Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Smart one iptv kullanıyorum. Zamanında senelik almıştım, bu sene de yine yıllık aldım. Diğerleri ömür boyu ama fiyatlar çok yüksek. Set iptv güzel aslında ama kurdan dolayı pahalı fiyatlar malesef

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Smart iptv basitti. Ne zamandır güncellenmiyor zaten. Destek kesildi galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler.
    2 tane sorum olacaktı.

1.50 ku7000 kullanıyorum.Tv nın ledlerini değiştirmek istiyorum. Ledler için Hangi model seri no almam gerekiyor.

2. TV yi fabrika ayarlarına döndürünce smart ip TV uygulaması gidermi. Samsungdan kaldırılmış uygulama yüklenmiyor. Ama bende önceden yüklü olduğu için kullanabiliyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DeeJaWuu kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende var,garantisi bitmeden yine böyle olmuştı yaptılar,1 sene sonra yine böyle oldu.Şimdi bu arıza nedir,kaça tamir ettirilir bilmiyorum.

• Benim TVde de hafiften başladı. 5 yıl oldu alalı. LED barı kendim alıp değiştireceğim risk alıp. Elim yatkın bu işlere ama bakalım.

jpntek.com
    V6DU-500DCA-R2, V6DU-500DCB-R2, SAMSUNG 50KU7000 50MU7000 LED BAR BACKLIGHT, BN96-39658A, BN96-39657A, LM41-00254A ,LM41-00253A, CY-GK050HGNV1V, CY-GKO50HGNVHH,
    https://www.jpntek.com/v6du-500dca-r2-v6du-500dcb-r2-samsung-50ku7000-50mu7000-led-bar-backlight-bn96-39658a-bn96-39657a-lm41-00254a-lm41-00253a-cy-gk050hgnv1v-cy-gko50hgnvhh-urun640.html

LED lerin uzun ömürlü gitmesini istiyorsanız arka ışığı orta ayara ve görüntü modunu da dinamik harici moda almak lazım.

• Elimden gelse ben yapmak isterim,ama imkansız tamircilerde kimbilir ne kadar ister,

• Arkadaşlar çok az kullanılmış (alındığından beri belki bir sene kullanılmış) 65KU7000'nin 2. el değeri aşağı yukarı kaçtır sizce?

• Sıralı kanal listesi arıyorum trt kanallarını bulamadım hazır liste olan varsa paylaşma imkanı var mı teşekkürler

• ultiMance kullanıcısına yanıt

Ne yaptınız aldınızmı . Banada bir servis buradan önermişti.

• Benim televizondada şu kronik led düşmesimidir nedir o arızadan vardı.Televizyon garanti kapsamında iken ledleri değişmişti,1 sene sürmeden aynı led sorununu tekrar başladı.İyice soğumuştum televizyondan dünde tamircinin birine 3 bin tl ye sattım televizyonu.

Diğer odada bulunun 10 küsür senelik Samsung c530 lcd televizyon hala taş gibi çalışıyor iken bu Ku 7000 televizyon yüzünden samsung tvlerden soğudum.

Artık yoluma Lg C1 Oled tv ile devam ediyorum.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

• YouTube uygulamasında 4kda takılma yaşayan var mı? Sürüm 1260.Kablonet kullanıyorum.

• Selam
    Bende ku7000 model TV de LED düşmesi şikayeti için geldim yalnızım sandım ama değilmişim.. 2016 da almıştım o günden bu yana hiç sorub yaşamadım 60gblik remuxlari bile hala açıyor idi. Sanırım 5 yılmis ömrü.
    Yalnız tam olarak LED düşmesi değil sanırım sorunum? Yuvarlak yuvarlak parlak kısımlar var evet ve bunlar LED düşmesi. Fakat aynı zamanda ghost screen olabilir mi panelde ? Bu tip bir panel mi ? Ekranda kanal logoları vs sabit gölge de olsa görüyorum.

Bu arızaları servis yapıyor mu ? Yaptıran veya yapan var mı aramızda maliyet nedir ?
    Saygılar..

• Bizim televizyon salonda olduğu için yoğun kullanmıyoruz şimdilik bu halkalardan yok bakalım ne zaman çıkacak.

• Smarters Player kullanan var mı ? Herhangi bir video açtığımda sürekli ileri sarıyor, kullanamıyorum.

• İlkem22 kullanıcısına yanıt

Bende de belli bir zamandan sonra takılma oluyor.

• Trt 4K nın olduğu kanal listesini paylaşabilecek birisi var mı?

• Tv artık doğru düzgün güncelleme almıyor. Uygulama marketi vasat altı düzeyde. Bu yüzden android box araştırdım ve Google Chromecast Tv 4k olanından aldım. Tv hayata döndü. Google en güncel Android versiyonunu bu cihazlara veriyor. Uygulama marketi dışında apk da yüklenebiliyor. Bluetooth desteği de var. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick80 -- 4 Aralık 2022; 11:18:19 >
  • En güncel derken ? Cihazınızda yüklü android sürümü nedir ?

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Güzel soru. Şu an 2017 yılında aldığım 55 Ku7000 tv de Android 12 kullanıyorum. Samsung, Tizen işletim sistemini geçtim uygulamaları bile güncellemiyordu. Netflix, Youtube vb. hep eski sürümlerde kaldı. Tv+ mesela hiç gelmedi, gelmeyecek.. Google Mayıs ayında Android Tv 13 beta versiyonunu yayınlamıştı. 2 gün önce ise Android Tv 13 resmi sürümü yayınlandı https://www.donanimhaber.com/akilli-tv-ler-icin-android-13-yayinlandi-iste-sunulan-yenilikler--156631

Bu yeni versiyonun akıllı tv ve boxlarda kullanılması biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay içinde kendi cihazlarına gönderim başlar ve de anlaşmalı yeni model tvlerde görmeye başlarız.

chrome unboxed - the latest chrome os news
    Android 13 arrives on Android TV OS with performance and accessibility improvements
    https://chromeunboxed.com/android-13-android-tv-os

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.