Şimdi Ara

Samsung NP350V5C-S09TR Kullananlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
25.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam, bu pc hakkında çok şey bulamadım almayı düşünüyorum tavsiye üzerine, Kullanan arkadaşlar varmıdır forumda acaba ? varsa oyunlardaki performansı nasıl ? ısınma durumu oluyor mu ? normal pc açıkken bile ısınma oluyormu ? crysis 2 mw3 bf3 gibi oyunları akıcı oynatıyormu en yüksek ayarda değilde bi düşükte falan ?

• kullanmıyorum ama donanım olarak iyi bir ürün.oyunları yüksek orta arası oynarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bu bilgisayarı ben sipariş ettim baya bir araştırdım ekran kartını ekran kartı bu fiyat aralığındaki en iyisi diyebilirim
    http://www.youtube.com/watch?v=zmmP_2lmy5c
    bu linkteki videoda battlefield 3 performansını görebilirsin kendince bir değerlendirme yapabilirsin ürün muhtemelen yarın benim elime geçer eğer beklersen seni tekrar bilgilendiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlztrk

dostum bu bilgisayarı ben sipariş ettim baya bir araştırdım ekran kartını ekran kartı bu fiyat aralığındaki en iyisi diyebilirim
    http://www.youtube.com/watch?v=zmmP_2lmy5c
    bu linkteki videoda battlefield 3 performansını görebilirsin kendince bir değerlendirme yapabilirsin ürün muhtemelen yarın benim elime geçer eğer beklersen seni tekrar bilgilendiririm

Müdür videoyu izledim ekran kartı bizimkiyle aynı ama , ram i 8gb işlemciside i7 3. sınıfmı 2.sınıfmı ama onu bilmiyorum Toshiba L855 demiş bilgisayarına bizimkide bu şekil çalıştırırmı acaba çalıştırırsa gözü kapalı alınır Neyse sana yarın gelecekmiş zaten sende bir dene bu bf3 ü ona göre konuşalım aynı performansta olacakmı

• Bende 2 gündür bu bilgisayarı araştırıyorum sanırım yeni bir ürün ve pek bir bilgi yok. 1300tl ye buldum. HB da 1500 civarı. Özellikler iyi görünüyor. Sizce alınmalımı bu fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: effida

Bende 2 gündür bu bilgisayarı araştırıyorum sanırım yeni bir ürün ve pek bir bilgi yok. 1300tl ye buldum. HB da 1500 civarı. Özellikler iyi görünüyor. Sizce alınmalımı bu fiyata?

Nerde buldun hocam internettemi buldun bizde alalım yani anlatılanlara göre ve ekran kartına göre çok performanslı bir pc heleki 1300 e bal dök yala denecek cinsten oluyor bide 4gb daha ram takarsan o artan parana acayip olur gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©

quote:

Bende 2 gündür bu bilgisayarı araştırıyorum sanırım yeni bir ürün ve pek bir bilgi yok. 1300tl ye buldum. HB da 1500 civarı. Özellikler iyi görünüyor. Sizce alınmalımı bu fiyata?

Nerde buldun hocam internettemi buldun bizde alalım yani anlatılanlara göre ve ekran kartına göre çok performanslı bir pc heleki 1300 e bal dök yala denecek cinsten oluyor bide 4gb daha ram takarsan o artan parana acayip olur gibime geliyor

Bugün takrar bakmaya gideceğim. Hatta alıpta geleceğim sanırım. Tam emin olayım ve stok durumuna bakayım yazarım arkadaş. Ayaküstü baktım 20 civarı kutu vardı. Biraz inceledim ama gitmem gerekiyordu tam ilgilenemedim. Mediamarkette bakmıştım.

• quote:

quote:

quote:

Bugün takrar bakmaya gideceğim. Hatta alıpta geleceğim sanırım. Tam emin olayım ve stok durumuna bakayım yazarım arkadaş. Ayaküstü baktım 20 civarı kutu vardı. Biraz inceledim ama gitmem gerekiyordu tam ilgilenemedim. Mediamarkette bakmıştım.

Anladım müdür, emin ol bu bilgisayar mı ama ?

• Az önce mediamarketten geldim. Fiyat yanlş değilmişti. Fakat alamadım. Haftasonuna özelmişti indirim. Bayram diye uzatmışlar kampanyayı fakat bugün bitmiş. 1300tl ye kaçırdım :( canım çok sıkıldı çünkü fiyatı 1600 olmuş. Rica felan ettim eski fiyattan verin diye..yok! anca 100tl düşeriz dedi. 1500e heryerde var. Pişman oldum gördüğümde almadığıma 5-6 tane kalmış satılmayan. Başka modellerde indirimde vardı ama bu model daha zarif duruyor. nvidia ekran kartlı ama ekran kartı 1gb olan model 1400tl (NP300e5c-s0tr) sizce bu nasıl
    Ankara optimum media market.
  • 20 civarı kutu demiştim ama o kutuları dolu göstermek için başka modellerden koyuyorlarmış. Fakat ellerinde hala kalmış. Bu parayada adam gibi bulamadım bugün, teknosada felan
  • hepsiburada'da 1500 en düşük orda şuan sanırsam 1400 e bulduysanda al derim
  • malesef ürün hala elime geçmedi kargoda sıkıntı olmuş bugün yarın elime geçeceğini söylediler bakalım inş yarın gelir ona göre değerlendirme yaparız performans ve ısınma hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlztrk

malesef ürün hala elime geçmedi kargoda sıkıntı olmuş bugün yarın elime geçeceğini söylediler bakalım inş yarın gelir ona göre değerlendirme yaparız performans ve ısınma hakkında

Heyecanla bekliyorum müdür sana göre alıp almayacağım
  • bende bu hafta alıcam galiba bu ürünü ekran kartı iyi midir ?
  • bu ürünü darty'den 1412 tl ye aldım dün. gelmesini bakliyorum. gelince paylaşırım ama araştırmalarıma göre bu fiyata özellikleri gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

bende bu hafta alıcam galiba bu ürünü ekran kartı iyi midir ?

iyidir.güncel oyunları oynarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vincenzo-

quote:

bende bu hafta alıcam galiba bu ürünü ekran kartı iyi midir ?

iyidir.güncel oyunları oynarsın

Zaten oynayacağım oyunlarda çok yok pcde tf2 ve wow onlarda fazla sistem istemiyor aslında
  • quote:

Zaten oynayacağım oyunlarda çok yok pcde tf2 ve wow onlarda fazla sistem istemiyor aslında

Hocam yukarda arkadaş video atmıştı bf3 de 8gb ram ile takılmadan uçuyor resmen sizinkileri gayet güzel çalıştırır diye düşünüyoruz.
  • quote:

quote:

Hocam yukarda arkadaş video atmıştı bf3 de 8gb ram ile takılmadan uçuyor resmen sizinkileri gayet güzel çalıştırır diye düşünüyoruz.

Bu model için en uygun ve uyumlu ram hangisidir acaba 4 gblık daha eklemeyi düşünüyorum

• quote:

Bu model için en uygun ve uyumlu ram hangisidir acaba 4 gblık daha eklemeyi düşünüyorum

Hocam notebook bölümünde yukarda tavsiye bilgisayarla falan var orada E.E ve Epica daha iyi bilir ona sorarsan cevap vericeklerdir :) sonrada buraya yazarsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.