Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    usb girişlerinde 3.0 hızını destekleyen bir giriş yok hocam. Fakat hdd'den 4k filmler dahil zorlandığı herhangi bir şey görmedim. Sıkıntısız 0 sorun çalışıyor. Alın problem olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: enver49

Bunu görünce harddiskten vazgeçtim.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-500gb-t5-tasinabilir-ssd-disk-mu-pa500b-ww-p-HBV000007SJ8X?magaza=Laptopf%C4%B1rsat%C4%B1&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjwmKLzBRBeEiwACCVihr3R1ODr9vI3vsTyDd5euDSIaBvjGTibJX76c31hQuZAyN_VJhH6OhoCQnEQAvD_BwE
    Bizim tv'ye uyar mı?
    Kullanan var mı acaba?
    MU9000 tv nin 2.0 usb girişleri vardır. Normal hdd 3.0 takınca çalıştırır ama 2.0 hızında çalıştırır. 4K REMUX filmleri sorunsuz aktarıyor sıkıntı çıkmıyor 2.0 hızı yeterli. PS5 için zaten 4k 60fps için hdmı 2.0 kablo kullanacaksınız sertifikalı. USB kullanılmıyor onlarda. O yüzden taşınabilir ssd almaya hiiç gerek yok normal harddisk yeter.

• Herkese iyi akşamlar, sonunda Samsung ile mahkemelik olduk. Gerçi ürünün yenisi ile değiştirilmesi talebi ile. Kasım-2007 ayında komple panel değişti yeni gelen panel mu9000 ile alakasi yoktu. Fotoğraflar çektim servis bu fotoları samsung merkezine gönderdi sonuç gayet normal sorun yok denildi bende tüketici mahkemesine başvurdum.
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• enver49 E kullanıcısına yanıt
    -aslında ben de wd harddisk kullansam da 2-3 tane film izlemek için genelde 256 gb lık usb bellek kullanıyorum.
    daha pratik ve kolay geliyor. 1 tb tı daha çok filmler çok yer isterse kullanıyorum ya da beğendiğim filmleri depo ediyorum.
    -sen de pratik olması açısından usb bellek de kullanabilirsin.senin link deki harddisk ten daha ucuza mal edebilirsin. 500 gb dediğin diski almaktansa 2 tane 256 usb bellek alırsan aynı fiyata 2 tane usb bellek sahibi olursun. sandisk gibi markalardan 3 tane usb bellek bile alabilirsin.
    -usb bellek harici diğer harddisklerde bir de kablo sorunu oluyor. bir sürü zahmet.
    -bir tek senin paylaştığın link teki harddisk in okuma ve yazma hızı yüksek. o da dediğimiz gibi pc de işe yarıyor ,tv de değil.
    aşağıdaki linkteki benim kullandığım usb bellek.yalnız ben 310 liraya almıştım 5-6 ay önce:
    https://www.hepsiburada.com/samsung-fit-plus-256gb-300-80mb-s-usb-3-1-usb-bellek-muf-256ab-apc-p-HBV00000EZAS2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 12 Mart 2020; 23:32:23 >

• asnote A kullanıcısına yanıt
    Bu MU9000 tv midir ? Bende de aynısı var sol altta fazla clouding sorunu var yani bulutlanma...
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.
    Bende ps yok kullanmamda zaten.
    Benim pc bozuldu tamirde etmedim yeni almayada niyetim yok.
    Dolayısıyla neyim varsa harddiste.
    Oda toshiba 500gb 10 yıllık bişey.
    Onu kullanıyordum oda bu aaralar telefona takıyorum bozuk diyor tv'ye takıyorum bazı filmleri açmıyor.
    Oysa daha 6 ay öncesine kadar sorunsuzdu.
    Bende onun için hem ileriye dönük hemde cepte kolaylık olsun diye ssd almaya niyetlendim.
    Bizim tv bu ssd'yi açıyorsa bunu alacam.
    250 gb Flaşh disk alsam harddiskin tamamını almaz iki tane alsam hangisinde ne var karıştırırım en iyisi tek olsun daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Her tv'ye uyar hocam fakat sadece film için kullanacaksanız, bu kadar para vermeye gerek yok hocam. Normal bir taşınabilir hdd alsanız kafi.
    Naçizane tavsiye hocam: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-samsung-evo-ssd-harddisk-1-tb-sifir-cok-uygun-fiyatla-759887912/detay https://www.n11.com/urun/samsung-860-qvo-mz-76q1t0bw-1-tb-sata-3-ssd-857890?magaza=fggrafik&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.31.4https://www.amazon.com.tr/Orico-2598C3-V1-Bk-Harddisk-Kutusu-Standart/dp/B017GX7AJ2
    Taşınabilir 500gb yerine, 1 TB samsung sata ssd ve 3.0 ya da 3.1 harddisk kutusu alırsanız aynı işi yapmış ve 500 gb da fazla alan kazanmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morgece -- 13 Mart 2020; 1:46:8 >

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Evet 65MU9000 ilk aldiğimda boyle sorun yoktu sonra panelde lekeler çıktı garanti kapsamında panel değişti ama sonuç bu. Komik olan samsung merkez diyorki televizyonun ışığını kısmam gerekiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: asnote

Evet 65MU9000 ilk aldiğimda boyle sorun yoktu sonra panelde lekeler çıktı garanti kapsamında panel değişti ama sonuç bu. Komik olan samsung merkez diyorki televizyonun ışığını kısmam gerekiyormuş
    Bende de 55mu9000 var benimde bulutlanma sorunu var arka ışık 4 te benim film modunda ayarlı kırmızı 1 renk tonunda. Bu ayarlarda bulutlanma gözükmüyor. Ama arka ışığı arttırdığım gibi siyah sahnelerde karanlık sahnelerde beyaz bulut çıkıyor....
    hocam buna gene bozuk panel takılmıliş herhalde biraz zaman kaybedersiniz ama buna normal diyemezler o saatten sonra :)

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ama kaç sefer samsung ile konuştum mail attım sonuç aynı normal sorun yok diyorlar. işin kötü tarafı 2 yıl once 8800TL ye almıştım ücret iadesi istersem bu para ödemiyormuş o parayada muadil bir televizyon alamam mecbur değişim istedim 5 ay sürer dediler bakalım sonic ne olacak.

hocam 8800tl iade alabiliyorsanız direk iade alın indirimden q80 alırsınız çok daha güzel bir tv

• arkadaşlar mu9000 in bluetooth versiyonu kaç? bilen var mı?
    bluetooth 5.0 ses alıcı sipariş verdim. mu9000 in ses çıkışını bluetooth dan yapacam.
    gelen cihazın 5.0 alıcısını tam randımanlı kullanabilir miyim?
    65" ama

Samsung telefonlarda olduğu gibi tv lerdede değişim kampanyası yapsa çok iyi olmaz mı bende az bi ücret koyar 55Q80 tv alırım...
    hocam muadil yada üst modeli diretin o zaman mu9000 in muadili q80..q70 segment olarak altta kalıyor one connect yok yarı parlak ekran vs
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    şahsen ben mu9000 vermem hocam 4000tl saysalar bile 4000tl ye böyle tv alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

şahsen ben mu9000 vermem hocam 4000tl saysalar bile 4000tl ye böyle tv alınmaz
    Sol alt tarafında bulutlanma sorunu var aldığımdan beri arka ışık 20 hdr film izleyince deli ediyor beni film moduna alıyorum ben de arka ışık 4 te kullanıyorum daha fazla açınca bulutlanma fark ediliyor karanlık sahnelerde. Yani çokta iyi bi tv değil bence yeni modeller her zaman daha iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.