Şimdi Ara

[[_____SAMSUNG M86/87 KULÜBÜ-SORULAR-CEVAPLAR_____]] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
995
Cevap
5
Favori
77.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mukon89

87bd almayı bende düşünüyorum 40'' yada 46'' alcam...gönlüm 46ya gidio almısken iyisini alıyım diye neyse....ses sistemi olarak ne önerirsiniz yada ne kullanıyorsunuz...ben z5500 almayı düşünüyorum,tam werim alabilirmiyim acaba...yardımcı olursanız sevinirim :) benide bu clubden sayarsınız 1 2 hftaya alıorum nasılsa :)

Bütçene göre değişir 2000-3000 ytl ayırabilirsen çok iyi bir ses sistemi alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THX -- 29 Şubat 2008; 0:16:33 >
  • yok ya o kadar da bütçe yok :D max 550 600ytl...
  • Dostlar baharda 40m87bd almayı düşünüyorum.

Teknosada 40r 40m 40f yi hd futbol görüntülerini izleme fırsatım oldu.Hızlı haraketlerde ghosting oluştuğunu gördüm.Evinde hd futbol görüntüsü izleyen oldumu?
  • selam arkadaşlar
    bende 37"m87 var. dvd player olarak philips 5980. hdmi ile bağlantı yapıp upscale yaptığımda 1080p'de görüntü ekranda kıpraşma (biliyorum çok komik oldu ama) yapıyor. 1080i ve 720p de bu olay olmuyor. acaba kablonun 1.3 olmamasından kaynaklanabilir mi? ya da başka ne olabilir? yorumlarınızı bekliyorum....
  • arkadaslar

bugun 46m87 im geldi

HTPC den dvi-hdmi cevirici
    ps3 den hdmi-hdmi kablo ile bagladim

Hem ps3 de izladigim 1080p spiderman de hemde HTPC den izledigim
    720p HDriplerde acik krem ve siyah buyukce ve film karesinde gorece az net(flu) yerlerde
    bayagi kumlanma ve
    ozellikle HD riplerde siyahlarda bir nevi halalanme goruyorum

Ben 2 metreden seyrediyorum
    acaba gercek bir problemmi ?yoksa ben mi fazla detayciyim?

geldiginde sifir saatti kullanm suresi idi versiyonu 2010

selamlar
  • Arkadaşlar Digiturk aletinin kumanda kodunu bilen varmı. Bu arada şu kartlı kutu DCR mi ne oyle bişeydi modeli hatırlamıyorum ama elinde olanlar hatırlar.

Kumandaları teke indirirsem çok mutlu olucam herşeyi yaptım bi onu beceremedim.

Ayrıca BAHADIRXIHSAN adlı arkadaşım 2 metre uzaklık 46 inç için çok yakın o kadar yakınlıkta bunları görmen az bile daha Biraz geriden seyret bence çok yakından seyrediyorsun
    Ben de 40 var 3-4 metre süper.....
  • arkadaşlar ben de evdeki uyduyu başka alternatif olmadığı için scart kabloyla yapmıştım..daha sonra profigoldun scartıyla değiştirdim..görüntü çok fazla olmasa da bir nebze daha iyi oldu.sıra dvd ye gelmişti dvdimde daha fazla alternatif vardı..scart ,s-vhs,component...uydudan edindiğim izlenime göre scartı hiç denemedim bile s-vhs bağlantıyla işe başladım...görüntü bana göre uydunun sd görüntüsüne benzerdi..dün akşam ise yine profigoldun componentini denedim oda ne......?eşim bile televizyonu değiştirmiş olabileceğimi düşündü:))görüntüler muhteşemdi..(en yakın zaman da sizlerle de paylaşacağım)..şimdi kafama takılan soru acaba component çıkışı olan bir uydu alıcısından dvd ye yakın bir görüntü elde edip edemeyeceğim..her ikisi de aynı bağlantı şeklinde olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum....
  • http://forum.donanimhaber.com/m_14001975/mpage_1/key_//tm.htm#21379622

next i anlatıyor.

Bazıları dreamboxu methediyor.

Araştırırsan bizide bilgilendir lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

quote:

Orjinalden alıntı: vardar052

donanım haber de gezerken birininwww.teknobu.com sitesinde samsung lcd tvlerin çok düşük fiyatta oldukları söyledi.bende bu siteyi aradım.
    görevli dediki elimizde hiç samsung lcd yok çünkü 40r 40m ve 40f serilerde panel arızası var.hepsini toplattık dedi.

kafam karıştı

diyorum. o kadar.

dostum adam elinde mal kalmadığı için direk olarak kötülemiş.

ya bu kadar samsung kullanan var. kaç kişinin paneli arızalandı acaba merak ediyorum.

için rahat olsun.

