Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hdd sorunun bence yazılım kaynaklı bir olay bende 1201 olan yazılım yüklü ve memnunum hiç hdd ve ses sorunu yaşamadım en güzel tarafı intel i7 laptop da VLC playerde kasarak takilarak açılan 4k 7.1 ses çıkışlı 50 60gb filimler tv de yağ gibi akıyor üstelik network üzerinden de DLNA olarak rahat rahat takılma olmadan izliyorum nu8000 modelinde Dts yok büyük bir eksiklik isterse 200hz olsun oyunlarda bana göre hikaye ayrıca bazı arkadaşlar mu9000 oyun için alınmaz diye yazmışlar oyun içinde film içinde alınır beni üzen tek olay 55 değilde keşke 65 inch alsaydım saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsane78 -- 6 Aralık 2018; 19:31:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane78 E kullanıcısına yanıt
    Bir yanlış anlaşılma oldu hemen düzeltiyorum yazdıklarımın yanlış yönlendirmeye girmemesi için,yazdıklarınızı tekrar okudum ve sorun bluray ses sitemiyle alakalı mu9000 yazılımı ile ilgisi yok değil mi ? Bende 1221 sürünümden çok memnundum gözüme batan problemi yoktu ama cihaz güncellemeyi otomatik yaptı genel anlamda halen motion sorunları devam etmekte maçlarda takılmalar olabiliyor ve bu göze batıyor.Eski lcd tv`im ile test ettim öyle bir sorunu yok,genel anlamda kullancıların motion problemleri var üst sürünümlere ait olan mu9000`ler de.Hdd sorununu henüz denemedim telif hakları yüzünden pvr kayıdı önlem için böyle bir önlem aldı acaba.Kullanıcıların kişisel bilgileri varsa ve hdd boyutu büyükse çok sıkıntı çıkarır kurtarmada.Samsung böyle birşey yapması haksızlık benim gibi güncelleme kapalı olmasına rağmen bunu yapması....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 6 Aralık 2018; 20:17:16 >
  • 1260.6 sürümü beta değilmiş kore sitesinde de yayınlandı.Samsung global forum da geridönüşler de şuana kadar önceki sürüme göre olumsuzluk yazılmadı.,bana göre resim kalitesi 1249'a yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

1260.6 sürümü beta değilmiş kore sitesinde de yayınlandı.Samsung global forum da geridönüşler de şuana kadar önceki sürüme göre olumsuzluk yazılmadı.,bana göre resim kalitesi 1249'a yakın.
    Link yok mu hocam ?
  • The.ExpertD kullanıcısına yanıt
    Gönderdim.

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Blueray oynatıcım aslında ev sinema ses sistemi samsung ht-d5550 smart özellikli ilk seneler mkv filmlerin hepsini açıyordu sonrasında gelen güncellemelerle bazı filmlerde dts sesi cinavia adında bir telif koruma yazılımıyla engellediler ben artık bu olaydan sonra tecrübe kazandım samsung güncellemeleri hiç bir zaman çağ atlatmaz fakat bazı sorunları giderebilirler bunları yaparken de olan özellikleri telif haklarından kaynaklı kapıyorlar bundan dolayı forumda sizleri uyarmak istedim samsung mu9000 tv de şu an için yüklü olan 1201 yazılımla mutluyum tv de otomatik güncellemeyi ve uzak destek kısmını kapayın titreme olayına gelince futbol maçlarında auto motion plus kapayın yada titreme azaltma 3 olsun sorun yaşamazsınız.
  • Efsane78 E kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam automotion plus kapalı olduğu halde oluyor bu sorunlar,kişisel yapıp titremeyi 3 yapınca dahada rahatsız edici oluyor..

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Automotion kapalı iken sorun varsa bir de yazılım yüklediğiniz de Destek>Kendi kendini tanılama>Sıfırla yapıp deneyin.
  • Arkadaşlar merhaba

55" Mu 9000 ve nu 8000 arasında kaldım. Bu haftasonu ikisinden birini alacağım. Tavsiyeniz ne yönde olur biraz fikir verebilir misiniz?

