Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
117
Favori
314.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanal düzenleme menüsü aktifleşmiş hiç söylemiyorsunuz bilgisayarda kanalları dizip televizyona yükleyince farkettim
  • Merhaba Arkadaşlar,

55ku7000 seri tv' de ip tv kullanan var mı? SSiptv veya smart ip tv uygulamalar bölümünden çıkmıyor. Kutuya para vermeden izlemek için bu iki uygulamayı öneriyorlar fakat araştırmalarım sonucu bu uygulamların samsung' dan kaldırıldığını, çeşitli yükleme yöntemlerinin olduğundan bahsediliyor.
  • zblacKkenedz kullanıcısına yanıt
    Ott player kullanıyorum. 2 tane var markette biri çalışıyor.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Memnunmusunuz hocam peki? Ben ilk kez ip tv olayına giricemde detayları hiç bilmiyorum. Her ip tv hesabı bu uygulamada çalışıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zblacKkenedz kullanıcısına yanıt
    İptv cinin verdiği kanal dosyasını ott player ın sitesine üye olup yükleyeceksin. Sonra televizyondan ott player ı açıp hesabına giriş yaptığında görünecek.

2 haftada bir kanal listesini güncellemende fayda var iptv ci yeni şeyler ekleyebiliyor.

Bi sorun yaşamadım şimdiye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 29 Temmuz 2019; 19:43:27 >
  • Arkadaşlar merhaba
    3 sene önce aldığım 50ku7000 tv'de uçan beyaz daireler belirmeye başladı.
    Benzer durum yaşayan veya önerisi olan var mı?
    Sadece maç falan izlerken bariz gözüküyor açık renklerde yani..
    Cihazı duvara monte kullanıyorum, ısıdan dolayı yapmış olabilir. Şimdi ayağa geçtim arkasını boşluk bıraktım zamanla kaybolabililir, sonucu yazarım.

Resim boyutu büyük olduğu için buluta yükledim resimleri
    https://yadi.sk/d/7bHgd_TRjrmw6A

Düzenleme:
    Ayrıca twitch uygulamasını kaldırdılar marketten buna bir çözüm önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omaTR -- 5 Ağustos 2019; 12:45:58 >

• Arkadaşlar merhaba,

4+1 ses sistemimin girişi 2 adet 3.5mm
    Tv'de ise Hdmi ve optik ses çıkışı mevcut. Birkaç sorum olacaktı.

* Optik çıkışın yanında sanırım Hdmi arc ile de ses sistemine bağlantı yapmak mümkün. Eğer Hdmi ile mümkünse Surround ses alabilir miyim?
    * Optik ses kablosu ile bağlasam tv kumandası ile ses seviyesini ayarlayabilir miyim yoksa sadece ses sistemi kumandası ile mi kullanabilirim?
    * Çift 3.5 mm'den optik girişe yada uyum sağlıyorsa Hdmi giriş bağlantısı için en uygun hangi kablo ve adaptörleri kullanmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r3dd3t -- 16 Ağustos 2019; 18:21:4 >

• omaTR kullanıcısına yanıt
    sıfır tv'yi aynı problem nedeniyle hakem heyeti kararıyla iade etmiştim. zamanla geçmez ama artabilir. bunlar panelin içindeki montaj noktaları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende bu cihazi anneme aldım cihaz çok çok az kullanıldı yazdan yaza geliyoruz zaten.garantisi yeni bitmis simdi baktim tv nin goruntusunden vs.memnunum ancak sorun wifi wifi ile nete girip bi dizi izleyince kapatınca bunu bi kaç kez yapınca tv nete bağlanmıyor ağ ayarlarına girince de bağlanamadi gözüküyor dns vs. gibi bir problem sanırım yazılımı güncelle dediğimizde güncel diyor ancak daha önceki sayfalarda paylaşmışsınız yeni yazılım varmış onu nasil yükleyeceğim bilmiyorum güncellesem bu problem kalkar mı? ilk aldığımda da böyle olmuştu samsungu arayınca bana 30 saniye kadar bekletip üç kere tv fişini elektrkten çekip açın dedi düzeldi ama okadar para verip aldığımız cihaza böyle mi yapıcaz.arkadaşda mu serisi var onun yazilimi daha detayli geldi mesela bunda wifi reset vs.yok.tv yi duzelir diye komple resetledim düzelmedi tv de tatile geldik bir iki film dizi izlicez çekilmez oluyor böyle bir rezalet olamaz.daha önceki sayfalarda paylaşılan tuş kombinasyonlarını denedim olmadi onu biri tarif edebilir mi orada bir şeyi a yapınca düzelir filan demisler acaba dogru mu ne yapmam lazim yardimci olursaniz cok sevinirim

