Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
44
Favori
144.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otomatik güncelleme gelmez mu7000 e usb yardımıyla güncelleme ancak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragons4

Otomatik güncelleme gelmez mu7000 e usb yardımıyla güncelleme ancak.
    geliyor ama çok geç.
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    bana gelmiyor 1262 yüklü hala kontrolde çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bana gelmiyor 1262 yüklü hala kontrolde çıkmıyor
    Gelmemesi normal 1270.3 daha yeni cıktı. Biraz zaman alır gelmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endless1903 kullanıcısına yanıt
    1270.3 sürümünde değişiklik neler var ona göre güncelleyim mi yoksa kalsın mı

• dragons4 kullanıcısına yanıt
    Her zamanki gibi değişiklik listesi yok. Yeni sürümde gözle görülür bir sıkıntı da yok.

Hdmi kablo bağlı iken sounbar üzerinden tv modunda mı bağlanayım yani? Şu an o şekilde bağlı zaten. 15 gündür falan seste sorun olmadı daha ama inşallah bundan sonrada yine sorun yapmaz.

Optik kablo ile kaliteli bi ses alamadım. En iyi sesi hdmi kablo ile veriyor. Yada bi ayar varda bende vilmiyorum...

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben de sürüm kontrolü yapınca yeni versiyonu gördüm. Daha evvel tekti galiba şimdi all os ve all windows diye 2 farklı indirme mevcut. Hangisini indirmeliyim?

Birde yeni sürümde sorun yok demişsin. Peki gözle görülür olumlu özellik var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 21 Mayıs 2019; 2:20:5 >
  • NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Eskiden de iki şekilde sunuluyordu. Windows olanı winrar self extracting archive şeklinde. İndirip flash belleğin ana dizinine açmalısın/yüklemelisin. Ben bir sorunla karşılaşmadım.

• dün annem puhutv uygulamasından birşeyler izliyordu bugün uygulama açılmıyor, uygulamaya girince puhutv yazısında duruyor öyle. arada netflix'te de yüklenme sorunları oluyordu fişi çekip takınca düzeliyordu genelde. bunda düzelmedi, apps kısmından uygulamayı yeniden kur dedim hala aynı. var mı böyle bir sorun yaşayan?
  • Merhaba arkadaşlar 43inc mu7000 var bende birkaç gündür filmlerde karanlık sahnelerde belli oluyor sadece . soldan 4-5 cm kadar (aşağıdan yukarıya ) yani sol üst köşeden alt köşeye kadar siyahlanma mevcut sizce nedeni nedir daha alalı 1 yıl bile olmadı cihazı

• s.saideski80 S kullanıcısına yanıt
    fotoğraf atabilme şansınız var mı aynı modeli kullanıyorum böyle bir problem yaşamaktayım

• Arkadaslar 1080 bluray x264 formatında film attım usbden calıstıramadım desteklenmeyen dosya hatası alıyorum ne yapabılırım

• s.saideski80 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 50'' modelini kullanmaktayım 1 yıldan fazla oldu her yazılım sürümünde baska bir sıkıntı çıkıyor ayrıca yapılan güncellemelerde hiçbir şekilde görüntü kalitesine yönelik bir iyileşme olmuyor tvnin zaten keskinliği düşük siyah sahnelerde performansı rezalet ötesi adamın elinin kolunun geriden geldiğini karanlık sahnelerde görüyorsunuz ve bu görüntüyü inanılmaz kötü bir hale sokuyor aldığım için pişmanlık yaşamıyorum desem yalan olur bu yorumu buraya bütçesi az olan hala almak isteyenler için fikir bırakmak adına yazıyorum ayrıca tvnin önünde sanki bir sis bulutu var gibi görüntü bunu da hala Samsung çözemedi sanırım panelle ilgili bir durum görüntü kalitesini arttırmak adına farklı ayar tavsiye edenlerinde yorumlarını bekliyorum

• Bende maalesef 1.5 yıldır MU 50 7000 modelini kullanıyorum görüntü resmen çamur gibi özellikle siyah görüntülerde .yeni yazılım öncekinden farklı değil ben değişiklik göremedim.

• erdemorman kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam aldığıma pişman oldum bu kadar para verip aldığımız görüntü rezil ötesi ve gelen güncellemelerde olan hiçbir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByMustafa59 -- 26 Mayıs 2019; 12:35:51 >
  • peki neyi güncelliyor bunlar sadece sürüm numarası değişiyor başkada değişen yok

Aynen öyle hocam sürüm numarasından baska değişen bir şey yok

Hocam bende de var aynı tv görüntüden gayet memnunum hatta diğer tvler şuan gözüme sönük geliyor renk olarak v.s. hele PES v.s. oynarken dinamik görüntü ayarında,ayalarınız mı acaba tam değil
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.