Mu 9000 vatan da 5999 tl

Nu 8000 hepsiburada da 5850 tl civarinda

• aspava17 kullanıcısına yanıt
    MU9000 teşhir vatanda
  • ANTI- kullanıcısına yanıt
    Öyle mi? Gidip bakmadım. O zaman hiç macera aramaya gerek yok Nu 8000 alayim

• quote:

Orijinalden alıntı: aspava17

Öyle mi? Gidip bakmadım. O zaman hiç macera aramaya gerek yok Nu 8000 alayim
    mu9000 in teşhiri bile nu8000 e tercih edilir bana göre.
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    Nedenini yazar mısınız ? Daha alamadım çarşamba günü alacağım. Aralarında ne fark var?

Teşir ürünü de almak istemem gerçi. Nu 8000 de hdr 10+ var onun için bile nu8000 önerdiler media markt ta

Ne işe yaradığını bilmiyorum ama 😊

• Arkadaşlar, airties 5650 modemime takılı HDD'den filmleri medya paylaşımına açtım. DLNA özelliği üzerinden TV'den filmlere erişip açabiliyor ve oynatabiliyorum.

Sorun şurada:
    Filmleri açtığımda ileriye sarma, geriye sarma, duraklatma ve devam ettirme özellikleri kapanıyor.
    Kumandanın pause/play butonuna bastığımda ise "Mevcut Değil" uyarısı çıkıyor :)
    Filmleri çeşitli uzantılarda denedim yine aynı sorun. .mkv .mp4 denedim hepsini.

Görüntü aşağıda
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• mavi64 kullanıcısına yanıt
    Bende NAS üzerinden DLNA ile izliyorum sorun yok. Bütün özellikler çalışıyor. Modem ayarlarını kontrol etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aspava17

Nedenini yazar mısınız ? Daha alamadım çarşamba günü alacağım. Aralarında ne fark var?

Teşir ürünü de almak istemem gerçi. Nu 8000 de hdr 10+ var onun için bile nu8000 önerdiler media markt ta

Ne işe yaradığını bilmiyorum ama 😊
    Aşağıdaki resim aralarındaki farkı anlatıyor. ben tv nin kalitesini yansımasına bakarak anlarım. ışıkta iyi yansıyan tv ler iyi oluyor. mu9000 in yansıması çok iyi. gözü yormaz.
    ha benim tv pencereye bakmıyor. yansıması da önemli değil dersen o zaman hdr,nit vb özelliklere bakabilirsin. o zaman istediğini seçebilirsin.
    benim için hdr ve nit gibi özelliklerden çok panel kalitesi önemli. mesela sağdaki nu8000 e istersen hdr 30+ koy. ne işe yarar. yine parlaması kötü.
    yine de karar senin. istediğini alabilirsin. yalnız şuna dikkat et. hiçbir zaman satıcının övdüğü tv yi alama. onlar ya çok kar ettiği, ya da elde kalan tv yi satmaya çalışırlar. onlara baksan satmak istedikleri her tv çok iyidir.
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Bende link alabilir miyim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    """yalnız şuna dikkat et. hiçbir zaman satıcının övdüğü tv yi alama. onlar ya çok kar ettiği, ya da elde kalan tv yi satmaya çalışırlar. onlara baksan satmak istedikleri her tv çok iyidir."""

Kesinlikle ve kesinlikle doğru.

Dünyanın en iyi marka veya modeli bile olsa ellerinde olmayınca hemen kötülüyorlar.

Ellerinde hangi model varsa isterse en adisi olsun yere göğe sığdıramıyorlar.

Ne adi şerefsizdir onlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanı aradım mu9000 teşirmiş ve hiç bi mağazada kapalı kutu yolmuş. 6000 tl verip teşir almak istemiyorum. Nu 8000 alacağım heralde😐 9 senedir LG nin modelini bile bilmediğim 49" bi tv sini kullanıyorum. Nu 8000 bana fazla bile gelir. Salon da çok fazla güneş almıyor zaten

Sadece vatanda var mu 9000 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspava17 -- 9 Aralık 2018; 17:23:52 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkteki konuda nu8000 modeli için pvr kayıt özelliği aktif etme yöntemi var en üstteki mavi resimde.

Bu yöntem mu9000 içinde geçerli mi deneyen veya bilgisi olan var mı?

https://forum.donanimhaber.com/samsung-55nu8000-kullanicilari--133059480-1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.