Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
22
Favori
145.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayramcetin

3139 TL aldım. Evet olumsuzluk hayli fazla gözüküyor ama olumsuzluk her yerde var. Bende elektronik'in şans olduğuna inananlardanım galiba :)

bende aynı cihazdan kullanuyorum ssd + 8 gb ram takviyesi ile ama hiç bir sorun yaşamadım. sonuçta sadece sorunu olanlar buraya yazıyor. bende ne ısınma var ne ses nede klavyede sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

quote:

3139 TL aldım. Evet olumsuzluk hayli fazla gözüküyor ama olumsuzluk her yerde var. Bende elektronik'in şans olduğuna inananlardanım galiba :)

bende aynı cihazdan kullanuyorum ssd + 8 gb ram takviyesi ile ama hiç bir sorun yaşamadım. sonuçta sadece sorunu olanlar buraya yazıyor. bende ne ısınma var ne ses nede klavyede sorun

Arkadaşlar sizden sıcaklık değerlerini bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

quote:

Şimdi cihazı kontrol ettim hiç bir sıkıntı gözükmüyor özellikle enter tuşu ve klavyeyi komple iyice kontrol ettim gayet sağlam gözüküyor.

8 GB Ram şimdilik yeterli sadece ek olarak Sandisk 256 GB SSD alıp takacağım.

• Arkadaşlar cihazı servisten biraz önce aldım,bilgisayarın kapağını açtığımda çok güzel bir sürprizle karşılaştım.bir tuşa 240 tl isteyen servis garanti kapsamında tuşlarıda değiştirmiş,ENTER tuşuma kavuşmuş bulunuyorum,herkeze benden sanal çay:))

Not:yukarda çizgiler çıkan ekranı bozulmak üzere olan arkadaşlar,sorun ekran kartının soğutucusunda imiş,ekran kartı soğutucusu değiştirilmiş,bilginiz olsun.

• fortunasuper kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben bile sevindim valla okuyunca sanki kendi laptobumun tuşları değiştirilmiş gibi :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Arkadaşlar cihazı servisten biraz önce aldım,bilgisayarın kapağını açtığımda çok güzel bir sürprizle karşılaştım.bir tuşa 240 tl isteyen servis garanti kapsamında tuşlarıda değiştirmiş,ENTER tuşuma kavuşmuş bulunuyorum,herkeze benden sanal çay:))

Not:yukarda çizgiler çıkan ekranı bozulmak üzere olan arkadaşlar,sorun ekran kartının soğutucusunda imiş,ekran kartı soğutucusu değiştirilmiş,bilginiz olsun.

Güzel, güle güle kullanın.

Şimdi sizin sırtınıza ufak bir görev yükü bindi. Bu problemi yaşadıktan sonra neler yaptığınızı biraz uzun da olsa bizimle paylaşırsanız hepimiz için daha iyi olur. Sorun yaşayan arkadaşlar da benzer adımları izler.

• quote:

Arkadaşlar cihazı servisten biraz önce aldım,bilgisayarın kapağını açtığımda çok güzel bir sürprizle karşılaştım.bir tuşa 240 tl isteyen servis garanti kapsamında tuşlarıda değiştirmiş,ENTER tuşuma kavuşmuş bulunuyorum,herkeze benden sanal çay:))

Senin sorunların tam olarak neydi yazarmısın. Birde yeşil bulut olayı ne oldu ??? Değişim niye yapmamışlar ?:)

• MCCACA M kullanıcısına yanıt
    Bende yeşil bulut değil,zifiri karanlık vardı.Arkadaşlar cihaz yeniden serviste bu sefer aldığım yere verdim.fanlar çalışmıyordu,sol taraf ateş gibi olmuştu,kendi kendini kapattı bilgisayar.yeni bir bilgisayar alacağım,araştırma yapıyorum,bi 20 gün daha bekleyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 28 Ağustos 2013; 18:51:54 >
  • :(

Acer RoG serilerinde GTX 675 MX'li modeller ilgimi çekiyor, zamanında 3800 liraya tablet ve Diablo III hediyeli halini almadık, şimdi birkaç arkadaşın dediği gibi kulüp başlığını sorunlarımızla dolduruyoruz. Orada ise konu ilerlemiyor, çünkü bir heyecanla yazan arkadaşlar gayet güzel kullandıkları için artık o konuya yazmıyorlar. Yeni alanlar ya da sorusu olanlar yazıyor. Bizde de üç beş isim sayfalar atıyoruz.
  • quote:

Bende yeşil bulut değil,zifiri karanlık vardı.Arkadaşlar cihaz yeniden serviste bu sefer aldığım yere verdim.fanlar çalışmıyordu,sol taraf ateş gibi olmuştu,kendi kendini kapattı bilgisayar.yeni bir bilgisayar alacağım,araştırma yapıyorum,bi 20 gün daha bekleyemem.

Ne zaman aldin ne zaman bozuldu ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

quote:

Ne zaman aldin ne zaman bozuldu ??

Alalı bir sene oldu,ama hem masaüstüm vardı hemde başka bir dizüstü,buna sıra gelmemişti.masaüstünün anakartı bozulunca onu dağıtmak zorunda kaldım,casper dizüstünüde biradere vermiştim.onu şimdilik geri aldım.MSI RAID GT70 i7-3610 16/750G+750G/17.3/3VG/W7HP bunun özelliklerini göremedim,ekran kartı yazmıyor.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    GTX 780 li mümkünse SLI olmalı artık 3D oynamanın zamanı geldi,DOOM U gamere kurup yeni tasarlanmış grafik özellikleriyle 3D 55 inç monitorde oynadığımda bunun gerekliliğini anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 28 Ağustos 2013; 19:19:46 >
  • GTX 670 M var onda, MX değil ama.

