Şimdi Ara

Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
31
Favori
58.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8bit 60fps vereyirdu bende 4K çözünürlükte. Ya da 422 de 60fps veriyordu. Ama 10bit için 30fps ye düşürüyor.

Ben de hdmi ya da type-c de en az 100 120hz bir monitör aradığım için hdmi 2.1 veren bir monitör bulamadım uyguna. Olanların da fiyatları uçtu. Taksit ödemek yerine parça parça dolara para atayım bari de yeni samsung smart oyuncu serileri gelince onlara bakarım diyorum :D

• hendrickk H kullanıcısına yanıt

maalesef ben de bu yüzden iade ettim. Gerçi ben sadece monitör ve 4k olarak kullandım ama kendi smart üzerinden, netflix ya da tivibu da bir şey izlerken görüntü akıcı değildi takıla takıla gidiyordu. Bunu engellemek için görüntü iyileştirme gibi bir ayar var onu açmak gerekiyor. Onu açınca da 60fps gibi oluyor görüntü ve filmlede istenmeyen bir görüntü oluyor.

Belki sadece monitör olarak kullanmak için 32" k4k olanı alınabilir ama ben büyük olanından pek memnun kalmadım dik açıdan bakıştaki renk canlılığı dışında :D

• Bende Turkcell TV+ üzerinde ne takılma sorunu var, ne de çamur görüntü ama soluk renkler ve beyazlaşan görüntüler iade etme sebebim olacak..

• Arkadaşlar ben cihazı uzun zamandır kullanıyorum bugün fark ettim sağ üstte toz gibi bişey var ne yapmam lazım acaba?

ölü pixel gibi degil baya büyük bişey ve siyah renk

Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör

• ucel kullanıcısına yanıt
    İade veya thh başvurabilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Samsung ile iletişime geçtim servis kaydı oluşturdum gelip alıcamlar cihazı bakalım. 14 günü geçtiği için satıcı üzerinden ilerleyemiyorum

• ucel kullanıcısına yanıt
    Samsung Servisi çok yavaştır bu konularda 1 ayı gözden çıkartIn

Kullandığım bir cihaz degil zaten indirimde diye almıştım

genel olarak çok beklentim olmadığı için memnundum cihazdan ama dün o lekeyi görünce şaşırdım sonradan mı oldu yoksa yeni mi fark ettim bilmiyorum.

• Merhaba.
    Ben de trendyoldan 5700 e aldım ve 1 haftadır naylonları uzerinde kullanıyorum. Yatak odasında tam karsıdan izledigim icin parlama ve dar acıda goruntu bozulması beni etkilemiyor. Sadece fise takıp netflix, amazon prime, youtube, bein connect uygulamalarıyla kullanıyorum ve cok memnunum acıkcası. Fakat hepsi ekranında sag tarafında olmak uzere 1 ölü piksel, 5 adet de toz oldugunu dusundugum piksel boyutunda leke var.

İndirimden aldıgım ve normal izleme mesafesinde lekeler belli olmadıgı icin pek umursamadım. Ama salona getirip bol ısıkta inceledigimde panel ile ust cerceve arasında bir takım izler farkettim. İzler ust cerceve boyunca 4, 5 yerde var.

Merak ettigim sizinkilerin cercevesinde de benzer izler var mı?
    Samsung garanti sureciyle ilgili tecrubeleriniz varsa paylasabilir misiniz?

Monitoru bırakmak ve kurcalatmak istemiyorum. 1 ay kadar bekletip degisim yapsalar bile yenisinin kusursuz olacagının garantisi yok.

Trendyolda bugun tekrar indirimde stok gordum. Ama iade edilmis urunler olması buyuk ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byigitem -- 26 Şubat 2023; 15:37:18 >

• byigitem B kullanıcısına yanıt
    Ne göz varmış sizede tv içine girip mi baktınız bi şey görünmüyor bu kadar pimpirik olunmaz siz iade edin gidin 20 bine bi tv bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hendrickk -- 26 Şubat 2023; 15:45:37 >
  • Tesekkur ederim gozlerim cok keskindir. Soyledigim gibi monitorden cok memnunum, kullanım gereksinimlerimi cok iyi karsılıyor. Birkac ölü piksel veya toz bu fiyata göz ardı edebilecegim seyler. Yalnız cercevedeki izler monitorun islem gormus olabilecegini aklıma getirdi. Hak verirsiniz ki kimse sıfır olarak satılan bir ürünün tamirli olmasını tercih etmez.
    Buradaki amacım tecrubelerinizden faydalanarak zaman kaybetmeden olası bir problemin onune gecmek, sizden akıl almak.
    Kullanmaya devam ediyorum oyleyse. Cok tesekkur ederim

• Merhabalar,
    Dün monitörü teslim aldım. Şansıma ölü pixel çıkmadı karanlık ortamda çektim fotoları belli olsun diye. Samsung sunucusuna bağlantı sağlayalım bir türlü bu sebeple uygulamaları yükleyemedim. Bu tür sorun yaşayan oldumu acaba?

Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör Samsung M7 Serisi 43” Uhd Akıllı Monitör

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar çok tv izleyen biri değilim. 7 yıllık 43 inç bir samsung tv var. 7 yıl olduğu için haliyle işletim sistemi iyice yavaşladı. Android box alıp devam edebilirim fakat 7 yıl oldu. Bunun kablosuz bağlantı özellikleri, smartı falan daha güncel olduğundan daha iyidir diye düşünüyorum. Tv'de genelde ip tv, netflix, youtube kullanıyorum zaten. 7 yıl öncesinin panel teknolojisini düşünürsek, VA panel bu arada. O cihazı satıp bunu almak mantıklı olur mu? Sadece uydu alıcıdan feragat etmiş olacağım. Onun dışında bu tv değil, uzak mesafeden izlemesi tv gibi olmaz vb durumlar var mı? Çünkü aynı cihazın içine uydu alıcısı konulmuş tv'ler 13-14 bine satılıyor. Gerekirse harici uydu alıcı koyarım diye düşünüyorum.

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Konudaki mesajları okuduysanız eğer sağ sol farklı açılardan izlerken görüntüde renk kayıpları oluyormuş sabit açıdan bakarsanız iş görür tabiki birde pencere karşısına koyarsanız yansıma yapıldığından bahsediliyor. Ben dün aldım Netflix kurulumu yapamadım diye bırakmıştım. Müsait bir vakitte tekrar bakacağım güvenli internet açık olunca Samsung app bağlantıda sorun yaşanıyormuş o yüzden bağlanmadığı için Netflix YouTube yükleyemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Renk ayarını telfon ile yapabilen var mı? Belli bir kaç telefon istiyor bunun için.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.