Şimdi Ara

Samsung N7100 Galaxy NOTE 2 için Sıcak Fırsatlar (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.852
Cevap
63
Favori
331.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruuuuud

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/shop/kagithane_acilis_flyer.html

1400 TL açılış fiyatıymış, alsak mı ne dersiniz? :)

bütçe uygunsa tercih edilebilir. 50-100 lira 1-2 ay içinde düşebilir ama beklemek ve orada kaça burada demek işkence gibi oldu. ben son anda çıkan ani masraflar yüzünden hamle yapamıyorum bu günlerde. yoksa bostancı medimark tan alırdım 1449 a.

Not: Mediamarkt lar franchising şubeler ve birbirlerinden farklı mal veya fiyat olabiliyor (defalarca şahit olmuşumdur). Mesela 2 ay önce bostancı mediamarkt a fiyat sorduğumda note2 için hem paralel hem de resmi ithalat cihaz vardı ellerinde, aynı durum s3 içinde geçerliydi.
    Alırken mutlaka dikkat edilmeli hangi ithalat diye.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scorpio0311

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

gg'den tam bir hafta önce almıstım.forumdada belirtmiştim almadan önce.1315 tl den aldım ve aldıgım gün stok olmasına ragmen satışı durdurmuşlardı.suan 1335 den tekrar koymuslar satısa.bende 1315 den mavisini aldım.telefon 1 günde elime gecti.

hangi firmadan aldınız, servis garantisi nedir ?

idealsecim adlı firmadan,ithalat garantili o fiyata tabii.delta teknik garantisi altında. garanti saglayıcısı zaten bu forumdada faal ilgililer(delta teknik).ürün 1 günde gecti elime.adıma kesilmiş fatura üstünde imei no garanti belgesi 4 taraftan kapalı kutu,iç aksesuarları herşeyi ile.magazadan almıssın gibi.oldukcada güzel bir telefon.bende cok arastırmıstım almadan önce

ben de arıyorum ideal seçim'den ama GG de göremedim.. var mıdır ürün linki ??

Kapamışlar hocam satışa o yüzden göremiyosun

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-note-2-n7100-cep-telefonu-beyaz-amp-gri-86043539?id=86043539

Açılırsa bu linkten ulaşabilirsin

1335 den tekrar koymuslar dedin ya onu sordum.. yanlis kaldi aklinda heralde... d.gunu indirimim 2 gun daha devam ediyor yeniden gelirse stoklara note2 gelmezse s4 alacagim artik...

Onu ben demedim kardeş, açılırsa ben de alıcam bekliyorum :)

hatlar karıştı, pardon :)
    ideal seçim'den s4 almaya karar verdim, dogum günü indirimi + world puanla beraber 1350tl ye geldi, Delta garantili.. artık diğer topic'e gidiyorum ama aklım note2 de hala :)
  • Arkadaşlar 1 aylık Türkiye garantili note 2'nın piyasası ne kadardır ortalama?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftalık note2. samsung garantili rengine pişman olduk o nedenle 1300 liradan nakit satarim ıstanbul elden veririm önce ödeme sonra ürün sekliyle yollayabilirim 20 liraya aldığım ekran koruyucu da hediyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • respectrespect arkadaş cihazınızın rengi ne acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

1 haftalık note2. samsung garantili rengine pişman olduk o nedenle 1300 liradan nakit satarim ıstanbul elden veririm önce ödeme sonra ürün sekliyle yollayabilirim 20 liraya aldığım ekran koruyucu da hediyesi

rengi nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

1 haftalık note2. samsung garantili rengine pişman olduk o nedenle 1300 liradan nakit satarim ıstanbul elden veririm önce ödeme sonra ürün sekliyle yollayabilirim 20 liraya aldığım ekran koruyucu da hediyesi

rengi nedir

renk gri arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Note 2 pek göremiyorum sitelerde arkadaşlar. Uygun fiyata siyah nerede bulabiliriz ?
  • Fiyatlar baya düştü arkadaşlar 1194 tl puan ve çek indirimi ile 1067 tl ye geliyor
    http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-ii-16gb-silver-P10009813
  • nacizane fikrim almak isteyenlerin ağustos ayına doğru beklemeleridir eğer fiyat ucuzlaması bekleniyorsa. ağustosta note3 ün tanıtımı yapılacak ve o zaman fiyatlar aynı s3 te olduğu gibi düşecektir.
  • zaten dolarda yükseliyor
  • Arkadaşlar merhaba,

22 Nisan 2013 tarihinde hepsiburada sitesinden 1600 TL'ye almış olduğum beyaz renk Note 2 cihazımı artık scooter kullanıcısı olmam dolayısıyla tekrardan kolay taşınabilir bir cep telefonu (Nokia E52) aldığım için satıyorum.

