Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 prom var çözünürlük ayarlarında RGB tam RGB sınırlı seçeneği mevcut bizim bu 9000 tam mıdır. 0 255 destekliyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1928*1080 çözünürlükteki 50 fps hevc internet yayınında ekran yukarı aşağı titreme yapıyor. Normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balliba -- 13 Haziran 2020; 22:17:32 >
  • arkadaşlar evin içinde yerini değiştireyim derken tv de(49mu8009) aşağıdaki açıklık oluştu. tam olarak oturmuyor. açıklık olduğu zaman ufak bir dokunuşla düzeliyor. bir süre sonra tekrar açılıyor.
    10-15 ay önce burada bir arkadaşta da buna benzer bir sorun olmuştu. o mesajı bulamadım. bulsaydım soracaktım: düzeldi mi diye.
    bu sorunu yaşayan var mı? çözümü var mı? çözümü yoksa da ilerde daha büyük bir sorun (ekrana toz girme,bulanıklık vb) çıkarır mı?

• selim0624 S kullanıcısına yanıt
    ne oldu sorununuz çözüldü mü?
    ben de yanda oluştu. benimkinde ışık çıkıyor bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 25 Haziran 2020; 9:32:17 >
  • Arkadaşlar ps4 de 720p düşürdüm çözünürlüğü peki bunu TV de de yapabiliyor muyuz?belki böylece ps4 ü çok yormam diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, televizyonumda bugün fark ettim. Sağ alt köşeye yakın kısımda yanık gibi bir şey var. Birde sol alt köşedeki çıta biraz ayrılmış gibi diğer köşeye nazaran.Neden olmuştur acaba bilginiz varmıdır? 2 seneye yakın oldu alalı tvyi. Şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar güncel kanal listesini nereden bulabilirim ?
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    TV güncellenmiyor hiçbir şey eklenmiyor öylece kaldık. Güya premium TV. 1280.5 sürümünde kaldı. Ara ara buradan kontrol edebilirsiniz ancak güncellemiyorlar pek.https://www.samsung.com/tr/support/model/UE55MU9000TXTK/
  • zerkara kullanıcısına yanıt
    Samsung şu güncelleme konusu yüzünden çok başı yanacak ileride cihaz fiyatları da uçtu gitti millet haliyle apple tv 4k alıyor neden 5-6 sene güncellemesi var. Samsung tv nin güncellemesi bitince kasmaya başlıyor youtube olsun netflix olsun yağ gibi aktığını görmedim daha illa birşeyi kapatınca veya girince takılmalar oluyor. Koy içine 6 çekirdek 8 çekirdek işlemci 8gb ram yağ gibi aksın şu arayüz ama yok samsung 10 senedir hep aynı yolda ilerliyor şu ios akıcılığını yakalayamadı ne telefonlarında ne de diğer ürünlerinde... Rakibi lg tv leri çok daha arayüzü akıcı ve gelişmiş ayarları ve kullanıcı dostu çok pratik gelişmiş özellikleri var...
  • Merhaba ustalarim 55mu9000 servis menüsünde panel type kariştirdim orjinal panel kodunu nasıl bulurum yardim i olurmusunuz tşkler

• Arkadaşlar acil yardım garanti dolacak şöyle bir sorunum var

İlk olarak dün başıma geldi biranda tv de net gitti WiFi ile bağlıyım türksat 5g ye neyse biranda gitti ve sorun göster dediğimde hiçbirşekilde yeni WiFi ağları gözükmüyor neyse kapatıp açtım tv yi elektriği kestim normale döndü.

Bugün ip TV den film izliyordum derken gene aynı şey oldu gitti net netimde sorun yok kullanan bir sürü cihaz var evde gitti ağ ayarlarını sıfırladım bu sefer kullandığım ağ da gitti birşey gözükmüyor resim aşağıda

Garanti bitmek üzere lütfen yardımcı olun bir yol gösterin..

Edit: yine kapatıp açtım wifiler geldi?

Bakınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Tsubasa 10 -- 26 Temmuz 2020; 12:33:28 >

• hakkolo H kullanıcısına yanıt
    Panel type A1AMUOSM belki birine yararlı olur

• Aynı sıkıntı bendede var kumandadan of tuşuna basılı tutarak resetlıyorum normale donüyor çok üstüne düşmedim

Hocam WiFi de sorun olmasın?

• Gizli Servis menü yü çok kurcalıyorum ben ondan oldugunu düşünmüştüm pvr kayıtlı felan açmiştım

Yok ben de öyle şeyler yok direk oldu 2 gün 😊

• Yok wifiden deyil çünkü diyer cihazlarda sorun yoktu

Yok cihazın WiFi de sorun olmasın tv nin?

• Gizli Servis menüye giriyormusun çok sıkıntılı yanliş bişey de tv mort olabilir

Yok hocam hiç girmedim ilk kez senden duyuyorum?

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.