Şimdi Ara

[[_____SAMSUNG M86/87 KULÜBÜ-SORULAR-CEVAPLAR_____]] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
995
Cevap
5
Favori
77.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu arada arkadaslar ben 40m87 kullanıyorum ama 1-2 aydır sole bır skıntım var tv yı ılk acarken kumandaya bastıgımda ıcınde bır role cekıp bırakıyor cekıp bırakıyor bu sayı ve sure baya arttı bazen 2-3 dk suruyor gercı p.tesı servıs gelıp alacak ama fıkrı olan var ıse tabıkı tecrubesel ogrenmek ısterım saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: speaker70

selamlar,
    bende dün kablolu teledünyaya katıldım.

sanırım bizim model için bu sisteme 8.5 oy veririm.

bizim modellerde hd stp almak gerekli

araştırmalarımda ileride bu iş paket programlara dönecek ve hd kartı olmayan tv.lerde dvb-c den şifresiz izlenemeyecek.
    paketler başlayınca bizlerin yeri bu sistemde nerede olacak belli değil. bunu yanında video cablo sistemi de getirmeye çalışıyorlar. kabloluda çok kaçak olduğu için finanse edemiyorlar.bunun da önüne geçmek için teknik arge yapılıyor.

40M87BD kullaniyorum Conax modul ile hd stp almadan teledunya kullanabiliyormuyuz.?
  • Arkadaşlar selamlar;

40M87BD Canım cihazım 2.5 sene sonun da sol taraftan aşağı yeşil pembe dik çizgiler çıkmaya başladı ve tv açılınca çıkıyor ısınınca kayboluyor sanırım...
    Garanti yok bişey yok 2,5 sene önce istanbul bilişimden almıştım. Ne yapmalıyım?

Teşekkürler...
  • Arkadaşlar merhaba bende 2,5 yıl önce 40M87BD samsung LCD almıştım Media markt'ten. Cihazım 1 ay önce geç açılmaya başladı. Açılırken içinden bir kaç defa çıt çıt diye sanki röleden ses gelimiyomuş gibi sesler çıkartıp 1-2 dakikada açılıyordu. Öncelerden bunu çok önemsemedim. Ama şimdi cihaz 1 saat beklememe rağmen açılmıyor. 1 ssat boyunca çıt çıt diye ses çıkartıyor ama açmıyor. Bu konuda neler yapmam gerekir. Hangi servisi önerirsiniz İstanbulda.. Bu problemi olan arkadaşlar neler yaptı acaba. Lütfen deneyimlerinizi yazarsanız.
  • İnanmıyorum ya benimki de 40m87 bd ve benimki de bir kaç haftadır aynı şekilde çıt çıt sesleriyle hemen açılmıyor yaklaşık 6-7 dakika hatta 10 belki de sürüyor açılması genel bir sorun bu sanırım ne yapacağız ya bir gün hiç açılmazsa media marktan 2,5 yıl önce almıştım. :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozozca

İnanmıyorum ya benimki de 40m87 bd ve benimki de bir kaç haftadır aynı şekilde çıt çıt sesleriyle hemen açılmıyor yaklaşık 6-7 dakika hatta 10 belki de sürüyor açılması genel bir sorun bu sanırım ne yapacağız ya bir gün hiç açılmazsa media marktan 2,5 yıl önce almıştım. :((

Arkadaşlar bende de aynı sorun vardı sorun kartta 320 tl verdim servis gelip yaptı...
  • Arkadaşlar,

güncel display settinglerinizi paylaşabilir misiniz? örneğin Dreambox 800 HD bağladım ama en iyi görüntüyü hangi ayarlar ile elde edebiliriz.

bilgisi, tecrübesi olan varsa paylaşırsa memnun oluruz.
  • Merhabalar samsun tv le40m87bdx xee de hdmi bağlıyorum ama menülerden hdmi herhangi birine bile geciş yapamıyorum
    bilgisi olan varmı ?
  • Way be ilk lcd televizyonum 3 ay once çocuklar kirinca 8 sene sonunda tv yeniledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen...
    7 Yıllık 52M87BD ye dik dik bakıyorum nazar değsin de başına bir iş gelsin de şöyle yeni model 4K bir tv alayım diye. Yok vallahi bizi gömer gibi geliyor bana.Allahtan Full HD almışız zamanında...
    Nefsimi köreltmek için 40 inç JU6610 model küçük bir şey aldım çalışma odama, pc monitörü olarak da kullanıyorum.
    Tabi mevcuttaki monitörü de boşa çıkardık :)Şimdi saklayacak yer bul...

• rodox R kullanıcısına yanıt
    Source dan diyebilirsiniz. Yada hdmi bağlantı geçişi için bir av receiver vasıtasıyla geçiş yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Aynen...
    7 Yıllık 52M87BD ye dik dik bakıyorum nazar değsin de başına bir iş gelsin de şöyle yeni model 4K bir tv alayım diye. Yok vallahi bizi gömer gibi geliyor bana.Allahtan Full HD almışız zamanında...
    Nefsimi köreltmek için 40 inç JU6610 model küçük bir şey aldım çalışma odama, pc monitörü olarak da kullanıyorum.
    Tabi mevcuttaki monitörü de boşa çıkardık :)Şimdi saklayacak yer bul...

Sizin ki gene 52 inç. Benimki 40 inç ve bende birşey olur mu diye bakıyorum ama maşallahı var. Neyse dursun biraz daha

• şu varki gecişler de off gözüküyor yani geciş yapamıyorum yanındakilere giciyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodox

şu varki gecişler de off gözüküyor yani geciş yapamıyorum yanındakilere giciyor

İhtimaller
    1) hdmi kablo sorunlu
    2) bağlı cihazın hdmi çıkışı sorunlu
    3) Televizyonun hdmi girişi sorunlu
    Son ihtimal 3 giriş düşünülünce pek olası değil. Farklı kabloyla deneyin yada farklı kabloyla farklı bir cihazla deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.