Şimdi Ara

Samsung N7100 Galaxy NOTE 2 için Sıcak Fırsatlar (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.851
Cevap
63
Favori
331.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 2 el NOTE2 yi 1050 liraya veremedim GENPA GARANTİLİ çizik bulana cihazı bedavaya veririm :)

renk beyaz full kutulu...
  • Ben de ürünü almak ile almamak arasında gidip geliyorum şu anda. 2 ay sonra Note 3 duyurulacak ve ne yenilikler ile gelecek bilmiyoruz. Tabi ki minimum 1.899TL den satışa girecektir Türkiye pazarına. Aralarındaki bu fiyat farkına değecek mi Note 3 onu da bilmiyoruz. Fakat bunu aldıktan sonra Note 3 çıktığı zaman keşke bekleseydim demek istemiyorum.

İdealseçim'de link yenilenmiş, bu yüzden yeni linki koyuyorum. Fiyat şu anda 1.339TL olarak görünüyor ve 100 TL de World Puan veriyor. Oldukça uygun gibi, bir de satıcı hakkındaki yorumları okudum Gitti Gidiyor'da oldukça hoşuma gitti herkesin memnun olması.
  • Hepsiburada.com kampanya yapmış beyler. note 2 1500 tl

200 tl hediye çeki ve Maksimum kart ile 100 maxipuan.

1200 falan geliyor gibi.

Aynı kampanya diğer urunler için de geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banzar -- 10 Haziran 2013; 15:50:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: banzar

Hepsiburada.com kampanya yapmış beyler. note 2 1500 tl

1200 falan geliyor gibi.

200 tl hediye çekini düzgün kullandırsalardı alacaktım ben. 100 tl'lik 2 adet çek olarak veriyorlar ve o çekleri en az 300tl'lik alışverişte kullanabiliyorsun:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Btk'nın sitesinden kayıt durumuna bakma imkanın oldumu acaba.?

Bu arada güle güle kullan.

Evet kontrol ettim..

Fatura ile cihaz imeisi aynı ve BTK sorgulaması aşağıda

Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Üretici : Samsung Korea Pazar Adı: Samsung GALAXY NOTE 2 GT-N7100 Model Bilgileri: Samsung GALAXY NOTE 2 GT-N7100
    Sorgulama Tarihi 10.06.13

İyi dileklerin için sağol....

Hocam hayırlı olsun. Ben de almayı düşünüyorum. MEdcell garantisi için bazıları iyi değil kimse ilgilenmiyor anakartı yandı kullanıcı hatası diyorlar gibi iddialarda bulunuyor. Var mı böyle bir durum acaba ? Almayı planlıyorum ama böyle aksi bir durumda da perişan olmak istemiyorum. Nedir senin yorumun hocam ?

Medcell ile ilgili topic var forumda okuyup siz karar verebilirsiniz...

• Bir suredir ortalikta yokum, mors un bahsettigi mediamarkt bostancidan aldim da

İyi ki almışım diyorum arkadaslar, darisi sizin basiniza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Bir suredir ortalikta yokum, mors un bahsettigi mediamarkt bostancidan aldim da

Hayırlı olsun dostum. Sen kurtuldun Her renk var mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mors -- 10 Haziran 2013; 20:22:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mors

quote:

Her renk vardı hocam

• quote:

quote:

quote:

Her renk vardı hocam

Kaç liraya aldın hocam hayırlı olsun.,

quote:

Orijinalden alıntı: SlmKbr

quote:

Hepsiburada.com kampanya yapmış beyler. note 2 1500 tl

1200 falan geliyor gibi.

200 tl hediye çekini düzgün kullandırsalardı alacaktım ben. 100 tl'lik 2 adet çek olarak veriyorlar ve o çekleri en az 300tl'lik alışverişte kullanabiliyorsun:)

Üstad doğru söylüyorsun o konuda. Ama üst limitlerde alışveriş yapacaklar için kullanışlı olabilir. Mesela ben yazın lastik almayı düşünüyorum. Çekleri orada kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banzar -- 10 Haziran 2013; 20:33:33 >

• 1450 liraya aldim banzar, cok uygun olduğu söylenemez ama bekle bekle tepem atti gecen aksam

