Şimdi Ara

SAMSUNG NC10 (netbook) İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
3
Favori
125.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: painkiller004

Dun aksam saatlerinde cihazi MediaMarkt'ta inceleme firsatim oldu, cok begendim. Ozellik ve pil suresi olarak oldukca iyi, kisa bir Asus Eee deneyimimden sonra alinabilir en iyi netbook bu gibi gorunuyor. Ben baktigimda fiyati 880 YTL idi, o bile uygun gibi gelmisti Asus'larda 900 kusurlu fiyatlari gorunce, ancak su yuzde 18 kdv indirimi kampanyasi ile Vatan'da daha ucuza geliyor. (840 YTL)

ben mediamarkt tan 799 a aldıydım fazla talep var heralde fiyatları yukarı çekmişler

.
  • benden de yakın zamanda canlı canlı fotolar gelicek arkadaşlar

@2008 asus eeepc in
    @2009 asus eeepc out samsung nc10 in
  • hepsiburadaya gelmiş bile

http://www.hepsiburada.com/samsung-np-nc10-ka01tr-intel-atom-n270-1.6ghz-1gb-160gb-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd73129

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gooogle96 -- 3 Ocak 2009; 13:18:55 >
  • o ne yaa 997tl talep çok oldu sanırım fiyatlar tavan yapmış, iiki vaktinde gidip almışım mediamarkttan
  • valla öyle. hepsinde bi artış var bakalım sonu ne olcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: persona

o ne yaa 997tl talep çok oldu sanırım fiyatlar tavan yapmış, iiki vaktinde gidip almışım mediamarkttan

valla iyi denk geldnin. benimki de mucize oldu bugün mediamarkt a tekrar baktım samsung nc10 mc10 yok kalmamış stoklar tükenmiş dediler...

• Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi görüntü yongası nedir aletin_? ve max. kaç mB ayrılılabiliyor_?
  • intel 945, min 8mb max 128 mb
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tarashman

quote:

o ne yaa 997tl talep çok oldu sanırım fiyatlar tavan yapmış, iiki vaktinde gidip almışım mediamarkttan

valla iyi denk geldnin. benimki de mucize oldu bugün mediamarkt a tekrar baktım samsung nc10 mc10 yok kalmamış stoklar tükenmiş dediler...

bugün gördüm 949 ytl etiketi vardı üzerinde eleman yeni geldi dedi ama ne fiyat bindirmişler :(

• ya genelde bi artış var nerdeyse normal notebook fiyatına yaklaştırlar
  • eee 1000h ile pil süreleri aşağı yukarı aynı. yukarıdaki resimler herşeyin kapatıldığı anda çekilmiş resimlerdir (9-10 saat)

Bunları kendi 1000h bilgisayarımda da gördüm zaten.

Diyeceğim tek şey 1000hden tasarımı daha şık. başka bir artısı yok

edit: eee 1000h bugüne kadar en büyük pile sahip netbooktur (6600mah), yanlış bilgilendirme olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 4 Ocak 2009; 18:58:14 >
  • arkadaşlar bu ürünü en ucuz nerede bulabilirz? syg
  • quote:

Orjinalden alıntı: insom

Alet cok iyi arkadaslar arti subatta HSDPA ozellikli olan cikiyor yani 3g olani ingiltere de cikicak.Dunyanin en iyi forumlarindan biri olan AVFORUM`da cogu kisi bu netbook u aldi ve cok memnunlar.

tamamdır, yaza kesin türkiyeye gelir bu netbookun 3G kartlı versiyonu...
    yazın da 3G hizmeti başlar operatörlerin, o zaman alınır işte bu alet :)
  • şu an için en uygun fiyat vatanbilgisayarda sanırım. Daha ucuz bilen var mı?
    http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36032

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ricketsia -- 4 Ocak 2009; 21:19:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: muteber

quote:

Orjinalden alıntı: insom

Alet cok iyi arkadaslar arti subatta HSDPA ozellikli olan cikiyor yani 3g olani ingiltere de cikicak.Dunyanin en iyi forumlarindan biri olan AVFORUM`da cogu kisi bu netbook u aldi ve cok memnunlar.

tamamdır, yaza kesin türkiyeye gelir bu netbookun 3G kartlı versiyonu...
    yazın da 3G hizmeti başlar operatörlerin, o zaman alınır işte bu alet :)

3G nin faydası nedir internet içinmi kullanıcaksınız başka bir faydası varmı.
  • 3g geldiginde fiyatlar cok tuzlu olacak, bence degmez beklemeye
  • Bence de beklemeye gerek yok çünkü laptoplara daha sonradan 3g usb modem takılarak bu özellik kazandırılabilir. Şu aralar 200 ytl civarında bulmak mümkün ama 3g yaygınlaştıkça bu ürünlerin fiyatlarının ucuzlayacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

eee 1000h ile pil süreleri aşağı yukarı aynı. yukarıdaki resimler herşeyin kapatıldığı anda çekilmiş resimlerdir (9-10 saat)

edit: eee 1000h bugüne kadar en büyük pile sahip netbooktur (6600mah), yanlış bilgilendirme olmasın

ben mah'ın bi işe yaramadığını asus f5vl sayesinde anladım dostum :) 0 aldığım cihaz 1.40dk anca dayanıyordu o yüzden mah değilde kullanımdaki şarj süresi bnm için kriter ve emin ol samsung nc10 eee 1000h ile aşağı yukarı aynıdır eğer aşağı yukarıdan kastın 1.5-2 saat falansa

• quote:

quote:

eee 1000h ile pil süreleri aşağı yukarı aynı. yukarıdaki resimler herşeyin kapatıldığı anda çekilmiş resimlerdir (9-10 saat)

ben mah'ın bi işe yaramadığını asus f5vl sayesinde anladım dostum :) 0 aldığım cihaz 1.40dk anca dayanıyordu o yüzden mah değilde kullanımdaki şarj süresi bnm için kriter ve emin ol samsung nc10 eee 1000h ile aşağı yukarı aynıdır eğer aşağı yukarıdan kastın 1.5-2 saat falansa

Yani sonuçta aynı

• quote:

quote:

quote:

Yani sonuçta aynı

1,5-2 saat = aşağı yukarı? tmm o zaman

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.