Şimdi Ara

Samsung N7100 Galaxy NOTE 2 için Sıcak Fırsatlar (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.851
Cevap
63
Favori
331.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almak icin beklemedeyim. İndirimmania nın sanalpazar ilanını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün geldi note 2 faturalı ama bana büyük geldi.kart takmadım içine daha faturalı 1150 den vereyim titanyum gri

• quote:

Orijinalden alıntı: eraye43

Bugün geldi note 2 faturalı ama bana büyük geldi.kart takmadım içine daha faturalı 1150 den vereyim titanyum gri

Nereden aldınız?

• quote:

Bugün geldi note 2 faturalı ama bana büyük geldi.kart takmadım içine daha faturalı 1150 den vereyim titanyum gri

Garanti durumu nedir?Paralel ya da distrütör?
  • http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-ii-16gb-silver-P10009813

ve

http://www.n11.com/samsung-galaxy-note-2-flip-cover-kilif-P12980863

ürününden aldım. ama plan değişikliği sebebiyle kullanmayabilirim.

alıcısı olursa kapalı kutu direk adresinize gidecek şekilde, kargoları dahil 1175 liradan verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

quote:

Nereden aldınız?

Sanırım N11
  • quote:

Orijinalden alıntı: ab1420

quote:

Orijinalden alıntı: ser_jan

bende morhıpodan aldım teslimat 5 haziran gosterıo ama kargoya verilecek dior yarın verırlermi acaba. bıde bu şarj aleti 3 kafalıymış ne yapabılırız eger oyleyse onun hakkında bır bılgısı olan varmı ?

Birde ücretsiz kullandığın hesabı geri vermeyi denesen. 15 gün oldu cevap bile vermiyorsun ver hesabımı kardeşim.

Bu acayipmiş yalnız... Nedir hocam son durum, geri alabildiniz mi hesabınızı?
  • ben 1100 den vereyim bana da büyük geldi baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TeReN-

ben 1100 den vereyim bana da büyük geldi baya

telefon dün geldi daha ben de sim kart takmadım. hatta 50 tl degerinde ıkı adet kılıf da aldım onları da 40 a veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -TeReN- -- 12 Haziran 2013; 8:56:53 >
  • Sanalpazarda tavsiye edeceginiz bir satıcı varmı, hem urunlerinde kargosunda sıkıntı olmayan hemde sattıgı urunun ardında duran? Bugun almayı dusunuyorum. İndirimmania var ama onunda sanalpazarda ilanı yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: csmx

quote:

Orijinalden alıntı: ab1420

quote:

Orijinalden alıntı: ser_jan

bende morhıpodan aldım teslimat 5 haziran gosterıo ama kargoya verilecek dior yarın verırlermi acaba. bıde bu şarj aleti 3 kafalıymış ne yapabılırız eger oyleyse onun hakkında bır bılgısı olan varmı ?

Birde ücretsiz kullandığın hesabı geri vermeyi denesen. 15 gün oldu cevap bile vermiyorsun ver hesabımı kardeşim.

Bu acayipmiş yalnız... Nedir hocam son durum, geri alabildiniz mi hesabınızı?

Yok kardeş giriyor foruma cevap bile yazmıyor.
  • quote:

quote:

telefon dün geldi daha ben de sim kart takmadım. hatta 50 tl degerinde ıkı adet kılıf da aldım onları da 40 a veririm

Alıntıları Göster
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan G. -- 13 Haziran 2013; 0:14:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

quote:

Garanti durumu nedir?Paralel ya da distrütör?

Medcell 2 yıl garanti

• Arkadaşlar mayıs ayında hepsiburada.com dan aldığım Note 2 için (1499 telefon + 2 tl pil ) beklediğim 100 tl bonus bugün hesabıma geçmiş. Gördüğümüz gibi, Gri Note 2 alıp siparişi 1500'e tamamlayınca 100 tl bonus kazanılıyormuş, merak edenler için paylaşmak istedim :)

Edit: Bonus kart resmi sitesinden alıntı: "Kazanılan bonus puanlar 12 - 20 Haziran 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus puanlar geri alınacaktır."

Bir hafta içinde bonusu kullanmayı unutmayın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noreturn -- 12 Haziran 2013; 13:35:39 >
  • bu Hepsiburada nin maximum kart kampanyası nasıl arkadaşlar? 1000 tl üzerine 100 TL maxipuan veriyor. Bir de bugün için geçerli 200 tl hediye çeki. acaba ikisi birlestiriliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mubayin_beyin -- 12 Haziran 2013; 14:26:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

bu Hepsiburada nin maximum kart kampanyası nasıl arkadaşlar? 1000 tl üzerine 100 TL maxipuan veriyor. Bir de bugün için geçerli 200 tl hediye çeki. acaba ikisi birlestiriliyor mu?

Bugün Gri renkli NOTE 2 sipariş verdim HB dan. Bir hafta içinde karta yüklenecekmiş puanlar. Ve 100 veya 50 tl lik maxipuanı 3 Temmuza kadar kullanabileceğiz.

