Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanan arkadaşlar titreme felan herhangi bir sıkıntısı varmı gözü rahatsız eden? Forumu devamlı okuyorum herkes birşeylerden muzdarip,en sorunsuz gibi gözüken oled in de parası çok geliyor, iki arada bir derede kaldık ne yapmamız lazım dolar da malum bir bilgilendirirseniz, bu gece o veya bu bir sipariş geçeceğim. Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istiyorsan kendi kur.

• yarın mu9000 veya nu8000 alıcam film ve konsol temelli kullanıcam arada dizi amaçlı kullanıcam hangisini almamı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Istiyorsan kendi kur.
    3 gün oldu kuralı, müşt hizmetleri sorun olmaz dedi. Bilip bilmeden yorum yapmayalım lütfen. Vesselam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Servis gelince sorarsiniz.

• Evet doğru satiş sonrası hizmet ve tuketici haklarıyla ilgili olan yönetmelikte maddeler ile belirlenmiş.Servis tarafından kurulması gereken ürünler ör;beyaz eşya,tv,klima gibi ürünler tuketici tarafından açılıp kurulumu yapıldığı taktirde tüm haklarından feragat etmiş sayılıyor olurda bir kusuru olursa bu size kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa Monica

Evet doğru satiş sonrası hizmet ve tuketici haklarıyla ilgili olan yönetmelikte maddeler ile belirlenmiş.Servis tarafından kurulması gereken ürünler ör;beyaz eşya,tv,klima gibi ürünler tuketici tarafından açılıp kurulumu yapıldığı taktirde tüm haklarından feragat etmiş sayılıyor olurda bir kusuru olursa bu size kalır.
    3 kez müşteri hizmetlerini aradım. Defalarca sordum ,fatura olduğu sürece hiç bir sıkıntı olmaz dediler. Yarın birdaha görüşüp sizin mesajınızın içeriğini soracağım. Teşekkürler

• Hocam sözlü olan hiçbir şeyi kaile almamak lazım.Muşteri hizmetleri çogu zaman yanlış yonlendirmeler yapıyor eğer ben onların lafını dinleyip hukuksal olarak hakkımı aramasam ayıplı urunler kullanmaya devam ederdim,söz uçar yazı kalır bu birazda servisin insiyatifine kalmiş bir durum.Bana gelen servis tanıdığım eğer kırık bile çıksa açıp kursam bana güvenip tutanak tutardı ama size denk gelecek kişi öyle yapmayabilir.Kanun`da yazan maddelere uyduğunuzda yasal gerekçeleri dayanakları ile belirterek kendinizi savunursunuz ama bilir kişiye müsteri hizmetleri bana böyle dedi derseniz iş çıkmaza varır tabiri caizse “Eşeğini sağlam kazığa bağlama deyimine uymak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 12 Ağustos 2018; 22:42:50 >
  • Bir bildigimiz varki bosuna soylemedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 12 Ağustos 2018; 22:34:12 >
  • Yarın belli olur değerli kardeşim. Garanti dışı kalacağını hiç sanmıyorum halen. Eğer öyle olmuş olsa bulunduğun ilde servisi olmayan bi marka almış olsak bi dolu problem yaşarız.

• Hocam karar sizin ama bir parçası eksik çıksa yada kırık,çizik vs olduğunda iade etmek isterseniz sizden servis formu ister hem Samsung hem de satın aldığınız mağaza hatta bazen öyle durumlar oluyor ki servis kırık diye rapor tutuyor ama nakliye hasarlı olduğu için kargodan tutanak tutulması isteniyor ve onlarda tutmak istemiyor fabrikasyon hataları kadar kolay olmuyor fiziksel kusurlarda boyle bir durumda ispat yükü alıcıya aittir kimse inanıpta kutusu açılmış ürüne tutanak tutmaz.Kurulumu düzgün yaprsınız sorun olmaz servis gelip form doldurabilir garanti dışı kalmaz ozaman ama diğer ihtimal tüketicinin başına gelebilecek en kötü durum.

• Arkadaşlar eniştemde vestel smart tv var.

Eniştem dijitürkplay uygulamasına girip lig tv maç özetlerini izleyebiliyor ama benim mu9000 ile saatlerce uğraştım beinsport programında maç özetlerini bulamadım.

Nasıl izleyecem şu maç özetlerini?

Üyelik falanda istiyor bazı yerler üyelik mi yapmam lazım?

Kısacası süperlig maç özetlerini nasıl izleyecem?

Biri yardım etsin lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda_sahan A kullanıcısına yanıt
    Gözü rahatsız eden hiçbir şey yok kardeşim güvenle alabilirsin...

Ben motion kapalı kullanıyorum.

• Arkadaşlar 1240 ı kurabilen oldu mu?
    Bende 1230 var, usb ye atıyorum tv de güncelleme bulunamadı diyor yinede..
  • enver49 E kullanıcısına yanıt
    Digiplay den izlersin.

• Emirism kullanıcısına yanıt
    Avrupa sürümü yayınlanmadı daha amerika mağazasından indirdiyseniz güncellemeyi TR cihazlarla uyumlu değil

T-KTMDEUC olacak sürüm T-KTMAKUC buysa desteklemiyor.
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş digiplay diye bir yer yok bulamadım.

Üye olmadığım için mi görünmüyor ne?

Üye olayım dedim tc numarası istiyor bu ne saçmalık sanki patentini alıyoruz anasını.

Allah için bilen veya lig tv özetlerini izleyebilen biri nasıl yapılacağını anlatsın iyice sinir oldum.

Adam 1700 tl'ye aldığı vestelde izliyor biz 5000tl'ye aldığımız tv'de izleyemiyoruz gelde çıldırma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • simsar2 S kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı teşekkürler
    Mu9000 de digiturkplay var aksam resmini ceker gosteriririm.

Applarda var kardeşim bende hazır kurulu geldi ama bende üyelik olmadığından bir işe yaradığı yok.SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.