Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
44
Favori
144.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurmaya gelen servis bana 35 tl ye saati , bende aldim ne olur ne olmaz diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar samsung 50mu7000 tvm var daha 2 aylik yalniz soyle bi sorun var tvde film veya mac izlerken gecislerde yani kamera kadraji yana dogru kaydikca ekranda bi sislenme olusuyo bu neden dolayi olabilir acaba playstation oynarkende yapiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün 65MU7000 ile aranıza katılmış bulunuyorum.

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü

• Zindan sandım,birde her yeni tv alan trt4k hariç bişey izlemio ilk 1 hafta nedense ,yeni arabayla piyasa yapar gibi🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 6 Şubat 2018; 20:10:53 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Televizyonu test etmek için mecbur. Bu hafta 4K içerik film filan indiricem. O zamana kadar sıkılmış olurum zaten TRT'den
  • Trt 4k dan daha fazlası için youtube da çok güzel 4k içerik barındıran kanallar var tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Trt 4k dan daha fazlası için youtube da çok güzel 4k içerik barındıran kanallar var tavsiye ederim

Aynen denedim sağ ol
  • Arkadaşlar size de sorayım bir türlü net cevap alamıyorum. Lg 43uj630v ile samsung ue43mu7000 arasında kaldım. Hangisini almalıyım ve neden. Saygılarımla.

• flintstones F kullanıcısına yanıt
    Aylardır hemen her haftasonu bu tvleri karşılaştırmak için mağazaları dolaşıyorum. daha önce hatalı panel yüzünden ku7000 iade ettim. Mu7000in de aynı panel olduğunu görüyorum.

Lg: hareketli sahnelerde akıcı, ekran karanlık, her açıdan izlenebiliyor
    Samsung: sadece karşıdan bakan için renkler iyi, hareketli sahneler kötü

Bence ikisi de yaramaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FuaTT kullanıcısına yanıt
    Peki o fiyat aralığı için tavsiyen nedir hocam

• Tavsiyem yok çünkü ben de alamıyorum beğenmediğim için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu 50 MU 2.735,04 TL fiyat/performans açısından tavsiye edermisiniz arkadaşlar.

şu yorumun doğruluk drcesi nedir.
    1.Ses kalitesi iyi değil 2. Smart tv özelliğinde donmalar oluyor ve bazen kumanda kafayı yiyor. 3. Ergonomik kullanım olarak efsane bir kumanda yaratmışlar ona sözümüz olamaz. 4. 4k özelliğine geçmeyen kanalları izlediğimiz için trt 4k dışında her biri standart kalitede izleniyor dolayısıyla uhd zevki alamıyorsunuz. 5. internet hızını beğenmedim 7. kanal geçişleri dahili uyduda yavaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hercul3367 -- 9 Şubat 2018; 17:57:25 >
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    O fiyata alternatif önerilen cihaz ne peki? Verdiğiniz yoruma katılmıyorum.

1. Ses neye göre kötü mesela? Ayrıca ses sistemi değil tv alıyorsunuz.

2. Smart tv de donma kasma yok netflix youtube spotify trt ve puhutv yi aktif olarak kullanıyorum.

3. Kumandası çok iyi.

4. Neredeyse tüm kanalların hd versiyonu var zaten gayet keyifli seyir sağlanıyor. Uhd zevki alamıyorsunuz demiş de uhd olmayan kanaldan nasıl uhd zevki alınır merak ediyorum.

5. İnternet hızına gelirsek ben ağ kablosuyla bağladım evdeki internetim 75mbit’e kadar. Tv tarayıcısından speedtest yapıyorum tam kapasite 72mbit hız alıyorum. Kablosuz olarak da 40, 45mbit arası hız alıyorum.

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Çoğu insan aldığı malı kötülemez( örnek sen) zaten sanırsın dünyanın en iyi ürününe sahip

Hakkımda böyle yorum yapma hakkını sana kim veriyor, yazdıklarım niye işine gelmedi?

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Yanıltıcı bilgi veriyorsun burda o kadar insanı yanıltmış oluyorsun .

Bu yapilan yorum 50MU7000 icin se , cok ayip etmis yazan . bn tam aksini dusunuyorum 5 âydir kullaniyorum. Bence teknj magazasina gidip kendin test et. Bu fiyata daha iyisi yook 6 ay analiz ederek aldim
    :D
    Daha iyisi yok demiyorum bu fiyata en iyisi bu .

Kimi yanıltmışım mesela söylermisin? arkadaş soru sormuş bende kullanıcısı olarak cevaplamışım sen alakasız bir şekilde atlamışsın hemen. Verdiğim hangi bilgi yalan yanıltıcı merak ediyorum. Sende yaz fikrini, yorumunu, bozuk panelli tv'nin servis macerasını falan anlat. Alakasız bir şekilde yorumama atlama, hakkımda da haddin olmayarak yorum yapma!

2 ay önce 2700 e aldım. Ses kalitesi kişiye göre değişir ancak film izleyen için ses sistemi gerekir. 3.5mm çıkışı yok sadece optik var ki bu kötü. Smart özelliklerinde sorun yok. Takılma görmedim. Netflix Spotify da sıkıntısız çalışıyor. İnterneti de iyi 24mbps net ile netflix 4K hdr açılıyor.

• 1 günde fiyatlar artmış arkadaşlar,dün 2743 e kadar alınabilen tv bu gün 2999 tl olmuş.döviz falanmı arttı,noldu bilmiyorum.beklemeye alacağım,2700 civarına inerse alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.