Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
74
Favori
249.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde mu9000 6 gibi kuruldu bir problemle karşılaşmadım şükür...2011 de aldığım c650 serisi lcd de olupta kullanmaktan kaçındıgım motion özelliği 2018 e gelmiş halen kullanılmaması konusunda herkes hemfikir..o zamanda işe yaramıyordu bu teknoloji tvlerde şimdide demekki yaramıyor.Bende yorumlara bakarak kapattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateach -- 12 Ağustos 2018; 20:59:56 >
  • 65mu9000 nasıldır arkadaşlar tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavi64 kullanıcısına yanıt
    Yayınlanmadı daha attığım linki takip edin yakında yayınlanır.

• Evimde 2+1 logitech marka ses sistemi var 3.5mm jak girişli ama.. Mu9000 de giriş yok bunu kullanabilmem için bir aparat mevcut mu? Yardım eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

Evimde 2+1 logitech marka ses sistemi var 3.5mm jak girişli ama.. Mu9000 de giriş yok bunu kullanabilmem için bir aparat mevcut mu? Yardım eder misiniz?
    bende bluetooth aparat vardı onunla bağlandım.sesi bluetoothla hoparlör sistemine verdim
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani hocam benim Bluetooth yok sadece jak var..

• 3.5MM jak girişli bluetooth ses alıcı diye aratırsanız netten uygun bir cihaz edinip ses sisteminin jakını bu cihaza bağlayacaksınız.Cihazı tv bluetooth ile görüyor ve bağanıyor.
  • 65 inch bende aldım haftaiçi gelir sanırım. Ekranın çalışma süresini nasıl kontrol edebiliriz acaba. Ayrıca servis genel anlamda testleri yapıyor mu arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bakıyorum hocam teşekkür ederim

• kenai kullanıcısına yanıt
    benim eve gelen servis sağolsun hepsini kontrol etti.Etmekten kaçınırsa formu imzalamayın mecbur yaparlar

• Tv kurulumunu kendimiz yaparsak, servisin yapması gereken bir işlem oluyormu. Seri numarasını sisteme kayıt ettirmek gereklimi garanti konusunda.

Teşekkür ederim arkadaşım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateach

Benimde mu9000 6 gibi kuruldu bir problemle karşılaşmadım şükür...2011 de aldığım c650 serisi lcd de olupta kullanmaktan kaçındıgım motion özelliği 2018 e gelmiş halen kullanılmaması konusunda herkes hemfikir..o zamanda işe yaramıyordu bu teknoloji tvlerde şimdide demekki yaramıyor.Bende yorumlara bakarak kapattım
    oledler vs dahil şuan piyasada motion ayarı açıkken görüntüde hata yaratmayan model henüz yok açın sony konularını oled konularını okuyun herkesin sıkıntısı ayrı..

ayrıca insanlar zorla anlamak istemiyor bu konuyu..

film dizi haber vs izlerken zaten bu motion ayarlarının açılmaması gerekiyor çünkü araya yapay kare katıp fps yükseltiyor bu sefer adamların o kadar uğraşıp çektiği filmi siz cep telefonundan çekilmiş amatör video gibi izliyorsunuz yada dizileri..

• Merhabalar. Show tv, fox tv, tv8 ve 8.5, habertürk, a news, a haber, tgrt haber kanallarında sinyal yok uyarısı geliyor. Diğer trt kanalları, star, atv, ntv vs kanallarında görüntü var ama yukarıda yazığım kanallarda sinyal yok diyor. Nedeni ne olabilir?

Güncel kanal listesi yükledim, hatta chansort programı ile kendi listemi de yapıp tv'ye yükledim ama bahsettiğim kanallarda hala sinyal yok diyor. Yardım lütfen.

Not: Mevcut versiyon 1221.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Merhabalar. Show tv, fox tv, tv8 ve 8.5, habertürk, a news, a haber, tgrt haber kanallarında sinyal yok uyarısı geliyor. Diğer trt kanalları, star, atv, ntv vs kanallarında görüntü var ama yukarıda yazığım kanallarda sinyal yok diyor. Nedeni ne olabilir?

Güncel kanal listesi yükledim, hatta chansort programı ile kendi listemi de yapıp tv'ye yükledim ama bahsettiğim kanallarda hala sinyal yok diyor. Yardım lütfen.

Not: Mevcut versiyon 1221.
    sıfırdan kurulum yaptınızmı kanallara

birde ayarlara girip baktığınızda o frekanslarda sinyal gözüküyormu azda olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 12 Ağustos 2018; 16:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

sıfırdan kurulum yaptınızmı kanallara

birde ayarlara girip baktığınızda o frekanslarda sinyal gözüküyormu azda olsa

Alıntıları Göster
    Sıfırdan kurulum yapmadım ama o kanallarda az da olsa da sinyal alamıyorum. Frekansları manuel olarak girdiğimde de sonuç değişmedi.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    .Banane sony'den 2009 da b serisinde motionu kapatıyorduk c serisinde de henüz gelişmedi, 2018 geldi motionu kapatıyoruz halen sizinde benim söylediğimi tekrar ettiğiniz gibi halen tvlerde bu özelliği marka farketmeksizin kapatıyoruz ki bu özellik benim için elzem değil olmasada olur ben teknolojideki iyileşmenin yavaşlığını eleştiriyorum.4k maç sırasında açtım bariz görüntü yapaylaştı.ne izlerken kullanılıyor bu özellik? 10 senedir tam randımanlı calısmayan bir özellik oldugundan ve henüz bir gelişim göstermediğinden bahsetmişim.benim söylediğimi sizde söylemişsiniz (oledler vs dahil şuan piyasada motion ayarı açıkken görüntüde hata yaratmayan model henüz yok açın sony konularını oled konularını okuyun herkesin sıkıntısı ayrı.. ) hocam..evimdeki hersey samsung.samsung c650 ,d6000'den sonra mu9000 aldım.Yani genel manada fiyat performans olarak samsungtan memnunum tvlerden ama param olsa sony9005 alırdım . ''İnsanlar özellikle anlamak istemiyor'' derken ce benden alıntı yaparak bunu söylerken sizden farklı ben ne söylemişim.tüm markalarda sorunluysa samsung bir ilk yapsında helal olsun diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateach -- 13 Ağustos 2018; 23:19:36 >

• Mu9 da karar kildik teknosa son kutuyuda ben aldim.seneye oled insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 12 Ağustos 2018; 20:58:47 >
  • Kendin yaparsan garanti disi kalir

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Kendin yaparsan garanti disi kalir
    İlk defa böyle birşey duyuyorum, eminmisiniz

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.