Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MU9000 Media MArktın internet sitesinde 5400 TL arkadaslar. %10 indirim koduyla 4900 TL ye geliyor güzel fiyat, ihtiyacı olan kaçırmasın. İndirim kodu konusunda yardımcı olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ankara

MU9000 Media MArktın internet sitesinde 5400 TL arkadaslar. %10 indirim koduyla 4900 TL ye geliyor güzel fiyat, ihtiyacı olan kaçırmasın. İndirim kodu konusunda yardımcı olurum..
    6500 Lira görünüyor fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükseldi hocam, takip et duaureceklerdir.. o fiyata satacak degiller sonucta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam bende de var ama uygulamaya girdiğimde maç özetleri yok.

Benimde üyelik yok.

Acaba üyelik olmadığından mı maç özetleri yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mu9000 mi mu8000 mi daha iyi bakıyorum mu8000 daha yüksek fiyata satılıyor. ve 6500 7000 arası satılan oled ler nasıl. bu oled tv ler ekran sağlamlığı bunlara göre nasıl. 55mu9000 ips mi va panelmi
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Mu9000 va paneldir.Ben memnunum.Diğer sorularına bilgili arkaşlar cevap verir.
  • Dün Teknosa ve Media Markt da 55mu9000 5400 TL idi bugün sabah zamlanmis 6500 TL olmuş. Bende lgOLED55B7V aldım 2 yıl kaskolu

• Servis menüsünden factory reset ile tv menüsünden sıfırlama arasında fark var mı ?

• Televizyon fiyatlarina indirim olacagi yerde 1000 tl zam gelmis mu9000 6.499 tl yaziyor vatan.anladik dolar yuksekse sen bu tv yi dolar 3.54 iken stoklarina aldin simdi neden boyle cambazlik yapiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

Televizyon fiyatlarina indirim olacagi yerde 1000 tl zam gelmis mu9000 6.499 tl yaziyor vatan.anladik dolar yuksekse sen bu tv yi dolar 3.54 iken stoklarina aldin simdi neden boyle cambazlik yapiyorlar
    Sattığı Tv nin yerine yeni alacağı Tv yi 3.54 yerine artık 6.54 ten alabileceği için tabiiki. Düşükten aldığı malı ucuza verirse zarar eder, satış fiyatı sadece alış fiyatına göre belirlenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Servis menüsünden factory reset ile tv menüsünden sıfırlama arasında fark var mı ?
    Servis menüsüne nasıl giriyor?

• MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri uzaktan bağlantı ile yaptı.

• Tv bu akşam geldi kurulumu yapıldı herşey sorunsuz görünüyor bir iki test yaptım gayet iyiydi. Sormak istediğim bu akıllı kumanda yerine klasik bir kumanda kullanma imkanımız var mı acaba. Varsa model belirtebilirsiniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mu9000 de kablosuz klavye kullanan var mı? logitechin k400 modelini düşünüyorum fakat hb de ki yorumlara bakınca uyumlu olmadığını vs yazanlar olmuş. sadece tarayıcıda çalıştığını yazanlar var, youtube da vs çalışmadığını yazmışlar. aranızda kullanan var mı akıllı kumandası da lg nin ki kadar kullanışlı değil. Benim smarta bir klavye fare kombinasyonu yapmam lazım kullanıp tecrübeleri olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

• MU9000 almaya karar verdim fakat şaka gibi ertesi gün 6500 oldu. Böyle saçmalık görmedim. Umarım fiyat düşer.
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Dostum digiturk playde uyelik gerekiyor. Uyelik ucretli ve canli mac izleyebiliyorsun. Senin dedigin uygulama beinsport tr uygulamasi ve magaza da yok. Ancak tarayicidan girip isleyebilirsin

• pelstina kullanıcısına yanıt
    Ben de 13 Ağustos’ta Altunizade Vatan’dan 5400 e aldım,ertesi gün zam gelmiş..Televizyondan çok memnunum fakat tek sıkıntı var..Kendi uygulaması olan Netflix açılmıyor..Yükleme ekranı bir türü gitmiyor..Kaldırıp gene kurdum ama gene olmadı..İyi ki Appletv var,ordan açıyorum..Bu arada Appletv nin de genelde bir esprisi kalmadı çünkü bu televizyon telefonumdaki her şeyi(YouTube vs) yansıtabiliyor...Şu Netflix olayını da çözersem hiç sıkıntı kalmayacak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: morgece

Arkadaşlar mu9000 de kablosuz klavye kullanan var mı? logitechin k400 modelini düşünüyorum fakat hb de ki yorumlara bakınca uyumlu olmadığını vs yazanlar olmuş. sadece tarayıcıda çalıştığını yazanlar var, youtube da vs çalışmadığını yazmışlar. aranızda kullanan var mı akıllı kumandası da lg nin ki kadar kullanışlı değil. Benim smarta bir klavye fare kombinasyonu yapmam lazım kullanıp tecrübeleri olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
    Bunu bende merak ediyorum
  • Uyelik ucretsiz

• Alt yazi titreme bulaniklasma flulasma mu9da da devam ediyor.malesef

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.