Şimdi Ara

SAMSUNG NC10 (netbook) İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
3
Favori
125.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu alet sanki yer yarılmışta içine girmiş yahu. Hiçbiryerde yok. Birde vatan bilgisayar'a telefon açıp soracağım. orda da bittiyse ayvayı yedik...

edit : sadece konya ve adana mağazalarında kalmış, onlarda teşhir malıymış zaten. 1000 ytl üzeri fiyat çektiler. yuh yaani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 25 Ocak 2009; 10:56:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighty

Bu alet sanki yer yarılmışta içine girmiş yahu. Hiçbiryerde yok. Birde vatan bilgisayar'a telefon açıp soracağım. orda da bittiyse ayvayı yedik...

edit : sadece konya ve adana mağazalarında kalmış, onlarda teşhir malıymış zaten. 1000 ytl üzeri fiyat çektiler. yuh yaani...

evet bundan sonra gelse bile 1000 liranın üzerinde fiyatıyla amacını aşan ve tercih sıralamamda aşağılara kayan bir bilgisayar olacak
  • evet arkadaşlar bende bulamadım vatanda başka sehır dısındakı bı şubeden istedi 1 hafdada geldi yanı bunu bulmak bıraz sıkıntılı ama ben aldım kurtuldum ürün cok gusel dıger netbook lar bunun yanında pasif kalıo..7 saat şarja takmadan kullanbıldım en onemlı ozellıgı bu ve tasarımı cok şık kalvesyı mukemmmel diğerlerıne gore ekranı da gayet net içide gelen yazılımlarla daha da verımlı kullanabılıyorsunuz...su an bence pıyasadakı netbookların en ıyısı..ama fıyat baya bı yukselmıs
  • Bugün arkadaşım ile konuştum, kendisi bu ürünleri getiren firmada çalışıyor. Ürünün şubat ayının 3. haftası geleceğini ve tüketici fiyatının da 449 usd + kdv olacağını söyledi. 14 şubat tan önce gelseydi iyiydi ama... :)
  • 3-4 saat önce bir tane aldım şu anda updateleri yapıyorum.... İzmir metrodan 969 tl ye 12 taksitle aldım....
  • Arkadaşlar nc10 aldım son derece memnunum. Bildiğimiz üzere bu netbooklarda ekran çözünürlüğü 1024x600 ancak 1024x768 çözünürlüğe ihtiyacım var. Asus eeepc 1000h de bir özellik vardı ekran çözünürlüğünü arttırıyor ve ekranı slide ederek yüksek çözünürlükte kullanılabilmiesini sağlıyor. Bunu herhangi bir şekilde benim nc10 da uygulayabilme şansımız olur mu acaba? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
  • Bir turulu bulamadim su aletten yahu. Yazicioglu ishaninda bir yerde 2 tane vardi. 1 haftadir para ayarlamaya calisiyordum. Tam bugun ayarladim, almaya gittim. Adam sen gelmeden yarim saat once sattik ikisinide dedi. O an kafamdan asagi 2 tanker kaynar su dokuldu gibi oldu. Bir an kamera sakasinda falan sandim kendimi

Istanbulda su aletten nerede oldugunu bilen, bulan varsa nerede oldugunu bi soylesin yahu. Allah rizasi icin. Allah´in adini verdim bak!
  • güncel
  • satın alabileceğimiz bir yer yokmudur acaba ? birkaç gün içinde almam lazım :/ acer aspire one olucak bu olmassa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TGN

satın alabileceğimiz bir yer yokmudur acaba ? birkaç gün içinde almam lazım :/ acer aspire one olucak bu olmassa.

Aspire One'ın 10 inçlik yeni kasaları yolda,forumda haberi mevcut,LG X110 alın bence hem 10'' hem de 160gb.Fiyatı da yakın gibi.En uygun Vatan'da bulabildim: http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36497
  • Cihazı çarşamba gününden beri kullanıyorum ve iyiki de almışım diyorum. Özellikle ekranın güzelliği ve pil ömrüyle beni benden aldı. İkinci partitiona da windows7 kurdum performanstan gayet memnunum.

