Şimdi Ara

[[_____SAMSUNG M86/87 KULÜBÜ-SORULAR-CEVAPLAR_____]] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
995
Cevap
5
Favori
77.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 40m87 kullanıpta çok sessiz bir ortamda panelin arkasından gelen dip sesten rahatsız olan var mı?beni nedense rahatsız ediyor.bu konuyu servise sorduğumda bana normal dedi..floresan sesi olduğunu her lcd de olduğunu söyledi..bu lcd de normal olan bir durummuş..lcd bir tv de açıldığı zaman arkasından en ufak bir ses gelmemesi mümkün mü?sağlıkla kalın....
  • arkadaşlar samsung full hd lct tv almak istiyorum aklımda 2 model var bana uygun olan istanbul bilişimde

LE-40N87BD--2367 ytl

LE-40M87BD-2667 ytl

ps3 ve xbox 360'ım var yani oyun oynayacagım ve bluray izliyeceğim

1)öncelikle fiyatlar iyi mi?

2)aradaki 300 ytl'ye değermi(birinin kontrast 10000 diğeri 15000)

3)istanbul bilişimi tavsiye edermisinz?sistemleri nasıl işliyor?
  • istanbul bilişimi tavsiye etmiyorum.ölü piksel falan çıkarsa oralı olmuyorlar haberiniz olsun...fiyatı ucuz diye sonra canınızı sıkmayın..biraz daha fazla da verecek olsanız ölü piksel garantisi alabileceğiniz bir yereden alın içiniz rahat olsun...bu arada tabi ki 40m 87 olsun..
    quote:

Orjinalden alıntı: berkay27

arkadaşlar samsung full hd lct tv almak istiyorum aklımda 2 model var bana uygun olan istanbul bilişimde

LE-40N87BD--2367 ytl

LE-40M87BD-2667 ytl

ps3 ve xbox 360'ım var yani oyun oynayacagım ve bluray izliyeceğim

1)öncelikle fiyatlar iyi mi?

2)aradaki 300 ytl'ye değermi(birinin kontrast 10000 diğeri 15000)

3)istanbul bilişimi tavsiye edermisinz?sistemleri nasıl işliyor?

• Kardeşim ben istanbul bilişimden aldım 1 hafta evel 40M87BD gayet memnunum.. Ölü piksel falanda yok.. Ölü piksel olayı birazda şans işi zaten.. Kesinlikle M87 Derim.. İstanbul bilişmin sistemi ise aldığın gün kargoya veriyorlar ertesi gün teslim ve aynı gün servisten arıyorlar kurmak için.. Müsaitseniz geliyorlar gayette güzel kurup gidiyorlar.. Ama zannedersem Samsung bayiilerindede fiyat düştü tercih senin..
  • siz bir hafta evvel almışsınız.ben de ocak ayında almıştım.biz hemen farkedemedik ölü pikseli...zaten zor farkediliyor..ama sonuçta parayı alırken işi şansa bırakmıyorlar dimi?
  • Yani dediğim gibi seçim senin.. ben şimdilik memnunum bi sorunum yok.. bakalım hayırlısı 3 ay sonra nasıl olacak..
  • peki bu istanbul bilişimden trink nakit para alırsam daha da indirim yapma şansım varmıdır yoksa daha hiç indirim yapmıyorlar mı?
  • walla zannedersem ufak bi indirimi oluor trink verdiğin zaman..
  • ürün hepsiburada'da maximum karta 442.6=2.654 ytl gayet uygun fiyat hemde 6 ay taksitle,2 yılda başarı garantisi var

istanbul bilişim yerine buradan alacağım
  • ancak hepsiburada cihazi kurmuyor anadolu elektronik ücretli olarak kuruyormuş

acaba 40m87bd'yi kendi başıma kurabilirmiyim?
  • kurabilirsin çok basit.. ztn power kablosu var bide scart takıcaksın bitti.. ama dier aparatlarını bilemem bnmki askılı olduğu için ist.bilişim kendi geldi taktı.. ztn kutunun içinden çıkıor hepsi.. kullanma klavuzları nasıl takılacağı fln..
  • teşekkür ederim dostum bilgilendirdiğin için
  • arkadaslar benim m87 nin arkasindan gelen dip ses icin istanbul bilisim servisinden bir arkadas geldi.bana gore ariza olan durumu kendisi de gordu.bu ses arka isik, 10 seviyesinde olunca cikmiyor.9.8.7 vs.. seviyesine geldiginde ozellikle gece rahatsiz ediyor.gelen arkadas durumu kendi showroomlarindaki m87 ile mukayese edecegini ve normal olup olmadigini bana bildirecegini soyledi.(bu arada ben diger cihazlarda boyle bir sese raslamadim)durum sonuclaninca (olumlu yada olumsuz) o zaman sizinde aklinizdaki istanbul bilisim ve karamanin koyunu sorulariniza belki de bir cevap gelmis olacak...eger bu durumu normal karsilayacaklar ve herhangi bir mudahale yapilamayacaksa bence size tavsiyem dunya para verdigimiz bu cihazlari biraz daha ucuza alip kafa agritmaktansa biraz daha uste verip rahat etmek olacaktir..gelismelerin olumlu olacagini umit ederek sizi de haberdar edecegimi soylemek isterim...saygilarimla....
  • arkadas galıba evı fuga mobilyadan döşemiş :))
  • bugun istanbul bilişimden aradılar gelip alacaklar labratuvaralarında inceleyip durumu tarafıma bildirecekler.tabi ki ben de size.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinaraktas

arkadaslar benim m87 nin arkasindan gelen dip ses icin istanbul bilisim servisinden bir arkadas geldi.bana gore ariza olan durumu kendisi de gordu.bu ses arka isik, 10 seviyesinde olunca cikmiyor.9.8.7 vs.. seviyesine geldiginde ozellikle gece rahatsiz ediyor.gelen arkadas durumu kendi showroomlarindaki m87 ile mukayese edecegini ve normal olup olmadigini bana bildirecegini soyledi.(bu arada ben diger cihazlarda boyle bir sese raslamadim)durum sonuclaninca (olumlu yada olumsuz) o zaman sizinde aklinizdaki istanbul bilisim ve karamanin koyunu sorulariniza belki de bir cevap gelmis olacak...eger bu durumu normal karsilayacaklar ve herhangi bir mudahale yapilamayacaksa bence size tavsiyem dunya para verdigimiz bu cihazlari biraz daha ucuza alip kafa agritmaktansa biraz daha uste verip rahat etmek olacaktir..gelismelerin olumlu olacagini umit ederek sizi de haberdar edecegimi soylemek isterim...saygilarimla....

Hocam sonucu heyecanla bekliyorum
    bende benzer sorunu yaşıyorum çünkü...

• servis geldi lcd yi aldı.bana floresandan geldiğini söyledi.parçaları değiştirip verecekler.tabiki önce servise gidip deneme yapıcam..sizin de başınıza gelmiş olmasına üzüldüm
    dediğim vaka sizinkiyle aynıysa ve istanbul bilişim garantisindeyse kayıtsız kalmadıklarını söyleyerek içinizin rahat olmasını diliyorum..gelişmeleri bildirecem...
  • 500 ytl fazla verın garantılı alın boyle seylerle ugrasmayın arkadaslar
  • biz de garantisiz almadık
    istanbul bilişim garantisinde aldık..anadolu garantili diyorsanız başka tabii
  • bende 40M87BD aldim sonunda
    darty den
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.