Şimdi Ara

samsung note 3 n9005

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Galaxy Note 3 Türkiye'de satışa çıkmayan N9005 Modelini kullanıyorum. yurtdısından alıp pasaporta işlettim.

Note 3 N9005 için Android 5.0 güncellemesi gelmeyecek dedi samsunga attığım maile cevaben türkiyede satılmayan model olduğu için., şimdi n9005 kullananlar olarak rootsuz 5.0 kullanamayacak mıyız? biz nasıl yükleyeceğiz 5.0 ı.

• quote:

Orijinalden alıntı: exelance1988

Herkese selamlar,

Galaxy Note 3 Türkiye'de satışa çıkmayan N9005 Modelini kullanıyorum. yurtdısından alıp pasaporta işlettim.

Note 3 N9005 için Android 5.0 güncellemesi gelmeyecek dedi samsunga attığım maile cevaben türkiyede satılmayan model olduğu için., şimdi n9005 kullananlar olarak rootsuz 5.0 kullanamayacak mıyız? biz nasıl yükleyeceğiz 5.0 ı.

Hocam ne alakası var öyle bir şey yok. Hangi ülkenin rom'u yüklüyse o ülkeye güncelleme geldiğinde sizde ota dan güncelleme alırsınız. Öyle bir şey olsa piyasadaki zibilyon tane paralel ithalat yoluyla ülkeye getirilip satılan telefonların hiçbiri güncelleme alamaz

Ayrıca güncellemeyi kendiniz el ile odin'den yükleyebilirsiniz ve bunun içinde root yetkisine ihtiyacınız yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 21 Şubat 2015; 8:24:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Herkese selamlar,

Hocam ne alakası var öyle bir şey yok. Hangi ülkenin rom'u yüklüyse o ülkeye güncelleme geldiğinde sizde ota dan güncelleme alırsınız. Öyle bir şey olsa piyasadaki zibilyon tane paralel ithalat yoluyla ülkeye getirilip satılan telefonların hiçbiri güncelleme alamaz

Ayrıca güncellemeyi kendiniz el ile odin'den yükleyebilirsiniz ve bunun içinde root yetkisine ihtiyacınız yok

hocam, peki telefonu aldığımız ülkeden farklı bir ülkenin (atıyorum birleşik arap emirliklerinden alınan telefona almanya romu) romu yüklenirse, yükleme yapıldıktan sonra artık almanya ya güncelleme geldiğinde mi ota üzerinden almanya nın güncellemesini alacak (umarım anlatabilmişimdir :)

not: alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Herkese selamlar,

hocam, peki telefonu aldığımız ülkeden farklı bir ülkenin (atıyorum birleşik arap emirliklerinden alınan telefona almanya romu) romu yüklenirse, yükleme yapıldıktan sonra artık almanya ya güncelleme geldiğinde mi ota üzerinden almanya nın güncellemesini alacak (umarım anlatabilmişimdir :)

not: alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim.

Evet, öyle olacak.

Ama öyle olabilmesi için yüklendikten sonra birkaç defa üst üste wipe data işleminin yapılması lazım CSC kodunun değişmesi için.

• peki bu note 3 n9005 e note 4 ün romu yüklenebilir mi? çoklu pencere özelliği çok hoşuma gitti :) note3 de sadece iki pencere açılabiliyor. note4 de birden fazla pencere açılabiliyor ve pc deki gibi üstelik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.