Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
44
Favori
144.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç gündür youtube donuyor, internet hızım yavaşmış gibi. Videolar dura kalka gidiyor. Değiştirdiğim bişey yok. Kablosuz bağlıyım. Telefonla hız testi yaptım 25mbps. Fabrika ayarlarına geri döndüm. Yine donuyor. Çözüm nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daredevil60

TV'de wireless ile hız sıkıntısı çeken var mı? Kendi tarayıcısından speedtest yaptığım zaman 2 3 mbit gibi komik rakamlar çıkıyor ve de rahat bir şekilde iptv izleyemiyorum. Kablolu bağlantıda büyük ihtimal sıkıntı olmaz ama wireless neden bu kadar yavaş sizce?
    1 seneyi aşkındır 43mu7000 kullanıyorum. Wireless ile youtube dan video izleniyor çoğunlukla (çocuk). Birkaç gündür videolar dura kalka, sürekli donuyor. Tarayicidan hız testi yaptım 0.59mbps. Telefonla testte 25mbps nin üstünde..

Modeme reset attım çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozrock -- 17 Temmuz 2019; 23:46:51 >
  • Arkadaşlar MU7000 model TV'nin akıllı kumandası kanal değişmiyor.
    Ne rakam girerek değişiyor ne de normal ama ses felan değişiyor bir şey anlamadım.
    Sizce nedeni nedir?
  • 35bna 3 kullanıcısına yanıt
    Pilini değiştirdiniz mi hocam veya darbe aldı ise pilleri oynamış olabilir baksaydın cevap biraz geç oldu kusura bakmayın son olarak nasıl düzeldi sorun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragons4

Pilini değiştirdiniz mi hocam veya darbe aldı ise pilleri oynamış olabilir baksaydın cevap biraz geç oldu kusura bakmayın son olarak nasıl düzeldi sorun.
    Çözüme kavuşmadı ilgilenmedim zaten ama diğer tuşlar çalışıyor, mesela numara giriyorum 77 ok'a basıyorum öyle kalıyor kanal geçmiyor.
    Pilini değiştiririm birazdan.
  • merhaba bu tv de manuel tek bir tv kanalı için ayar girme yok mu?

tlc kanalı uydu frekansları değişmiş sadece onu güncellemeyi bir türlü bulamadım
  • JazHoyt J kullanıcısına yanıt
    bir ara yapmıştım ben de nasıl yaptım hatırlamıyorum şimdi ama oluyordu kesinlikle.
  • enesa10 E kullanıcısına yanıt
    Bu nedir arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: memrekaya

Hocam bende de var aynı tv görüntüden gayet memnunum hatta diğer tvler şuan gözüme sönük geliyor renk olarak v.s. hele PES v.s. oynarken dinamik görüntü ayarında,ayalarınız mı acaba tam değil
  • Merhaba arkadaşlar 43mu7000 cihazım var önceden normal karasal yayın kullanıyordum hiç sıkkntı yoktu ama bugün digitürk aldım digitürk de renkler güdel değil bunun için sizin kullandığınız tavsiye ettiğiniz en iyi renk ayarları nelerdir
    Birde maçları tvden izlicem artık onun için ekstra önerdiğiniz bir ayar var mı

• arkadaşlar yorumlarınıza baktığımda çok kararsız kaldım. SAMSUNG 55" UE-55MU7000 modelini 3500 tl ye buldumda çok kararsız kaldım. Fiyatı uygun gibi geldi ama yorumlar pek iç açıcı değil. Alıp almama konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba?
    SAMSUNG 55" UE-55MU7000 ile 55ru7100 arasında kaldım.Arada 900 tl lik fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkfloyd1453

arkadaşlar yorumlarınıza baktığımda çok kararsız kaldım. SAMSUNG 55" UE-55MU7000 modelini 3500 tl ye buldumda çok kararsız kaldım. Fiyatı uygun gibi geldi ama yorumlar pek iç açıcı değil. Alıp almama konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba?
    55mu7000 candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkfloyd1453

arkadaşlar yorumlarınıza baktığımda çok kararsız kaldım. SAMSUNG 55" UE-55MU7000 modelini 3500 tl ye buldumda çok kararsız kaldım. Fiyatı uygun gibi geldi ama yorumlar pek iç açıcı değil. Alıp almama konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba?
    Hocam nu7100 alınmaz nedeni ise akıllı kumanda desteği yok bluetooth yok daha bir çok özellik yok eğer yeni yılın ürünü alırsanız nu7400 serisine bakınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssaideski

Merhaba arkadaşlar 43mu7000 cihazım var önceden normal karasal yayın kullanıyordum hiç sıkkntı yoktu ama bugün digitürk aldım digitürk de renkler güdel değil bunun için sizin kullandığınız tavsiye ettiğiniz en iyi renk ayarları nelerdir
    Birde maçları tvden izlicem artık onun için ekstra önerdiğiniz bir ayar var mı
    üst sıralarda paylaştım renk ayarlarını ama herkezin göz zevki başkadır.
  • Arkadaşlar 50mu7000 televizyon var bende yalnız bu dlna çalışmıyor eskiden android telefondaki videoyu izleyebiliyordum şimdi aktarım olmuyor sizinki çalışıyor mu veya bilgisi olan var mı??

• 1280.5 sürümü yayınlanmış web sitesinden indirebilirsiniz

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Değişiklik gözlemlediniz mi acaba

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Henüz yok aydınlatma/rıza metni ile ilgili uyarı çıkıp duruyordu bende umarım o çözülmüştür ve henüz denk gelmedi.

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü

• son güncellemeyi yükleyen varsa ne gibi değişiklik olmuş acaba boşuna yüklemeyelim.
  • Ben de yükledim bi fark göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.