bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyHopkins -- 31 Ağustos 2013; 2:57:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyHopkins

cızırtı olayı film izlerken, müzik dinlerken, oyun oynarken kısacası kullanım sırasında yaşanmamakta, 3dmark skorları normal. ekran sürücüsü olarak 306.41'yi kullanıyorum ve uzun süredir açılış kapanışta yaşanan çizgiler, oyun sırasında ekranın kararması vs gibi sorunları yaşamadım; yalnız ekran kartı sürücüsünün temiz kurulum olması gerekiyor. aldığım dönemde fiyat performans açısından en iyi ve en ulaşılabilir seçenek buydu, şuan ne alemde piyasa bilmiyorum. F2 tuşunun kırılması hariç yaklaşık 1 senedir yazılım problemleri dışında bir sıkıntı yaşamadım.

Aynen normal kullanım da kesinlikle çızırtı yok hatta gayet kaliteli tuşlarda da sıkıntı yok ısınma falan da yok oyun oynarken ısınıyor kapatınca çok çabuk soğutuyor kendini

• Müşteri hizmetleri kapağı açtınığınız an garanti dışı kalır diyor. Ayrı yapılmış HardDisk ve Ram yerleri sıkıntı olmaması gerekiyor dedim ama kesinlikle yetkili servisin takması gerekiyor diyor.

SSD pc ye zarar vermediği sürece garanti dışı kalmayacaktır diye düşünüyorum siz ne dersiniz olmadı eski haline döndürür makineyi öyle göndeririz garantiye :)

Birde SSD taktıktan sonra bütün sistemi oraya kurmak diğer 500 GB hard disk'i arşiv olarak kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyHopkins

Dost ben de 10-11 aydır öncesinde ilk sürücü, sonrasında 314.21 sürücüsünü kullandım. Ekran problemleri son bir ayda olmaya başladı. Yani bu sürücüyü kafadan 7-8 aydır kullanıyorumdur diye tahmin ediyorum, bir günde böyle bir sorunun olması, üstelik bu sorunun olmasını tetikleyecek herhangi bir program yüklememem, siteye girmemem, internet dahî kullanmamam bu sorunun yazılımsal olmayabileceği veya yazılımsal olsa da ileride donanımı da etkileyip ekranı bozabileceği düşüncesini oluşturdu bende. İnşallah yazılımsaldır.

• Ey Gamer sahipleri Kolpa - Yatağın Soğun Tarafını dinler misiniz? Hiç bi şarkı çızırtı yapmıyor bu yapıyor

Üstelikte sadece ekran kartı sol taraftan geliyor çızırtı diğer taraf normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramcetin -- 31 Ağustos 2013; 14:06:24 >
  • bayramcetin kullanıcısına yanıt
    Benim gamerde ses boğuk çıkardı,buna takmayın Bence Dışarı çıkın temiz hava alın,yoksa ekran gittiğinde bunalıma girersiniz.
    aRKADAŞLAR gtx675 m EKRAN KARTININ GTX 780M ile değişimi mümkünmüş doğrumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Benim gamerde ses boğuk çıkardı,buna takmayın Bence Dışarı çıkın temiz hava alın,yoksa ekran gittiğinde bunalıma girersiniz.

Eğer bu mümkünse süper olur hem 780M daha az ısınıyor diye biliyorum hoparlörü de etkilemez

aslından hoparlör benim için pek önemli değil HTC ONE'ın kullaklıkları takıp müzik dinliyorum genelde ama yinede sorun yaşamak istemiyor insan bu arada sesi %80 in altına düşürünce o şarkıda çızırtı yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramcetin -- 31 Ağustos 2013; 15:19:59 >
  • quote:

Laptopda mxm 3.0 var

www.amazon.com/gp/aw/d/B00AALIQ4G

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BAKTIM 675 İLE 780 AYNI derecede güç harcıyor 100w.Önemli olanda buymuş,hazır servise gitmişken değişsin
  • quote:

BAKTIM 675 İLE 780 AYNI derecede güç harcıyor 100w.Önemli olanda buymuş,hazır servise gitmişken değişsin

Karti senin alman lazim

• Arkadaş şu driverler niye sıkıntı çıkarıyor Win 8 den mi kaynaklı her yeni gelen driverle ekran kartının performansı artıyor biz halen ilk driverlarla kasa kasa oynuyoruz

Şuna bak 660 da bi de

Performans Artışı – GeForce 400/500/600 serisi GPU'ların performansını birçok PC oyununda, GeForce 314.22 WHQL onaylı sürücülere göre %20'ye varan oranda artırır.

GeForce GTX 660:
    Dirt: Showdown oyununda %20'ye kadar
    Tomb Raider oyununda %18'e kadar
    Sleeping Dogs oyununda %10'e kadar
    StarCraft II oyununda %8'e kadar
    Sniper Elite V2 oyununda %6'ya kadar
    Metro 2033 oyununda %6'ya kadar
    Far Cry 3 oyununda %6'ya kadar
    Deus Ex: Human Revolution oyununda %6'ya kadar
    F1 2012 oyununda %5'e kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: cabbar232323

Arkadaş şu driverler niye sıkıntı çıkarıyor Win 8 den mi kaynaklı her yeni gelen driverle ekran kartının performansı artıyor biz halen ilk driverlarla kasa kasa oynuyoruz

Şuna bak 660 da bi de

Performans Artışı – GeForce 400/500/600 serisi GPU'ların performansını birçok PC oyununda, GeForce 314.22 WHQL onaylı sürücülere göre %20'ye varan oranda artırır.

GeForce GTX 660:
    Dirt: Showdown oyununda %20'ye kadar
    Tomb Raider oyununda %18'e kadar
    Sleeping Dogs oyununda %10'e kadar
    StarCraft II oyununda %8'e kadar
    Sniper Elite V2 oyununda %6'ya kadar
    Metro 2033 oyununda %6'ya kadar
    Far Cry 3 oyununda %6'ya kadar
    Deus Ex: Human Revolution oyununda %6'ya kadar
    F1 2012 oyununda %5'e kadar

Hocam ben makinayı tüm yazılımları güncel haliyle kullanıyorum hiç bir sorun yok şuan için.

• MCCACA M kullanıcısına yanıt
    ekran kartının sürücü versiyonu ne ?

314.21 kullanıyorum ve bunun üstündeki sürücülerde ekranda geç açılma ve çizgiler oluşuyor? siz hangi sürücüyü kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rota21

314.21 kullanıyorum ve bunun üstündeki sürücülerde ekranda geç açılma ve çizgiler oluşuyor? siz hangi sürücüyü kullanıyorsunuz ?

320.49 yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

quote:

320.49 yüklü

Ben o ddrıverı yukledım cızgı ve acılma sorunu oldu sızde wındow 8 mı yuklu
  • GTX 675M ile GTX 680M arasındaki fiyat farkı 600 dolar civarında ama pes etmiş değilim,önce cihazın tamir olmasını bekliciim.
  • quote:

quote:

quote:

320.49 yüklü

win 8 kutudan çıktığı şekilde kullanıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

320.49 yüklü

win 8 kutudan çıktığı şekilde kullanıyorum.

Yani forumda herkes aynı sorunu yaşıyor sizde olmaması ilginç. Yazılımsal bir sıkıntı var ama dur bakalım

• Beyler su oyunlarda olan dota 2 lol vb. gibi oyunlardaki ping problemini nasıl çözüyoruz biris açıkca anlatabilir mi
  • Ben aylarca daha ust model driver kullandim ama bende de bir gun ansizin ekran problem verdi.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.