Vakit olsa kagithane deki mediamarkt a gidecektim 1400 liraydi orda ama 10a10 kala bostanciya zor yetistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruuuuud -- 10 Haziran 2013; 20:42:22 >
  • quote:

quote:

quote:

Her renk vardı hocam

Note2 den foruma girmekte keyiflidir

Hala Bostancı kampanyasını değerlendirmek isteyenler için küçük birbilgi vereyim. Bazen şifayen de olsa kampanyayı 1-2 gün uzatabiliyor Mediamarkt mağaza sahipleri. Bostancı Mediamark da daha istediği müşteri potansiyeline gelmiş görülmüyor. (Ne zaman gitsem ancak 5-10 kişi oluyor) Bu yüzden bu gün de devam ediyor olabilir ...

• quote:

1450 liraya aldim banzar, cok uygun olduğu söylenemez ama bekle bekle tepem atti gecen aksam

Vakit olsa kagithane deki mediamarkt a gidecektim 1400 liraydi orda ama 10a10 kala bostanciya zor yetistim

Bekle bekle nereye kadar vallahi haklısın. Ben de almak istiyorum. Elimde 2010 dan kalma 5800 var bastırmatik onun yerine almayı planlıyorum ama bakalım ne yapacağım. HB deki kampanya rahatsız ediyor biraz = )
  • quote:

quote:

1450 liraya aldim banzar, cok uygun olduğu söylenemez ama bekle bekle tepem atti gecen aksam

Bekle bekle nereye kadar vallahi haklısın. Ben de almak istiyorum. Elimde 2010 dan kalma 5800 var bastırmatik onun yerine almayı planlıyorum ama bakalım ne yapacağım. HB deki kampanya rahatsız ediyor biraz = )

Bende de bundan önce 5800 vardı. Ben vurmatik diyordum ona Kurtulmak için bir sene önce galaxy ace plus aldım ama çok kötü bir telefon çıktı. Bir şeyi iyi öğrendim Özellikle samsung 'un ara modellerinden uzak durmak gerek...

• quote:

quote:

hayırlı olsun hocam bende 1400 tlye olayı bitirdim.ama bugün baktım parafın kampanyası var.150 tl indirim.ama oyle olmasına karsın sanırım gene en uygun 1350 tl ye alabilirmişim.50-100 tlye bakılmaz bence.birde ilk çıktıgında alanlar ne yapsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ser_jan

bende morhıpodan aldım teslimat 5 haziran gosterıo ama kargoya verilecek dior yarın verırlermi acaba. bıde bu şarj aleti 3 kafalıymış ne yapabılırız eger oyleyse onun hakkında bır bılgısı olan varmı ?

Birde ücretsiz kullandığın hesabı geri vermeyi denesen. 15 gün oldu cevap bile vermiyorsun ver hesabımı kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Arkadaşlar merhaba,

22 Nisan 2013 tarihinde hepsiburada sitesinden 1600 TL'ye almış olduğum beyaz renk Note 2 cihazımı artık scooter kullanıcısı olmam dolayısıyla tekrardan kolay taşınabilir bir cep telefonu (Nokia E52) aldığım için satıyorum.

Cihazımı aldığım gün 20 TL karşılığında ekran koruyucu film çekildi.

75 TL'ye aldığım ANYMODE marka -cihazın her tarafını koruyan- kılıf da cihazla birlikte verilecektir.

TELPA garantili cihazım toplamda 1 ay kullanılmıştır ve neredeyse sıfırdan farksızdır.

Talep ettiğim fiyat 1300 TL'dir.

Cihazı tüm kutu içeriği ve faturası ile scooter sayesinde Ankara içi elden teslim edebilirim. :)

Şimdiden hayırlı olsun.

Konu dışı ama bende beat var 2006. Değiştirme vakti de geldi doğrusu. Senin model nedir dostum?

• quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

http://www.arabulvar.com/arama/?attribute[Tema%2015][]=Samsung+Galaxy+Note+2&limit=96&sort=store_sort_id:desc&utm_source=mail_marketing&utm_medium=email&utm_campaign=note2_philipstv_canon_070613

Beyaz ve titanium rengi mevcut 1.199 tl

garanti durumu nedir delta mi bir bilginiz varmı?

• Axcess ya da maksimum karta 1200 TL civarına bulabileceğim bir link var mı?
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.