Şimdi Ara

ABRA A5 V5'te Turbo Fan nasıl açılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
12.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde MONSTER® ABRA A5 V5.1.1 15.6" var ve çift fanlı çalışmaya göre makinenin fazla ısındığını düşünüyorum. İkinci fanı ben mi açamadım ya da, turbo fan vs diyorlar ondan var mı bu cihazda. İki fanı da nasıl tam çalışır hale getiririm bilgisi olan var mı

EDİT: FN+1 kısayoluyla yapılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W -- 2 Haziran 2015; 23:15:41 >

• Ikinci fan açmak diye birşey yok fanların biri cpu soğutur diğeri gpu soğutur turbo fan cihaz ısınırsa zaten otomatik devreye girer ama sen illa açmak istiyorsan FN + 1 basıp açabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 3 Haziran 2015; 6:24:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Ikinci fan açmak diye birşey yok fanların biri cpu soğutur diğeri gpu soğutur turbo fan cihaz ısınırsa zaten otomatik devreye girer ama sen illa açmak istiyorsan FN + 1 basıp açabilirsin

FN 1 i çözdüm. Ama çok gürültü yapıyor kapadım. Şu an 2 fan da devrede mi makinede yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Ikinci fan açmak diye birşey yok fanların biri cpu soğutur diğeri gpu soğutur turbo fan cihaz ısınırsa zaten otomatik devreye girer ama sen illa açmak istiyorsan FN + 1 basıp açabilirsin

FN 1 i çözdüm. Ama çok gürültü yapıyor kapadım. Şu an 2 fan da devrede mi makinede yani

Evet Gürültü yapıyor otomatik modda bırak zaten iki fan Çalışıyor ikisi birbirinden ayrı biri cpu diğeri gpu soğutuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.