Şimdi Ara

Samsung M3 Portable 2.5' 1TB Taşınabilir HDD İnceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
9
Favori
61.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam. Benim de bugün elime ulaştı ürün. İçin de bazı programlar var. Auto Backup Programı hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl çalışır, kullanmak gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

Orijinalden alıntı: ermisss

Selam. Benim de bugün elime ulaştı ürün. İçin de bazı programlar var. Auto Backup Programı hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl çalışır, kullanmak gerekir mi?

Ben işime yaramadığı için hep siliyorum o programları.

ben de kullanmıyorum. attım bilgisayara duruyo kenarda. fazla yer kaplamıyolar nasılsa.
  • geçen ayın 26 sı yani daha 1 ay bile olmadı. hiç bi arıza yaşamadım henüz. çok memnunum. bilgisayarımın bir parçası gibi hiç çıkarmıyorum.
  • Oh alacaktım iyiki almamışım,geçen seagate 1tb söktüm laptopa olmadı kalınlığı fazla yerine oturmuyor.kesin bundan çıkacakta aynıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkas

Oh alacaktım iyiki almamışım,geçen seagate 1tb söktüm laptopa olmadı kalınlığı fazla yerine oturmuyor.kesin bundan çıkacakta aynıdır.

Bundan seagate çıkıyor. Fakat ince bir hard disk. Laptopa denemedim ama sigacagini düşünüyorum çünkü benim eski laptpta wd vardı aynı kalınlıkta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hard diskin kablosu mini USB mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Bu hard diskin kablosu mini USB mi?

Samsung M3 Portable 2.5' 1TB Taşınabilir HDD İnceleme

Su kablodan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 23 Mayıs 2013; 12:39:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

Su kablodan

Bu kablo her Usb 3.0 hard disk için standart mı? Mesela toshiba'nın kablosu samsung'a uyar mı?

• quote:

quote:

quote:

Su kablodan

Bu kablo her Usb 3.0 hard disk için standart mı? Mesela toshiba'nın kablosu samsung'a uyar mı?

standart hocam

• Arkadaşlar bu HDD enerji ihtiyacını USB üzerinden sağlıyor değilmi?
  • Evet hocam ek güç girişi yok

• quote:

Evet hocam ek güç girişi yok

Piyasada 1tb enerji ihtiyacını usbden sağlayan en hesaplı hdd bu galiba.

www.akakce.com/tasinabilir-disk/en-ucuz-samsung-m3-portable-1tb-hx-m101tcb-g-fiyati,856207.html

Başka bildiğiniz veya önerebileceginiz bir hdd varmı?
    Teşekkürler

• Bu hdd den 3 kişiye aldırdım memnunuz hepimiz hddlerimizle. İçinde seagate hdd var. Alternatif seagate expansion olabilir. Wd in bu fiyatta hddi olabilir. Diğer markaları onermiyorum

• Bendeki samsung c6900 bluray player bu hddyi tanımadı. televizyonda usb iki çıkışı var biri tanıyor biri tanımıyor.
    sanırım güç yetersizliği bu durumla karşılaşıp çözebilen varmı ?

3.0 usb disklerin genel sorunumu bu yoksa bu diske özelmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 11 Ağustos 2013; 19:35:56 >
  • Bahsettiğiniz sorunla karşılaşmadım. Samsung led tv var bende de 2 usb 2 çıkışı var ikisinde de sorunsuz calisiyor. Onun dışında dcr marka digiturk Hd var onda da sorunsuz çalıştı. Hatta one x telefon var otg kablo ile onda da calistirabildim FAKAT, bazı cihazlar ntfs dosya sistemini algilamiyor. Fat32 ye çevirip deneyin. Usb3 geriye dönük bir sistemdir usb2 de sorun olusturmaz. Usb2 ile bağlandiginda sanki usb2 hddmis gibi olur zaten soketinden belli bu. Normal usb soketin haricinde ufak bi usb3 eklentisi var.

• Bende 5 tane hdd var bu 6. idi seagate ve wd markalar 2.0 usb. sorunsuz çalışıyorlar. onlarda ntfs sonuçta birde formatlayıp deneyeceğim bakalım ne değişecek.
  • haber verirsiniz durumu.
  • Malesef hiç bir formatta görmedi. Hatta gittim bluray playerin yazılımını güncelleştirdim yine görmedi.
    Sağlık olsun bilgisayara bağlayıp izliyecem artık veya arşiv diski yapıcam.
  • Sorunu bende merak ettim güç yetmemesi gibi bir durum olamaz. Neyse yapilacak bisey yok :)

• Yeni aldığımız 42" LG 42LA620S TV bu hard diski direkt gördü ve yüklü olan 3D filmleri sorunsuz gösterdi.

Merak edenler için belirteyim dedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.