Bunun dışında hepsiburada com 200 TL lik çek veriyor. Bunun 100 tl sini Temmuz ayında, diğer 100 tl sini ise Ağustos ayında kullanacağız. Tek dezavantajlı durum ise bu 100 er tl lik çekleri 300 tl ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyoruz. İhtiyacı olanlar için güzel bir kampanya. Ancak 300 tl ve üstü alışveriş yapmayacaklar için sıkıntılı bir durum.

Benim işime yarayacağı için sipariş verdim. Aynı zamanda Samsung Türkiye garantili. Telefon kısa sürede kargoya verilir umarım. Elime ulaştığında buradan yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: banzar

quote:

bu Hepsiburada nin maximum kart kampanyası nasıl arkadaşlar? 1000 tl üzerine 100 TL maxipuan veriyor. Bir de bugün için geçerli 200 tl hediye çeki. acaba ikisi birlestiriliyor mu?

Bugün Gri renkli NOTE 2 sipariş verdim HB dan. Bir hafta içinde karta yüklenecekmiş puanlar. Ve 100 veya 50 tl lik maxipuanı 3 Temmuza kadar kullanabileceğiz.

Bunun dışında hepsiburada com 200 TL lik çek veriyor. Bunun 100 tl sini Temmuz ayında, diğer 100 tl sini ise Ağustos ayında kullanacağız. Tek dezavantajlı durum ise bu 100 er tl lik çekleri 300 tl ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyoruz. İhtiyacı olanlar için güzel bir kampanya. Ancak 300 tl ve üstü alışveriş yapmayacaklar için sıkıntılı bir durum.

Benim işime yarayacağı için sipariş verdim. Aynı zamanda Samsung Türkiye garantili. Telefon kısa sürede kargoya verilir umarım. Elime ulaştığında buradan yazarım.

hocam çok teşekkürler peki puan niye 100 artı 50 oldu?

• quote:

quote:

quote:

Üstad 500 Tl ve üstü alışverişe maksimum kart 50 TL maksipuan veriyor
    +
    500 TL ve üzeri alışverişe Hepsiburada 100 tl lik hediye çeki veriyor. 100 TL lik hediye çekinin 50 TL sini Temmuz ayında diğer 50 TL sini Ağustos ayında kullanıyorsun. Ancak bunları kullanabilmek için 150 TL ve üstü alışveriş yapman gerekiyor.

Özetle :

500 TL lik alışverişe = Maksimum kart 50 TL + Hepsiburada.com 50 TL + 50 TL = 150 TL avantajın oluyor gibi düşünebilirsin.

1000 TL ve üstü alışverişte ise önceki mesajımda belirttiğim gibi oluşuyor avantajlar.

Bu arada maxipuan kazanmak için 15 Haziran saat 24.00 son olacak bunu dikkate alın.

Hepsiburada.com çekleri kazanmak için bu gece 24.00 son.

Kampanya bilgisi :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banzar -- 12 Haziran 2013; 18:14:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Üstad 500 Tl ve üstü alışverişe maksimum kart 50 TL maksipuan veriyor
    +
    500 TL ve üzeri alışverişe Hepsiburada 100 tl lik hediye çeki veriyor. 100 TL lik hediye çekinin 50 TL sini Temmuz ayında diğer 50 TL sini Ağustos ayında kullanıyorsun. Ancak bunları kullanabilmek için 150 TL ve üstü alışveriş yapman gerekiyor.

Özetle :

500 TL lik alışverişe = Maksimum kart 50 TL + Hepsiburada.com 50 TL + 50 TL = 150 TL avantajın oluyor gibi düşünebilirsin.

1000 TL ve üstü alışverişte ise önceki mesajımda belirttiğim gibi oluşuyor avantajlar.

Bu arada maxipuan kazanmak için 15 Haziran saat 24.00 son olacak bunu dikkate alın.

Hepsiburada.com çekleri kazanmak için bu gece 24.00 son.

Kampanya bilgisi :

Tamam hocam sağolasın. 300 Tl alışveriş zor biraz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

quote:

quote:

Zaten world puan+ pepsi+ avantajx sayesinde 1062 TL'ye geliyor. Siz nasıl 1100 e satmayı düşünüyorsunuz

kardeş bana niye yükleniyorsun? adam 1150 den vereyim demiş ben de 1100 den vereyim dedim rekabet ortamı oluşturdum hem ben 1103 Tl den aldım telefonu wp vs düşünce. neyse satmıyorum zaten vazgectım buyuklugune bıraz alışmaya başladım cok guzel telefon

Satmayın tabii yahu, gül gibi telefon. Alışınca başka telefon kullanamazsınız muhtemelen zaten. Almışken kullanın hocam.

Ben almak için biraz fazla bekledim telefonu ve artık çok geç kaldım. Şimdi yavaş yavaş note 3 haberleri gelmeye başladı. Ağustos-Eylül'de tanıtımı yapılacakmış. Bu saatten sonra 3 ay daha bekleyip note 3'ü görmek istiyorum. Bakalım, özellikleri çok çekici olur ise çıkar çıkmaz onu alacağım, fiyat farkına değmeyeceğini düşünürsem yine note 2 alacağım.

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.