Cihazımı aldığım gün 20 TL karşılığında ekran koruyucu film çekildi.

75 TL'ye aldığım ANYMODE marka -cihazın her tarafını koruyan- kılıf da cihazla birlikte verilecektir.

TELPA garantili cihazım toplamda 1 ay kullanılmıştır ve neredeyse sıfırdan farksızdır.

Talep ettiğim fiyat 1300 TL'dir.

Cihazı tüm kutu içeriği ve faturası ile scooter sayesinde Ankara içi elden teslim edebilirim. :)

Şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Fiyatlar baya düştü arkadaşlar 1194 tl puan ve çek indirimi ile 1067 tl ye geliyor
    http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-ii-16gb-silver-P10009813

Yukarıdaki kampanyadan aldım bir tane Note II..
    1194 - 111 =1083 -11 TL PEPSI = 1072 - 5 TL AVANTAJIX =1067 TL ye geldi. 11 Taksit
    Cumartesi verdiğim sipariş pazartesi sabah elimdeydi. Araya pazar girmese ertesi gün elimde olurdu.
    Satıcı Dubai Bilişim. Garanti Medcell...

Telefon adaptörü avrupa tipi değil. Sanırım ingiliz tipi.
    Sorunsuz bir alışverişti.
    Bilgilerinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 10 Haziran 2013; 10:51:16 >
  • Btk'nın sitesinden kayıt durumuna bakma imkanın oldumu acaba.?

Bu arada güle güle kullan.
  • bu arada şu ekran koruycuları 10 20 tl den satıyorlar ya avm lerde telefoncularda yuhdiyorum .bildiğin naylon ya. bende gg dan 5 tanesini 10 liraay hemde kaergo bedava aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Btk'nın sitesinden kayıt durumuna bakma imkanın oldumu acaba.?

Evet kontrol ettim..

Fatura ile cihaz imeisi aynı ve BTK sorgulaması aşağıda

Durumu : IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
    Üretici : Samsung Korea Pazar Adı: Samsung GALAXY NOTE 2 GT-N7100 Model Bilgileri: Samsung GALAXY NOTE 2 GT-N7100
    Sorgulama Tarihi 10.06.13

İyi dileklerin için sağol....
  • quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

quote:

Evet kontrol ettim..

Üretici : Samsung Korea Pazar Adı: Samsung GALAXY NOTE 2 GT-N7100 Model Bilgileri: Samsung GALAXY NOTE 2 GT-N7100

Hocam hayırlı olsun. Ben de almayı düşünüyorum. MEdcell garantisi için bazıları iyi değil kimse ilgilenmiyor anakartı yandı kullanıcı hatası diyorlar gibi iddialarda bulunuyor. Var mı böyle bir durum acaba ? Almayı planlıyorum ama böyle aksi bir durumda da perişan olmak istemiyorum. Nedir senin yorumun hocam ?
  • Cevap için sağol
  • Hayırlı olsun,bilgiler için sağol bende almayı palnlıyorum ordan ama world kart bulursam daha iyi olcak bekliyoruz bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: banzar

quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

quote:

Evet kontrol ettim..

Hocam hayırlı olsun. Ben de almayı düşünüyorum. MEdcell garantisi için bazıları iyi değil kimse ilgilenmiyor anakartı yandı kullanıcı hatası diyorlar gibi iddialarda bulunuyor. Var mı böyle bir durum acaba ? Almayı planlıyorum ama böyle aksi bir durumda da perişan olmak istemiyorum. Nedir senin yorumun hocam ?

Bu konuyu hiç bilmiyorum bilmekte istemiyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.