• kaç saattir uğraşiyorum hiç bir şekilde wifi girmiyor harici usb wifi alicisi taktim onu takinca da oradan girerim diye düşündüm onun çalıştğna dair bir ibare yok wifi aratinca yine cihaz kendi wifi si ile modemi görüyor ama bağlanmıyor harici wifi ye nasıl bağlanabiliriz

• selamlar,

bu tv den 3 yıl önce aldım. hiçbir ayarını kurcalamadan sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım.

son bir haftadır tv nin alt kenarında boydan boya 5cm yüksekliğinde yeşil şerit oluşmaya başladı yalnız boydan boya yemyeşil bir şerit değil de ağır ağır yanıp sönen yer değiştiren dikine yeşil çizgiler . tv yi ilk açtığımda oluyor bu. biraz çalıştıktan sonra yok oluyor. bilgisi olan var mıdır nedir bu? ne demek oluyor? nasıl önlerim?
  • bu cihazın yazılımı 55 inç olan 40 inç olanla aynı mı?
    bizdeki 40 lık samsung sitesinden son
    yazılımı indirip hdd ye attım disk içinden çift tıkladım bi klasör açıp hd içine koydu.sonra hdd yi tv ye taktım gördü yazılımı güncellemek istiyormusunuz gibi bişi dedi evet dedim güncelliyor gibi yaptı ama çok hızlı bi şekilde geçti ekranı güncellemedi muhtemelen bi daha diske girsem de o şekilde güncelleme yapılacak birşey çıkmadı cihaz güncel diyor ancak hiçbir ayarda değişiklik yok nasıl güncellicez bu cihazı wifi sürekli açık ve sürekli kopuyor bi giriyor bir girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokeharun

bu cihazın yazılımı 55 inç olan 40 inç olanla aynı mı?
    bizdeki 40 lık samsung sitesinden son
    yazılımı indirip hdd ye attım disk içinden çift tıkladım bi klasör açıp hd içine koydu.sonra hdd yi tv ye taktım gördü yazılımı güncellemek istiyormusunuz gibi bişi dedi evet dedim güncelliyor gibi yaptı ama çok hızlı bi şekilde geçti ekranı güncellemedi muhtemelen bi daha diske girsem de o şekilde güncelleme yapılacak birşey çıkmadı cihaz güncel diyor ancak hiçbir ayarda değişiklik yok nasıl güncellicez bu cihazı wifi sürekli açık ve sürekli kopuyor bi giriyor bir girmiyor
    Ekran boyutu ile TV içindeki elektronik donanım arasında bir bağlantı yok. Elektronik donanımlar, farklı boy'daki aynı model'de aynı. Yani 40" TV yazılımını, aynı marka model olmak kaydıyla, 55" TV'ye kurabilirsiniz.

• 55ku7000 tv den İnternet Üzerinden Video İzleme Sorunu yaşamaya başladım eskiden izlerken nedense şimdi filmleri oynatmıyor var mı buna bir cözum ?
  • antoni_26 kullanıcısına yanıt
    ben de tv nin web browser inden film çok izledim hala izliyorum. benim yaşadığım tek sorun sitelerden kaynaklıydı. video hatası veriyordu. tv ile ilgili bir sorun yoktu.
  • omaTR kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Aynı sorundan bende de var ve garanti bitti. Ne yaptınız yada ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: melye07

Merhaba,
    Aynı sorundan bende de var ve garanti bitti. Ne yaptınız yada ne önerirsiniz
    Merhaba, aynı hocam çözüm bulamadım, garantisi bittiği için yapılacak bir şey olmadığını düşünüyorum garanti bitmeden farketsem değişim isterdim..
    Çözüm önerisi olan varsa yeşillendirebilir.
  • Aynısı benim 40ku7000 modeli tvde de var. Garantisi bittikten sonra belirmeye basladi. Tv izlerken can sikiyor. Ayni problemi yasayip cozumu olan varmi?

• Arkadaşlar ben de usb'ye film atıyorum. Bir filmi 2 günde parça parça izlediğim oluyor. Birçok film de kaldığım yerden devam edemiyorum yada ileri geri sardığım zaman donup kalıyor. Neden olabilir bu sorun?
  • geçen ay 1241.5 güncellemesi gelmiş ,neler değişti yine bilmiyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.