Firma ile az önce görüştüm. Görüştüğüm kişi bana da panel arızası olduğu için getirmiyoruz dedi. Ne zaman girer stoklara diye sorduğumda ise şu an belirsiz olduğunu söyledi. Panellerde ne tür bir sorun olduğumu sorduğumda da siyah noktacık sorunu var şeklinde bir bilgi verdiler. Ölü piksel mi diye konuyu netleştirmek için yardımcı soru sorduğumda evet ölü piksel sorunu var dendi. Garantinin hangi firmadan olduğunu sorduğumda da Anadolu Elektronik cevabını aldım... Kurlarda hareketlilik başladığı için ayın 15 i gibi bi tane almayı düşünüyorum. Acaba 1 - 1,5 ay daha beklesem bu süre zarfında fiyat revizyonu olur mu? *-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHoLoG -- 5 Mart 2008; 17:30:59 >

• Bugün, Vatan Bilgisayarın Bonus karta %28 indirim ve 5 taksit kampanyası ile 2520 ytl ye 40N87BD aldım. Beni de kulübe üye yaparsanız sevinirim. Birde kurulum henüz gerçekleşmedi. Servis geldiği zaman ölü pixel testini nasıl yapabileceğimi (yardımcı program adı gibi) ve test sırasında dikkat etmem gerekenler v.s. bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHoLoG -- 6 Mart 2008; 23:39:37 >
  • Samsung LE40M87BD almayı düşünüyorum istanbulda oturuyorum istanbul bilişimin fiyatları uygun fakat içime sindiremiyorum başka uygun hangi mağazalar var yardımcı olursanız sevinirim..
  • Arkadaşlar Bende Diğitürkle Samsung DVD var şimdi Bunların bağlantısında ne önerirsiniz.

Diğitürk için Zaten Scart-Scart kablo olucak Tavsiye edebileceğiniz iyi bir kablo varmıdır.
    Dvd'i Komponent bağlantı düşünüyorum bunu için kablo tavsiyeniz nedir.
    Kablo tavsiyesinin yanında satın alabilecegim yerleri de söylerseniz sevinirim.

Acil cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler
  • teknosa da hama vaya monster marka kablolar hem scart hemde component için iyidir
    30-40 ytl yi aşmamak lazım
  • bana en iyisi profigold dediler.bende ondan aldım..ikisini de 35 e almıştım.scart olan uyduda çok fark etmedi ama component bayağı fark etti.değiştirmeye değecek bence..gayrattepede akın elektronik...üstelik fiyatlarıda kesinlikle teknosa ve diğer elektronik marketlerden iyidir...
  • 37m86bd 2493 YTL uygun mu? tavsiye eder misiniz? 86 ile 87 arasında ne fark var ?

yoksa 32r81 modelini mi alayım 1520 YTL ye?

aradaki fiyat farkına değer mi???

değerli yorumlarınızı bekliyorum..
  • arkadaslar bende gecen hafta 40N87BD aldım yanındada ses sıstemı ıle bırlıkte .herhalde bende sızlerden bırıyım artık.aranıza gırmekten memnunum.
    soracagım bı kac sey var yardımcı olursanız sevınırım.
    yapılması gereken ayarlar nelerdır goruntuden memnun degılım acaba ben mı ayarları yanlıs yapıyorum
    saygılar
  • Arkadaşlar 46M87BD sahibiyim 3 ay kadardır kullanıyorum istanbul bilişimden aldım tv yi
    dün gece garip birşeyler olmaya başladı tv de. Ekranda özellikle kontrast farkı olan yerlerde açıktan koyuya koyudan açığa renk geçişlerinde yeşil yeşil çizgiler çıkmaya başladı açık yerlerde ise pembe çizgiler var azdan başlayıp zamanla erkanın her tarafına yayılıyor bu yeşillikler tv yi açıp kapadığımda düzeliyor ama 5 dakka sonra falan tekrar yapmaya başlıyo önce digiturk den sandım ama hdmi girişine bağlı divx player dada yapıyor ne yazikki servis menüsünden reset yapmayıda denedim ama düzelmedi nedir acaba bunun çözümü ? karşılaşan varmıdır olmadı servis çağıracağım yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • belki yapmis oldugunuz ayarlardan olsa gerek diyecektim ki..reset yaptiginizi soyluyorsunuz.galiba servislik bir durumu var..
  • arkadaşlar selam ben de eski bi dvd varda hdmi falan yok bunu hangi girişten bağlarsam en iyiyi görüntüyü elde ederim scart mı yoksa sol yandaki tek tek girişlerden mi
  • arkadaşlar dün servis gelip aldı tv yi bakalım ne olacak :( bu arada geçenlerde başka bir model samsung daha gelmiş aynı sorundan dolayı umarım sizinde başınıza gelmez çok rahatsız edici bir durum

quote:

Orjinalden alıntı: ozgurdonanimhaber

Arkadaşlar 46M87BD sahibiyim 3 ay kadardır kullanıyorum istanbul bilişimden aldım tv yi
    dün gece garip birşeyler olmaya başladı tv de. Ekranda özellikle kontrast farkı olan yerlerde açıktan koyuya koyudan açığa renk geçişlerinde yeşil yeşil çizgiler çıkmaya başladı açık yerlerde ise pembe çizgiler var azdan başlayıp zamanla erkanın her tarafına yayılıyor bu yeşillikler tv yi açıp kapadığımda düzeliyor ama 5 dakka sonra falan tekrar yapmaya başlıyo önce digiturk den sandım ama hdmi girişine bağlı divx player dada yapıyor ne yazikki servis menüsünden reset yapmayıda denedim ama düzelmedi nedir acaba bunun çözümü ? karşılaşan varmıdır olmadı servis çağıracağım yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.