Şimdi Ara

[[_____SAMSUNG M86/87 KULÜBÜ-SORULAR-CEVAPLAR_____]] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
994
Cevap
5
Favori
77.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yaklaşık 2 hafta önce 37m87 aldım.
    Kablolu kullanıyoruz ve ben performanstan çok şikayetçi değilim. Hatta alıştım sayılır.
    yaklaşık 2,5 m. mesafede seyrediyorum.
    şöyle bir problemim var. Bazen hareketli sahnelerde (genelde kamera dönerken) görüntünün hızlandığı veya yavaşladığı hissine kapılıyorum.
    Sizce neden olabilir?
    Teşekkürler
  • Bende dün daha önce aldığım sony 40w2000 de panel arızasını sony 30 iş gününde tamir edemeyince gidip kendime samsung 40M87 aldım ve kulübe katıldım.gerçekten güzel televizyonmuş.siyahı gösterişini hiçbir tv de bulamadım.Niyetim sony w3000 yada x3500 almaktı.Uzun yıllardır sony kullandığım için biraz buruğum ama samsungda gerçekten süpermiş.
  • Bugün 46N87BD almaya gittiğim doğubanktan 46M87BD alarak döndüm.
    N 3.150 YTL ye nakit biraktilar
    M 3.850 YTL 5 taksit aldım.
    Herhalde aradaki farka değer.
    Akşam üstüde gelip kurdular.
    Renk ayarlarında sadece kararsız kaldım.
    Siz hangi ayarları kullanıyorsunuz.
    Buraya yazarsanız sevinirim.
    Teşekkürler
  • 40F86 almayi dusunen varsa, bircok samsung bayisi (eger stogunda mevcutsa) pesin 3700'e birakiyor. Reklama girmesin diye bayi ismi yazmadim , ilgilenen olursa sahsen konustugum bayilerin isimlerini verebilirim, pm atmaniz yeterli.
  • merhaba arkadaşlar bende cuma günü samsung LE40F86BD alarak kulübünüze katıldım. m87bd almaya gittim epey bayi dolaştım internetten günlerce araştırdım teknosa da 4100 ytl idi samsung bayine indim cevahirde 3500 peşin 3750 12 taksit bıraktı bende aynı ürün gold da bonus a %25 indirim olduğu için oraya gittim ve le40f86bd yi gördüm fiyatı 6066 ytl 4500 ytl ye inmişti ve birde bonus %25 indirim yapınca 3327 ytl ye falan geldi. yeni seri olduğu için ve m87 den daha iyi özellikleri olduğu için onu tercih ettin fiyatı kontrol ettim bircok sitede 6 bin ytl üzeri fiyat bütün özellikleri inceleyince süper bir cihaz.
    cihaz alacaklar öncelikle internetten forumlardan iyice araştırmanızı öneririm yorumlara bakın fiyatları karşılaştırın.
    cihaz dün akşam servis geldi kurdu kaliteli bir sinyal alsın diye 50 ytl ye birde altın kaplama scart aldım ama tv yi izleyince özellikle reklamlarda ekranın üst bölümlerinde pır pır oluyo görüntü bazen kendini kapatıp açıyo cihaz anlayamadım serviste bugün kapalı arayamadım ama yarın arayacam benzer sorunla karşılaşan varmı acaba? yardımcı olursa sevinirim

• Merhaba arkadaşlar

Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde iyice araştırdıktan sonra 1.500 YTL civarında bir LCD almayı düşünüyordum. Fakat, aşağıdaki modelleri belirtilen fiyatlara "garantili" ve "sıfır" olarak alma fırsatım doğdu. Ben de bu modelleri bilen/ilgilenen arkadaşlar olarak sizlere sormak istedim

40M87BD - 1.000 € + KDV
    46M87BD - 1.250 € + KDV

Sizce bu fiyatlar için bütçemi zorlamaya değer mi?
    Yardımınız için şimdiden teş. ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expert25 -- 1 Nisan 2008; 14:53:20 >
  • gözün kapalı al hatta imkanın varsa 3 5 tane al gittigidiyordan satarsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dej

gözün kapalı al hatta imkanın varsa 3 5 tane al gittigidiyordan satarsın...