Aşağıdaki tutorialda dokunmatik ekrana dönüştürmekten bahsediyorlar. İlgimi çekti açıkçası...

http://netbookmag.com/2009/02/03/tutorial-samsung-nc10-touchscreen-installation/
    http://netbookmag.com/tag/nc10-touch-screen/

• Bir de böyle güzel bir cihazı elde taşımak için kılıf sorunu var. İçinden çıkan koruyucu kılıf hiç iç açıcı gelmedi açıkçası. Ancak çanta içinde taşırken çizilmelere karşı koruma amacı ile yapılmış sanırım.

Aşağıdaki kılıf da adeta bu alet için yapılmış. Bu kılıfı standart vermediği için gıcık oldum Samsung'a
    Bulunduğum yerde cep telefonu kılıfı yapan bir imalathane var, bu resimleri gösterdim, "aynısından yaparım" dedi. İşleri yoğunmuş bir süre sonra başlayabileceğini söyledi. Yapabileceğinden tam olarak ümitli değilim ama gelişmelerden haberdar ederim.

SAMSUNG NC10 (netbook) İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık)

http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?products_id=13668#thumb

• O değil de bu NC-10 ne zaman stoklara girecek acaba,hiçbir yerde yok!?
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

O değil de bu NC-10 ne zaman stoklara girecek acaba,hiçbir yerde yok!?

Metrogros marketlerde var, mesela istanbul kozyatağında geçen gün vardı, bitmiş, yine girecek..
  • bu kılıfı PDairden sipariş edebilirsin, ya dawww.xteknolojix.com'a bir bak olmadı telefon et, bu firma PDairin türkiye temsilcisi, yoksa bile getirtebilirler, çok ilgili ve güvenilirler.

quote:

Orjinalden alıntı: BAR@N

Bir de böyle güzel bir cihazı elde taşımak için kılıf sorunu var. İçinden çıkan koruyucu kılıf hiç iç açıcı gelmedi açıkçası. Ancak çanta içinde taşırken çizilmelere karşı koruma amacı ile yapılmış sanırım.

Aşağıdaki kılıf da adeta bu alet için yapılmış. Bu kılıfı standart vermediği için gıcık oldum Samsung'a
    Bulunduğum yerde cep telefonu kılıfı yapan bir imalathane var, bu resimleri gösterdim, "aynısından yaparım" dedi. İşleri yoğunmuş bir süre sonra başlayabileceğini söyledi. Yapabileceğinden tam olarak ümitli değilim ama gelişmelerden haberdar ederim.

http://www.pdair.com/catalog/product_info.php?products_id=13668#thumb

• katılıyorum, birde e-bayden 9 cell bir battery sipariş ettinmi samsungdan eksiği olmaz fazlası olur...

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TGN

satın alabileceğimiz bir yer yokmudur acaba ? birkaç gün içinde almam lazım :/ acer aspire one olucak bu olmassa.

Aspire One'ın 10 inçlik yeni kasaları yolda,forumda haberi mevcut,LG X110 alın bence hem 10'' hem de 160gb.Fiyatı da yakın gibi.En uygun Vatan'da bulabildim: http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36497

• quote:

Orjinalden alıntı: scubat

quote:

Metrogros marketlerde var, mesela istanbul kozyatağında geçen gün vardı, bitmiş, yine girecek..

O zaman Beylikdüzü 5M'e bakayım ben,teşekkürler.
  • Bu aleti alacaklara bir tavsiyem ekranın üzerinde bulunan koruyucu zımbırtıyı çıkarmadan kullanabilirler. Başlangıçta biraz böyle kullanayım diye çıkarmadım. Sonra görüntü kalitesine en ufak bir kayıp vermediği gibi ekranı çok güzel bir şekilde tüm dış etkenlerden koruduğunu görünce üstüne üstlük bu nanenin e-bay de 10-15 dolarlara satıldığını görünce hiç çıkarasım gelmedi
  • Metro mu Migros 'mu?
    Okuyunca bende şaşırdım;nereye bakalım,bilgisi olan varmı?

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: scubat

quote:

O zaman Beylikdüzü 5M'e bakayım ben,teşekkürler.

• @BAR@N , şu kılıfı uygun fiyata yaparsa o yer, bende alırım bir tane. Çok güzelmiş hakkatende :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.