Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldu hoca sağolasın.. Oradan girdim yine smartviewe bağlantı yaparak bağlanıyor. Modemi kapatıp açıp hem tvden hem telefondan unut yapıp tekrar bağladım. Düzeldi gibi gözüküyor şimdilik. Kablosuz ağ bağlantısından kaynaklanıyormuş muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Q70yi inceledim bana dusuk geldi bazi modellere gore.ozellikleri

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Nesi düşük geldi ? HDMI girişleri 1 tane var o biraz düşük evet onun dışında bi eksisi yok bence.

Anladım belki kanal sayısı ve Watt değeri düşük gelmiş olabilir ama bu zaten flagship modeli değil istiyorsanız Q90 bakabilirsiniz 7.1.4 kanal ve 500 küsür W değeri var ama türkiyede satılmıyor işte satılsaydı ondan alacaktım.
    Gelirse bende alcam

aslında SL10y modelide harman kardon enchant ve q90 modeli gibi ön arka sağ sol yan üst her yerinden ses veriyor.500küsür watt değeride iyi.arka hoparlörde extra entegre ediliyor ama sesi sinema sesi gibi tokmu bilemem magazalarda göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 25 Mayıs 2020; 13:31:52 >
    Mağazalara gelmedi çünkü malesef Q90 deneyebileceğimiz bir yer yok ama mağazada Q70 son ses youtubede müzik açıp denedik sesi gayet toktu evde kendim de test ediyorum 50 yi geçemedim henüz deprem olur gibi kapılar ve odadaki cam olan veya emanet duran şeyler titriyor komşular deprem olur sanır yani fazla açamıyorum Q70 i bile. Kaldı ki subwoofer leri teknik olarak aynı ama yazılımsal olarak Q90 daha mı fazla bass verir orasını bilemem.
    O gelmez bence artık ama gelirse 2. el felan bende almayı düşünüyorum şuan Q70 kullanıyorum şu anlk cızırtı sorununu teknik servise yaptırabilsem daha çok sevineceğim...
  • Arkadaşlar pip kullanmaya çalışıyorum ama benim şöyle bir sorum olacak
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

Böyle bir ekran oluşuyor benim amacım sağda ps4 çalıştırmak orda küçültebiliyoruz ya onunla birşey denemek istiyorum ama hep ps4 te pip açınca ps4 solda TV sağda oluyor?

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

Bunun tam tersini nasıl yapabilirim? Önceden oluyordu acaba güncelleme ile mi gitti anlamafım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ilk defa tv nin oynatamadığı bi filmle karşılaştım cihaz son zamanlara doğru biraz ağırlaşmayada başlamıştı servis kumandasıda yok sıfırlanmıyor tv fırsat olursa şu filmi deneyebilirmisiniz arkadaşlar

1917.2019.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT

normalde hevc formatında 80mbs ye kadar oynatıyor ama bunu takılmadan oynatamadı
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Android telefonunuz ve telefonunuzda kızılötesi desteği varsa IR Service Remote ile servis menüsünü açabilirsiniz.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    bu videonun tam indirilecek dosyasının linkini atabilir misin?
  • Balliba kullanıcısına yanıt

• aksu01 kullanıcısına yanıt
    Eve gidince atarım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

ilk defa tv nin oynatamadığı bi filmle karşılaştım cihaz son zamanlara doğru biraz ağırlaşmayada başlamıştı servis kumandasıda yok sıfırlanmıyor tv fırsat olursa şu filmi deneyebilirmisiniz arkadaşlar

1917.2019.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT

normalde hevc formatında 80mbs ye kadar oynatıyor ama bunu takılmadan oynatamadı
    İndirdim.
    Hem telefonda hemde televizyonda takıla takıla gidiyor.
    Böylece hem televizyonumda hemde telefonumda oynatılamayan bir video gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu telefon nasıl oynatsın:) zaten sadece bizim tv ler değil piyasadaki birçok tv sorunsuz oynatmaz bunu

• Benimde Aquaman 4k hdr remux olan versiyonu takılarak oynatıyordu sildim bende normal 4k sını yükledim sorunsuz oynattı. Böyle 70 80gb lı filmleri oynatmıyor malesef mu9000 tv bant genişliği yetmiyor olsa gerek.
    GB ile alakalı değil hocam bitrate ile alakalı 80mbs üstünü oynatmıyor düzgün

• arkadaşlar.
    49mu8009 tv (49mu9000) nin aux ve kulaklık çıkışı yok biliyoruz.
    ben bu tv ye logitech z625 i bağlamaya çalıştım.
    -bluetooth dan bağladım istediğim kaliteyi yakalayamadım.
    -hdmi arc-optik dönüştürücüyle bağladım . kumandadan ses arttırma-azaltma yapamadım.
    -doğrudan optik kablo ile bağladım yine kumandadan ses arttırma-azaltma yapamadım.
    şimdi bluetooth la kullanıyorum. sesi iyiydi. fakat optik deki kaliteyi görünce bluetoothu sevmemeye başladım. bir de bluetooth a her bağlanmamda seçme yapmam gerekiyor.
    geçenlerde logitech z625 e kumanda bağlayayım dedim. foruma yazdım ama yanıt gelmedi.ve işlem karışık olacaktı.
    en son olarak:
    tv yi söküp içindeki hoparlöre giden kabloların ucuna aux veya kulaklık takacam. başka çarem kalmadı.
    bu konuda bilgisi olan ya da buna benzer çalışmanın olduğu link bilen var mı? varsa paylaşabilir misiniz? tv nin arkasını açabilsem gerisini yaparım . zarar veririm diye açmaya çekiniyorum.

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.