Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aksu01

mu9000 in oynatamadığı format yok neredeyse. benim eski,yeni, mkv,mp4,mpeg vb bütün formatları oynatıyor.
    sizin problem harddisk de ya da kablo takma yerindedir.
    Oda olabilir.
    Çünkü eskiden onlarca kez harddiski telefona bağlayıp kullanmıştım şimdi bağlıyorum harddisk bozuk diyor.
    Oysa bilgisayara bağlayınca hiçbir sorun yok.
    Peki sizin harddisk kablosu benim attığım resimdeki kablo gibi midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitch uygulaması neden kalktı arkadaşlar ne zaman eklenecek ? Eğer eklenmeyecekse ne yapacağız arada canlı yayın izliyordum. Browserden twitch denedim ama oynatmıyor tv....
  • sevgili dostlar

Mu9000 kumandada ses açma tuşu çok zor basıyof

Garantiye girermi.

Bu konuda bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

sevgili dostlar

Mu9000 kumandada ses açma tuşu çok zor basıyof

Garantiye girermi.

Bu konuda bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.
    Garantisi dolmuş tv lerde nasıl alacağız kaç tl kumanda acaba orjnali. Bulabilirseniz bilgilendirirmisiniz ucuz birşey ise bende yenilemeyi düşünüyorum.
  • Son güncellemeden sonra hdd film oynatırken bazılarında görüntü kırılmaları meydana geliyor. Pc den oynattığımda bir sorun gözükmemekte. Aynı problemleri yaşayan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 17 Şubat 2020; 11:7:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa Monica

Son güncellemeden sonra hdd film oynatırken bazılarında görüntü kırılmaları meydana geliyor. Pc den oynattığımda bir sorun gözükmemekte. Aynı problemleri yaşayan var mı ?
    Aynen.Her dizi yada filmde değil ama bazılarında donma takılma görüntüyü bozma yapıyor önceden yoktu.Dediğiniz gibi pc de açıyorum sorunsuz izliyorum.
  • Güncelleme kapalıydı modem arayüzünden belirtilen adresleride engelledim gene güncellemiş. Burama kadar geldi bu bir değil iki değil yaptıkları, ben 1221 den çok memnundum tv'yi internete bağlayıp kullanmakla çok büyük hata yaptım.

• Eskiden harddiski televizyona bağlayıp her türlü videoyu sorunsuz oynatıyordum şimdi aynı harddisk çoğu videoyu açmıyor.

Aynı zamanda aynı harddiski S7 telefonumada bağlayıp her türlü videoyu oynatıyordum şimdi telefona bağlayınca harddisk bozuk diyor.
    Dolayısıyla, sanırım harddiskte sorun var deneme yapamıyorum.
    Harddisk toshiba 500gb bunu yedekleyip biçimlendirmek veya yeni bir harddiske aktarmak bana o kadar zor geliyorki anlatamam

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    valla ben "kendim kullanmıyorum biri kullansın bari" diyerek 70 liraya sattım.
    bu kumanda benim çok hoşuma gitmedi şahsen. numara tuşları yok.
    türkçe sesli komut olur mu acaba diye bekledim bir süre(ya da ben yapamadım). o da olmayınca sattım. gerçi türkçe komut olsa da yine de kullanmazdım. sayı tuşu benim için önemli.
    siz letgo gibi yerlere bakın. benim gibi kullanmayan biri çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 18 Şubat 2020; 6:23:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Twitch uygulaması neden kalktı arkadaşlar ne zaman eklenecek ? Eğer eklenmeyecekse ne yapacağız arada canlı yayın izliyordum. Browserden twitch denedim ama oynatmıyor tv....
    Arkadaşlar tekrar yazıyorum twitch neden kalktı ne zaman eklenir ? Varmı bilgisi olan linsanı mı doldu acaba ?
  • Arkadaşlar Youtube'a ilk girişte yüklenme problemi yaşayan var mı?

5dk civarında içeriklerin yüklenmesini bekliyorum internet hızı vs ile bir alakası yok. Eskiden böle bir durum yoktu. Şimdi uygulamayı açınca 5dk boyunca beklemem gerekiyor içerikleri önizlemlerini vs görmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Arkadaşlar Youtube'a ilk girişte yüklenme problemi yaşayan var mı?

5dk civarında içeriklerin yüklenmesini bekliyorum internet hızı vs ile bir alakası yok. Eskiden böle bir durum yoktu. Şimdi uygulamayı açınca 5dk boyunca beklemem gerekiyor içerikleri önizlemlerini vs görmek için.
    Bende bir problem yok gayet iyi çalışıyor.
  • Rockford Fosgate kullanıcısına yanıt
    güç tuşuna uzun süre basın kendini yeniden başlasın olmazsa smart hub sıfırlayın
  • Arkadaşlar elinde Türksat için oluşturulmuş güze bir kanal listesi olan varm ı ?
  • Arkadaşlar kendime yeni bir harici harddisk alacamda bunu alsam bizim tv'ye uyar mı?
    https://www.youtube.com/watch?v=dCfl3p_6XNM&feature=youtu.be
    USB 3.0 diyor ne oluyorsa artık.
    Bizim tv USB 3.0 destekliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enver49 -- 10 Mart 2020; 23:7:23 >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    ben wd 1tb usb 3.0 kullanıyorum. sorunsuz.
  • quote:

ben wd 1tb usb 3.0 kullanıyorum. sorunsuz.
    Teşekkür ederim.
    USB 3.0 Destekliyorsa yarın alacam samsung harddiski.
    Ben belki 3.0 desteklemeyebilir diyordum.
    Sen kullanıyorsan destekliyor demektir.
    Epey sitesindeki açıklamada usb 2.0 yazıyor ordan şüpheye düştüm.

ha 3.0 desteklemesi dediğin şey 3.0 hızını mı desteklemesi? yoksa 3.0 harddisk leri açması mı?
    sizin sorunuzdan 3.0 harddiskleri görür mü anlamı çıkardım.öyle cevap verdim. yoksa 3.0 hızını destekleyip desteklemediğini tam olarak bilmiyorum.
    ama bana göre gerekte yok. harddiskten film izliyoruz genelde. 2.0 dan da olsa filmi oynatıyor. çok farketmiyor.
  • quote:

ha 3.0 desteklemesi dediğin şey 3.0 hızını mı desteklemesi? yoksa 3.0 harddisk leri açması mı?
    sizin sorunuzdan 3.0 harddiskleri görür mü anlamı çıkardım.öyle cevap verdim. yoksa 3.0 hızını destekleyip desteklemediğini tam olarak bilmiyorum.
    ama bana göre gerekte yok. harddiskten film izliyoruz genelde. 2.0 dan da olsa filmi oynatıyor. çok farketmiyor.
    Hızı hiç önemli değil. Açsın video oynatsın yeter benim için.
    Bende anlamıyorum 2.0 nedir 3.0 nedir aslında ama galiba arasında fark sadece veri aktarma hızı herhalde.
    Çünkü senin mesajından onu anladım.

evet 3.0 daha hızlı veri aktarımı yapıyor. genelde bilgisayarlarda işe yarıyor bu hızlar. tv de çok farketmiyor.
    ben aşağıdaki resimdeki 5-6 sene önceki aldığım wd 1tb 3.0 harddiski kullanıyorum. 4k filmleri atıp sorunsuz izliyorum .
    zaten mu9000 , film seçmiyor. şimdiye kadar attığım bütün formatları okudu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 11 Mart 2020; 0:29:59 >
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.