Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kumandaya gerek yok. Service ir remote apk yı telefonuna kurararak sanal kumanda ile girebilirsin. Google'ya yaz bulursun apk'yı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whowerts kullanıcısına yanıt
    Telefonda IR sensörü yok.
  • Yeni güncellemeyi kurup tecrübe eden oldu mu, memnuniyet durumu nasıl acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • antonow kullanıcısına yanıt
    Mu9000 nin hoparlörde bir sorun olabilir farklı cihazla test edin.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    hocam internetten dizi falan izlerken hiç sıkıntı olmuyor.tek sıkıntı digitürk izlerken oluşuyor.
  • Merhabalar konuyu takip ediyordum hep 1. sayfadan itibaren okudum sonuna kadar merak ettiğim bazı şeyler var 55mu9000 kullanıyorum bende ekranın sol altında hafif bir bulutlanma oluyor film izlerken siyah ve karanlık sahnelerde bunun sebebi güncellemelerden mi kaynaklı ? Veya HDR izlemediğim içinmi oluyor ? Yoksa panelde mi bir sıkıntı var ? Genelde herkeste bu bulutlanma sorunu varmış hafif olarak. Birde güncellemeler ile HDR10+ geldimi tv ye gelmediyse ne zaman gelecek ? Bilgisi olan varmı ? Ve şuanda netflixte HDR10+ içerik varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa Monica

Samsung tv`lerde servis menüsüne girmek isteyenler Service Remote Control_androidappsapk.co_3.apk isimli uygulamayı kullanabilir.Uygulama GooglePlay üzerinde mevcut değil,Arama motorundan üste yazdığım uygulama ismini yazarak bulabilirler,Bu menüye girdikten sonra kumandanızın yön ve ortasınında olan tuşu kullanmanız gerekiyor,sakın ayarlarla oynamayın çünkü garanti dışı kalabilir,panel kullanım suresi,bu modda kac kere giriş yapılmış fabrika ayarlarına kaç kere dönmüş,fabrikada yenilenmiş mi gibi kısımlar mevcut buraya svc+info kısmından ulaşabilirsiniz bu menüden çıkmak için iki defa s2 basın uygulamadan 1 defa basarsaniz pixel testi yapıyor,Son olarak bu moda girmek baya uraştırıyor bir kaç denemeden sonra girebildim harhangi bir kaynak açıkken denemek lazım uygulama videosu ;

https://youtu.be/J5r_MfqJUnI
    Android telefondan servis menüsüne girmenin bir yolu daha önce 2-3 defa bu şekilde girmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 15 Aralık 2018; 16:29:38 >

• Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Normal tv'den girsek daha basit olmaz mı?

Nasılsa tuşlu kumanda kullanıyorum zaten.

Ama işte bu linkte

https://forum.donanimhaber.com/samsung-55nu8000-kullanicilari--133059480-1?

Anlatılanlar eksik.

Girdikten sonra nasıl geri çıkacaz onu bile anlatmamış o yüzden kaç gündür bekliyorum şu pvr kaydını aktif etmek istiyorum bir türlü tam anlatan biri çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enver49 -- 15 Aralık 2018; 18:29:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Ben evrensel kumandayla direk kapatıp açmıştım çıkmak için bir sorun olmamıştı ama herhangi bir işlem yapmamıştım yanlış yönlendirmek istemem sonuçta tv`den bir ayar aktif ediliyor.Eski tip veya servis kumandası olmayanlar için en iyi çözüm bu uygulama biraz uraştırsada kurcalayarak çözülebilir.Videoda s2 kısmına iki kere basınca exit olarak sinyal gönderiyor yani kumandanın exit veya return tuşu kapatmasi lazım denebiliyorsan oyle yap birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 16 Aralık 2018; 11:51:16 >
  • Yeni güncellemeyi tecrübe edenler oldu mu?

• Bu televizyonu çok istiyorum ama sıfır kutulu ürün bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kenai

Yeni güncellemeyi tecrübe edenler oldu mu?
    Bende merak ediyorum ama bakalım yüklesekmi yüklemesekmi bilmiyoruz yeni güncelleme ile ne iyileşti veya ne bozuldu bilmiyorum bende :D
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bendede mevcut ve sol kosede artti bu bulutlanma bu hafta servis cagiricam 6000 lira verdim siyah sahnelerde bile belli oluyor sinir bozucu..

• quote:

Orijinalden alıntı: kenai

Yeni güncellemeyi tecrübe edenler oldu mu?
    yükledim ama bir değişiklik görmedim henüz açıkcası. durum aynı sanki 1250 ile
  • phoenix317 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim arkadaşım.
  • kenai kullanıcısına yanıt
    Dahili uyduda görüntü daha netlesmis gibi geldi bana. Başka bir değişiklik fark etmedim.

• Tv de lnb kapali iken uhd kanallar cekiyordu ama normal kanala gecince sinyal gec geliyordu simdi lng yi aktif ettik uhd kanallar sinyal yok normal kanalda var cozemedim benbu isi.canak sinyali 90 95

• marslan982 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim arkadaşım, artık firmalara güvenim pek kalmadığı için hemen güncelleme yapmıyorum. Buradaki sizlerin yorumları daha önemli benim için.

• kenai kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.

Onlara asla güvenilmez.

Başka bir model almak için cihazda bulunan bir özelliği kaldırabilirler.

Mesela ben 1 yıllık iptv aldım ya televizyonun smart iptv özelliğini kaldırırlarsa ne yapacam.

O yüzden güncelleme yapmaktan korkuyorum açıkcası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    İp tv için hangi uygulama yada yöntemi kullanıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.