1+
  • bahsettiğiniz iki kabloyla da en iyi performansı almazsınız..ya dvd değiştirip companet bağlantı olanından yada biraz daha paraya kıyıp hdmı...ama almışken hdmı eniyisi tabiki..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasdal1979

merhaba arkadaşlar bende cuma günü samsung LE40F86BD alarak kulübünüze katıldım. m87bd almaya gittim epey bayi dolaştım internetten günlerce araştırdım teknosa da 4100 ytl idi samsung bayine indim cevahirde 3500 peşin 3750 12 taksit bıraktı bende aynı ürün gold da bonus a %25 indirim olduğu için oraya gittim ve le40f86bd yi gördüm fiyatı 6066 ytl 4500 ytl ye inmişti ve birde bonus %25 indirim yapınca 3327 ytl ye falan geldi. yeni seri olduğu için ve m87 den daha iyi özellikleri olduğu için onu tercih ettin fiyatı kontrol ettim bircok sitede 6 bin ytl üzeri fiyat bütün özellikleri inceleyince süper bir cihaz.
    cihaz alacaklar öncelikle internetten forumlardan iyice araştırmanızı öneririm yorumlara bakın fiyatları karşılaştırın.
    cihaz dün akşam servis geldi kurdu kaliteli bir sinyal alsın diye 50 ytl ye birde altın kaplama scart aldım ama tv yi izleyince özellikle reklamlarda ekranın üst bölümlerinde pır pır oluyo görüntü bazen kendini kapatıp açıyo cihaz anlayamadım serviste bugün kapalı arayamadım ama yarın arayacam benzer sorunla karşılaşan varmı acaba? yardımcı olursa sevinirim
    süper fiyat

• quote:

Orjinalden alıntı: dej

gözün kapalı al hatta imkanın varsa 3 5 tane al gittigidiyordan satarsın...

İyi diyosun da hocam

Ben kendime almakta sıkıntı yaşıyorum. Fazlasını nasıl alayım

Ama almaya niyetlenirsen sana bi güzellik yapmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expert25 -- 2 Nisan 2008; 22:16:54 >

• arkadaşlar 2 sorum olacak..konuyu bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..4 aydır 40m87 kullanıyorum.şu Backlight bleeding problemi hakkında pek fazla bir bilgim yoktu.bana normal gibi görünüyordu.sanırım benim tv de de bu sorun var..ama bu problem sanki bütün lcd lerde varmış gibi doğal duruyor.ayrıca tv nin arkasından çok sessiz ortamda olunduğunda hafif bir cızırtı sesi var..kanal değiştirirken veya av değiştirdiğimde bu ses de anlık değişmeler oluyor..bu normal mi acaba?merak ediyorum..ama sesi kesinlikle çok sessiz ortamda duyuluyor..acaba benim tv ye özgü bir ses midir diye düşünerek çeşitli mağazalardaki tv lere bakma fırsatım oldu ama o tür ortamlarda kesinlikle benim tv nin seside duyulmazeğer bahsettiğim problemler servisin ilgileneceği durumlar ise harekete geçmek isterimm...

• 40m87 nin yeni fiyatı belli oldu arkadaşlar 2700 12 taksitten fazla vermeyin alacağınız yerle konuşun kalın sağlıcakla
  • *******SA da da bugun 2999 olmus 40M. Bilginize...
  • 4 nisan 2008 cuma günü 2700 ytl nakit cevahir samsung bayii
    artik 40m87bd sahibiyim selamlar...
  • m87 deki yansımalardan şikayetçi olan varmı arkadaşlar.Bende almayı düşünüyorum ama yansıma olayı durduruyor..
  • 2 side aynı segmentte bir ihaz ben samsung cu olduğum için f serisi derim
  • Hiç aklımda yokken böyle uygun bir fiyat ortaya çıkınca ben de aynı üründen 1 adet 46M87BD Sipariş ettim. 2950 YTL 18 AY Taksitle aldım. Şimdi aldığım ürün nasıl bir ürün o yüzden bu sayfaları araştırıyorum.
    gerçi bu arkadaşım 100'er euro fazlaya almış herhalde ama yine de güzel fiyatlara aldığımızı düşünüyorum

AdemBaba

quote:

Orjinalden alıntı: expert25

Merhaba arkadaşlar

Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde iyice araştırdıktan sonra 1.500 YTL civarında bir LCD almayı düşünüyordum. Fakat, aşağıdaki modelleri belirtilen fiyatlara "garantili" ve "sıfır" olarak alma fırsatım doğdu. Ben de bu modelleri bilen/ilgilenen arkadaşlar olarak sizlere sormak istedim

40M87BD - 1.000 € + KDV
    46M87BD - 1.250 € + KDV

Sizce bu fiyatlar için bütçemi zorlamaya değer mi?
    Yardımınız için şimdiden teş. ederim

• selam, 40M87 yi 8/4/08 de 2700 / 12 taksitle aldım bilginize
  • iyi günlerde kullan o fiyata bedava bir tv inanın durumum olsa yan odaya alasım var o kadar beğeniyorum ki bu m87yi

herkes iyi günlerde kullansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 11 Nisan 2008; 10:22:29 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.