Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
22
Favori
145.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • defalarca yazıldı pıng problemının çözumu.eski mesajları lutfen okuyun.3 mılyar para verıyorsunuz ama okumak zor gelıyor.yeni bir modem almanız gerekıyor.diğer herşeyi denedim tek çaresi modem.şu an sıkıntı yok bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ben aylarca daha ust model driver kullandim ama bende de bir gun ansizin ekran problem verdi.

Koskoca grafik karti ureticisi 1 surum hadi 2 surum hata yaparda 3-4 tane imkansiz arkadaslar bence son drivere kurun ve teknik servise goturun baksinlar bunisin roconu sorun varsa yeni surume guncellersin driverlari eski surume geri donup sorun halledilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sorunları duyduğum için 314.21 sürücüsünde kaldım, bir sonraki sürücüde yaşanan hataları kefere forumlarında okuduktan sonra tecrübe etmesem de yükseltmedim, ondan sonraki sürümleri de bu sürüm bana yettiği için, oyunlarda ve sistemde performansını beğendiğim için, takır takır saat gibi işleyen düzeni bozmayayım dedim.

Her zamanki gibi gece yattım uyudum. Sabah uyanıp bilgisayarımı açtığımda artık ekranın üstünde çizgiler çıkıp açılışta beş on dakika bekletiyordu. Burada bu problemi daha önceden tecrübe etmiş arkadaşlar bunun başlangıç olduğunu söylüyor. Doğrudur valla, ne kadar nazik de kullansan, donanımı ve yazılımı ne kadar stabil ve dikkatli de kullansan, ne kadar heyecan aramayıp aynı şeyleri her gün de yapsan yine bir yerde ya donanımsal ya yazılımsal sorun çıkabiliyor.

Bilgisayara ihtiyacınız olduğu bir dönemde tek bilgisayarınız buysa sizi zor durumda bırakıyor. Gerçi bazı çok da zeki olmayan arkadaşlar "Git ver 20 gün bekle, çok mu zor? Ya da yenisini al." diyor, o da ayrı bir şaşkınlık sebebi.

• quote:

Ben de sorunları duyduğum için 314.21 sürücüsünde kaldım, bir sonraki sürücüde yaşanan hataları kefere forumlarında okuduktan sonra tecrübe etmesem de yükseltmedim, ondan sonraki sürümleri de bu sürüm bana yettiği için, oyunlarda ve sistemde performansını beğendiğim için, takır takır saat gibi işleyen düzeni bozmayayım dedim.

Her zamanki gibi gece yattım uyudum. Sabah uyanıp bilgisayarımı açtığımda artık ekranın üstünde çizgiler çıkıp açılışta beş on dakika bekletiyordu. Burada bu problemi daha önceden tecrübe etmiş arkadaşlar bunun başlangıç olduğunu söylüyor. Doğrudur valla, ne kadar nazik de kullansan, donanımı ve yazılımı ne kadar stabil ve dikkatli de kullansan, ne kadar heyecan aramayıp aynı şeyleri her gün de yapsan yine bir yerde ya donanımsal ya yazılımsal sorun çıkabiliyor.

Bilgisayara ihtiyacınız olduğu bir dönemde tek bilgisayarınız buysa sizi zor durumda bırakıyor. Gerçi bazı çok da zeki olmayan arkadaşlar "Git ver 20 gün bekle, çok mu zor? Ya da yenisini al." diyor, o da ayrı bir şaşkınlık sebebi.

Bilmiyorum urun den zevk almaya basladim biraz ama bd surucu sorun var gibi sanki tam kesinlestiremedim cok bd seciyor acaba cdler mi bozuk yoksa surucumu bilmiyorum. Siz izliyormusunuz blu ray film falan??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben de sorunları duyduğum için 314.21 sürücüsünde kaldım, bir sonraki sürücüde yaşanan hataları kefere forumlarında okuduktan sonra tecrübe etmesem de yükseltmedim, ondan sonraki sürümleri de bu sürüm bana yettiği için, oyunlarda ve sistemde performansını beğendiğim için, takır takır saat gibi işleyen düzeni bozmayayım dedim.

Bende şuan sizinle aynı durumdayım. Güncellersem büyük ihtimal sorun olacak. Güncelleyeceğim 20 gün sıkıntı değil şuanda yedek'te Pc var fakat servis bu sorunu düzeltebilecek mi?

Eğer bu yazılımsal bir sorunsa bizden farklı ne yapabilir ki?