Heidit: Ben MSI oyuncu bilgisayarını kullanmıştım, açıkçası çok farklı, çok güçlü laptop idi. Bir de şeyi soracam, hangi şehirdesin sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 28 Ağustos 2013; 19:21:36 >
    evet şimdi farkettim,monster 30 eylül teslimi kampanya düzenlemişti,4.400 tlye gtx 780 li işletim sistemsiz,mat ekranlı,dvd sürücülü,8 gb ramli idi.keşke alsaymışım diyorum.
    Ankaradayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 28 Ağustos 2013; 19:26:17 >
  • Tamamdır, güzel. Ben de Ankara'dayım. Direkt olarak Samsung'a mı verdin cihazı, yoksa aldığın yere mi? Şu 20 günü indirmeye çalışalım.

Monster 5000 liralık bir ürünü 3000 liradan satmadıkça ilgimi çekmez, denk geldiğim ve gözlemlediğim problemler nedeniyle onlara karşı hiç güvenim yok.
    önce samsunga vermiştim şimdi istanbul yolundaki vatanda.monstere benimde güvenim yok ama bir umut casper içinde kötü şeyler söylerler ama önümdeki gts 160m li casper 5 .yılına girdi.nasıl kısaltacağız o 20 günü,bilgisayar okadar ısnmıştı ki eğer kendi kendini kapatmasa alev alırdı galiba.ekran kartını değiştirseler sorun çözülürmü acaba kart yerine neden sadece fanı değiştirdiler anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 28 Ağustos 2013; 19:33:40 >
  • Öyle. Ben de Söğütözü şubesinde görmüştüm Samsung'u, direkt takılı kalmıştım. Bir de fiyatı 3400 lira görünce elimdeki MSI oyuncu laptopunu bir iki haftada satıp bunu almıştım. Ama sonuç ortada.

Benim isteğim bu laptopu sorunsuz kullanmak. Ama eski kız arkadaşım gibi laptop. Sürekli tolerasyon istiyor, tolere ettiğim her konu sonradan başımı ağrıtıyor, çözemediğimiz her problemin üzerine yenisi ekleniyor.

En azından birlikte olduğumuz üç ay boyunca iki kere babam öldü demedi. Psikolojisi bozuktu eski sevgilimin :(

Vatan Bilgisayar'dan hangi Samsung'a gönderdiyse direkt oranın (Samsung genel müşteri hizmetlerinin falan değil) numarasını alabilir misiniz? İlk verdiğiniz Samsung neredeydi, bir de onun da numarasını alayım size zahmet. Dilerseniz özel mesajdan da devam edebiliriz, diğer arkadaşların yararına olacak bir şey olursa buradan paylaşırız.

Geçmiş olsun, hevesin kursakta kalması hiç heveslenmemekten daha kötüdür, eminim.

• mesajımı aldınız mı?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 28 Ağustos 2013; 22:38:16 >
  • Bu notebooku almayı düşünüyorum ancak bazı şikayetler var.Hatırladığım kadarıyla:
    Tuşların yerinden çıkma sorunu varmış.Harici klavye ile kullanırım diye kendimi avutuyorum bu benim için sorun değil.
    Açılırken sis bulutu çizgi falan çıkıyormuş.Bu sorunu tam anlayamadım açıkçası.Yani açılışta çizgi çıkıyor diye dert etmem ben açıkçası, daha derin sorunlar mı var acaba?Çünkü laptopun tasarımını çok beğendim gerçekten.Özellikle dokunmatikleri metal oluşu oyun modu falan baya etkiledi beni.675mde baya iyi bir kart bf3 ultrada falan videoları var ilk sayfada.Ancak çok sorunu varsa almak istemiyorum.Buna yakın birde qosmio x870 var.Onunda tasarımı alüminyum kasa iyi bir tasarımı var yani ama performansından emin değilim.Sizce ne yapayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NutellaYalayanMüftü

Bu notebooku almayı düşünüyorum ancak bazı şikayetler var.Hatırladığım kadarıyla:
    Tuşların yerinden çıkma sorunu varmış.Harici klavye ile kullanırım diye kendimi avutuyorum bu benim için sorun değil.
    Açılırken sis bulutu çizgi falan çıkıyormuş.Bu sorunu tam anlayamadım açıkçası.Yani açılışta çizgi çıkıyor diye dert etmem ben açıkçası, daha derin sorunlar mı var acaba?Çünkü laptopun tasarımını çok beğendim gerçekten.Özellikle dokunmatikleri metal oluşu oyun modu falan baya etkiledi beni.675mde baya iyi bir kart bf3 ultrada falan videoları var ilk sayfada.Ancak çok sorunu varsa almak istemiyorum.Buna yakın birde qosmio x870 var.Onunda tasarımı alüminyum kasa iyi bir tasarımı var yani ama performansından emin değilim.Sizce ne yapayım?

Kesinlikle alma derim git MSİ gamer serisi notebooklarindan al ben kullandim samsunga 5 basar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCCACA -- 29 Ağustos 2013; 7:53:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.