Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
44
Favori
144.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 43 MU7000 veya NU71000 alacağım konsol oyunları ve dizi izlemek için. MU serisi kullanan arkadaşlara sorum şudur:

İki tane Samsung mağazası gezdim, satıcılara sorduğumda , harddisk/usb üzerinden film-dizi oynattığımızda altyazısını kumanda ile ileri-geri alma (senkronlama)menüsünün/özelliğinin olmadığını söylediler.

Bende 49E serisi LCD Samsung var ve altyazı senkronlamasını yapıyorum, konsol odamda Sony LED var ama onda altyazıları ileri geri alma imkanı yok. Ben de PS4 ve Xbox için 4K uyumlu bir panele geçmek hem de dizi-film izlediğimde altyazı kaymalarında ileri -geri alabilmek istiyorum.

Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

43 MU7000 veya NU71000 alacağım konsol oyunları ve dizi izlemek için. MU serisi kullanan arkadaşlara sorum şudur:

İki tane Samsung mağazası gezdim, satıcılara sorduğumda , harddisk/usb üzerinden film-dizi oynattığımızda altyazısını kumanda ile ileri-geri alma (senkronlama)menüsünün/özelliğinin olmadığını söylediler.

Bende 49E serisi LCD Samsung var ve altyazı senkronlamasını yapıyorum, konsol odamda Sony LED var ama onda altyazıları ileri geri alma imkanı yok. Ben de PS4 ve Xbox için 4K uyumlu bir panele geçmek hem de dizi-film izlediğimde altyazı kaymalarında ileri -geri alabilmek istiyorum.

Bilgilendirirseniz sevinirim.
    Mu7400 kullanıyorum, usbden filmlerde altyazi ileri geri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim.

Senkronlama aralığı yarım saniye periyotlarında mı?
    Bir de Narcos gibi altyazı gömülü olanlarda üstüne Türkçe altyazı ekleyince beyaz renkteki altyazılar okunmaz oluyor. LG'de altyazı rengini de değiştirme vardı, sizin tvde de bu mevcut mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iztuzu kullanıcısına yanıt
    Beya, siyah , kirmizi ,yesil , mavi ,sari , macenta , cam göbegi , renkleri mevcut,
    Esitleme sanie araaligise 0.5 .
    gayet basarili bi aralik.

4K Filmlerin tr dublajini bulamadigim icin mecbur alt yazi ile izliyorum gayet memnunum

• sahhhhin S kullanıcısına yanıt
    Sizdeki model neydi hocam?

50MU7000

• Ayrıca multi ses olan dosyalarda istediginiz sesi seçme de var.
    Satış görevlileri maalesef çoğu zaman ürünleri tanımıyor ezbere konuşuyor.

• altyazı renkleri kenar renkleri yalnız, komple renk değişmiyor. 50mu7000 var bende de
  • 43mu7000 modeline bakıyorum şu an 3250 TL . Almayı düşünüyorum. Deneyimleriniz nelerdir. Pişman olur muyum?
    İnternet hızım 3-7 mbit arasında. Kullanma kılavuzunda ise en az 10 mbit olması lazım diye bir ibare var. Cihazı düşük internet hızıyla kullanabilir miyim? Wifi olarak kullanmak istiyorum.

• divisive D kullanıcısına yanıt
    50MU7000 VAR bende. ben gayet memnunum.
    internet hizi olarak da akilli telefonda ki hiz kadar telfndada ayni hiz olur cok degismez

• quote:

Orijinalden alıntı: sahhhhin

50MU7000 VAR bende. ben gayet memnunum.
    internet hizi olarak da akilli telefonda ki hiz kadar telfndada ayni hiz olur cok degismez
    Düşük internet hızıyla denediniz mi ? Ya da o şekilde kullanan varsa yazabilirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divisive -- 29 Mart 2019; 22:7:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: divisive

Düşük internet hızıyla denediniz mi ? Ya da o şekilde kullanan varsa yazabilirse sevinirim

Alıntıları Göster
    Ttnet 8mb kullanıyorum sıkıntı yok. Eve tv ye gelen 5.5 falan.

• Youtube uygulamasını açtığımda logo geliyor ve takılı kalıyor, aynı sorunu yaşayan var mı?
  • hetşat kullanıcısına yanıt
    Tvnin fişini çekip bekleyin biraz sonra takip tekrar deneyin bi

• Merhaba,
    Garantisi devam eden 50MU7000 televizyonumuzda az once fotoğrafta görülen siyah cizgi olduğunu fark ettim.
    Panel arizasi mi? Servisi cagirsak problem yasarmiyiz?
    Anlayan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim.
    Iyi aksamlar

*****ÇÖZÜM*****
    Garantisi bitmemiş olması büyük şans oldu bizim için.. Servisi aradım arkasındaki barkodun fotosunu istediler 2 gün sonrada gelip taktılar İzmir'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perçinel -- 3 Ağustos 2019; 22:5:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: divisive

43mu7000 modeline bakıyorum şu an 3250 TL . Almayı düşünüyorum. Deneyimleriniz nelerdir. Pişman olur muyum?
    İnternet hızım 3-7 mbit arasında. Kullanma kılavuzunda ise en az 10 mbit olması lazım diye bir ibare var. Cihazı düşük internet hızıyla kullanabilir miyim? Wifi olarak kullanmak istiyorum.
    Reis bende 43mu 7000 var çok memnunun Ps4ümde var on numara cihaz hiç pişman olmazsın

• 50MU7000 için kronik anakart arızası var falan yazmışlar sağda solda varmı aslı astarı?
  • perçinel P kullanıcısına yanıt
    servis çağırın hocam muhtemelen ellerinde bu model kalmamıştır nu7100 ile yenilemiş olursunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

servis çağırın hocam muhtemelen ellerinde bu model kalmamıştır nu7100 ile yenilemiş olursunuz :)
    Yanlız NU7100, MU7000 serisine göre çok düşük televizyon deyiştirmenizi tavsiye etmem ben..
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.