• Hayır ben güncellemediğim halde sorun yaşadım. Bence güncelleyin ya da sizi memnun eden bir sürümdeyseniz onu kullanmaya devam edin, eğer sorunlar iyice artarsa, her üç bilgisayar açışınızdan birinde böyle bekler hale gelirseniz hiç açılmaması ihtimali nedeniyle cabbar232323 mahlaslı arkadaşımızın dediği gibi sürüm düşürürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 4 Eylül 2013; 11:17:42 >
  • quote:

Hayır ben güncellemediğim halde sorun yaşadım. Bence güncelleyin ya da sizi memnun eden bir sürümdeyseniz onu kullanmaya devam edin, eğer sorunlar iyice artarsa, her üç bilgisayar açışınızdan birinde böyle bekler hale gelirseniz hiç açılmaması ihtimali nedeniyle cabbar232323 mahlaslı arkadaşımızın dediği gibi sürüm düşürürsünüz.

Şimdi yeni driver yüklediğimizde sorun olması donanımdan mı kaynaklanıyordur hocam siz ne diyorsunuz? Ben şu an 306 driverinda hiç bir sorun yaşamıyorum ama nereye kadar bunun verdiği performanta götürmeli mi servise yoksa windows 8.1 beklemeli mi daha stabil olma ihtimali nedeniyle
  • 4-5 tane farklı modemde denedim farklı yerlerde internete bağlandım her yerde aynı sonuç
  • serviste 2.dönem 2.haftadayız. Bizi izlemeye devam edin.
  • Arkadaşlar bende kesinlikle ekran beyaz çizgiler vb sorunlar yoktu yukarda bahsettiğiniz gibi. Ben hiçbir driver'ı güncellememiştim pc ilk açıldığı gibi kullanıyordum hepsini. Belki o yüzdendir, belirtmek istedim.
  • Canlar bu ekran kartı değiştirme olayı nedir ya ?

Kim yapıyor, ne kadara yapıyor, nerede yapıyor ?
  • Klavye ve kasada oluşan kabarmalar sebebiyle cihazı servise göndermiştim, az önce servisle görüştüm üst kasa ve klavye değişimi yapılarak işlemi tamamlamışlar.

Servisin telefon görüşmelerimdeki ilgileri ve 6 gün içerisinde parça değişimli onarımı yapmaları beni yeterince tatmin etti. Servise ihtiyaç duyabilecekler için servisin bilgilerini içeren ss paylaşmak istedim. Unutmadan not düşeyim servise cihazımı şahsen ben vermedim hepsiburada.com üzerinden aldığım için önce onlara göndermiştim onlar ilgileniyorlardı belkide bu sorunsuz servis hizmeti onlardanda kaynaklanıyor olabilir.

• Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Ekran açılırken çizgiler,motifler oluşabilir ancak hiç açılmaması yazılımsal değil,cihazla ilgili bir durum,bu arada ben cihazı almak üzereyim. 2.seferde kasten bozmuş servis para almak için bilginiz olsun,benim gibi çarpılmayın sizde.Klavyeyi değiştirirken fanın kablosu kopmuş,onuda arkasındaki diskiçıkarıp yedeklediğim için bana mal ettiler.Rakam 60 tl pek büyük olmasa da katlanacaz artık ne yapalım?Araya tanıdıkları soktum 250 istemişlerdi 60 verdim kurtuldum;))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 5 Eylül 2013; 20:26:49 >
  • Evet arkadaşlar o kadar cihazı savunmama rağmen benimde "L" tuşum sizlere ömür yerinden durup dururken fırladı!
  • arkadaslar ben cınden getrttım tus takımını 20 tl ye tus takımını 20 de kargo
  • GitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Cihazın bozulmasını bekle,o zaman klavyeyide yanında hediye olarak değiştirirler belki,tabii garanti kapsamında olması gerek.2 gün önce MSI nin dragonlarını inceledim.Antik çağdan kalma ekranlara sahipler benim 5 yıllık casperde bile böyle adi bir ekran kullanılmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Cihazın bozulmasını bekle,o zaman klavyeyide yanında hediye olarak değiştirirler belki,tabii garanti kapsamında olması gerek.2 gün önce MSI nin dragonlarını inceledim.Antik çağdan kalma ekranlara sahipler benim 5 yıllık casperde bile böyle adi bir ekran kullanılmamış.

yollarım firmaya değişin derim alalı 2 ay olmadı darbe yok bişi yok daha üst modek kaliteli birşey takın
  • GitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Değiştirirken de kabloları koparıyorlar bir deonun için bekliyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Değiştirirken de kabloları koparıyorlar bir deonun için bekliyeceksiniz.

Gelsin dava :)
  • Dava ya ayıracağım bütçeyi yeni laptopa ayırmayı ayırmayı uygun buldum.
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.