Şimdi Ara

Samsung Lcd TV Cıkmayan Lekeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
43.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: evo_41

ben de de samsung ue48h6470 modeli var daha 7-8 ay oldu alalı.Yaklaşık 1 saat önce dikkatimi çekti. Bu tv ye ne oluyor yahu dedim leke v.s diye düşündüm.Tv yi miktrofiber bez ile sildim tekrar baktım aynı.Tv izlerken bir anda belirdi yani leke.Menü tuşuna basınca mavi fon üstünde belli oluyor , sarı renkli bir görüntü varsa aman Allah'ım feci belli oluyor.
    Bu lekelerin gececeğini düşünmüyorum.Servisi arasam mı acaba?

Hocam mikro fiber bezle panelin kenarından içe doğru bastırmadan silmeyi denedin mi?
  • Aynı sorun benım tv de vardı bugun servis gelip aldı tvyi içine toz girmiş onu temizleyip vercez dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 2 Ekim 2015; 23:57:59 >
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    durum nedir. temizleyip geri geldi mi sorunsuz bir şekilde tv?
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

durum nedir. temizleyip geri geldi mi sorunsuz bir şekilde tv?

Servis temizleyip getirdi 4 günde hiç iz yok şimdi cam gibi
    ben ded buna benzer bi sorun varda servis geldi götürdü 3-4 gunde temizler getiririz dedi de.toz filan değince salladı mı diye düşündüm.:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

ben ded buna benzer bi sorun varda servis geldi götürdü 3-4 gunde temizler getiririz dedi de.toz filan değince salladı mı diye düşündüm.:))

Birde dediler garantisi olmasaymiş 600 tl masrafı varmıs panelin herşeyi sökülüp takılıyomuş.
    oo iyi ki o zaman.vakit kaybetmeden aramışım.
  • Merhaba 3 ay oldu Led Tv'yi alali ama bende de lekeler çıktı.2 yıl garantisi var garanti kapsamı icinde mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UTKAN09 -- 14 Kasım 2015; 19:51:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay önce aldığım samsung j serisi led tv dün farkettimki ekranın üst ve yan köşelerinin tamamında siyah lekeler var. kirli elle tutulmuş gibi ve ekran arka fon beyaz oldugunda çok bariz belli oluyor. defalarca sildim mikrofiber bez ile çıkmayınca panelde bir sorun oldugunu düşünüp servis istedim. bugun merkez servisden gelen teknisyen panel toz almış , en çok karşılatığımız problem dedi ve tv yi temizlemek için servise getirdi. bende bunun üretim hatası oldugunu ve değiştirmek istesem samsungun yaklaşımı ne olur gibi bir iki muhabbet ettim. teknisyen yapacağın bir şey yok , kesinlikle değiştirmeyeceklerini , lg de aynı problemin oldugunu ,özellikle 3 seride bir tanesi bendeki j serisi , bu toz kaçırma olayının tamamında meydana geldiğini söyledi. aynı televizyonlar yurt dışında bu problemi yaşamıyormuş. türkiyede evler çok tozlu oldugundan , bu toz kaçırma olayı çok meydana geliyormuş. ancak beş defa servise aynı problemden gönderildikten sonra tüketici heyetine başvurup tv nin değişimini talep edebilirmişiz. önceleri samsung bu kirlenmelerde her tv nin panelini değiştiriyormuş. bakmışlar sonu gelmiyor bu problemin şimdi servise alıp bildiğin mikrofiber bez ile paneli içeriden siliyorlarmış. sıfır maliyet. samsung teknisyeninin bana anlattıkları bunlar. tam bir komedi..

• Bendede aynı problem oldu şerefsiz Philips bende guvenip salak gibi Philips aldım diye seviniyorum 49 Inc 4k tv aldım 2 ayda ekran pert siyah leke tüm fonlar da belli üstelik 1 cm2 büyüklüğünde

• Aynı problemler artarak devam ediyor bende de. Philips 55 Puk 4900

Samsung Lcd TV Cıkmayan Lekeler

Samsung Lcd TV Cıkmayan Lekeler

• Arkadaşlar izmir philips tv servisinden gelip aldılar televizyonumu. Panelin içi tozlanmış. Sıkça karşılaşılan bir problemmiş. Gayet güzel ve hızlı şekilde halledip getirdiler. Şu an ilk aldığım günkü netlikte problem yok televizyonda.

• skinnyman_89 S kullanıcısına yanıt
    Temizlendikten sonraki durumu nedir? Daha sonra yine lekeler oluştumu? Bnm tvde ayni sorun olustu simdi serviste bakalim bundan sonra ne olacak merak ediyorum

• togi02 T kullanıcısına yanıt
    temizlendikten tam 4 ay sonra yazıyorum; eski o bariz lekeler yok. hareketli sahnelerde çok çok az dikey dalgalı görüntü var. çok rahatsız etmiyor fakat. gayet iyi yani.
  • skinnyman_89 S kullanıcısına yanıt
    Anladim insallah sizde de ayni sorun tekrarlanmaz..Evet bnm tv geldi temizlemisler hatta ekran daha parlak geldi.cok iyi olmuş umarim tekrarlanmaz

• Waybe nerede ise 9 sene olmus konuyu acali tv 2 yil once çocuklar evde top oynarken sizlere ömür Sonrasinda nasil olsa çocuklar yeni alacagim tv kirarlar diye gittim 850 tl axen 49 inc aldik 2 yildir çocuklar sag olsun tv nin basina gelmeyen kalmadi tv taş gibi cikti :)). Bundan sonra markaya kesinlikle para vermem

• bendeki lg 42 inc led tv de de benzer sorun cikti. 2 noktada problem var. birinde beyaz bir daire seklinde sanki arkasindan fener tutuluyormus gibi. obur tarafta da siyah bir karatma seklinde 1 cm kare kadar. ozellikle beyaz zemin geldiginde cok belli oluyor.

alali 4 sene olmus garantisi de bitti yani ne yapicam bilmiyorum.

• 2.5 yıl önce aldığım Samsung 40J6270'da aldıktan 2 ay sonra kara lekeler çıkmıştı, garantiden yaptılar. Şimdi de aynı sorun çıktı ve güç kartı bozuldu. Toplam 900 lira para istediler. Birdaha kore malı televizyon almam böyle abuk subuk bulutlanma toz girmesi bilmem ne hep bunlarda
  • Dell 7567 2 sene kullanımın ardından ekranda bir tane ölü piksel olmuştu. Gelende karanlıkta belli olan ışık sızması ve sol üstte içeride kara veya gri tonda bir leke var. Keşke bir ölü pikselle kalsaydım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.