Şimdi Ara

Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.776
Cevap
117
Favori
314.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maverick80

Ne yazık ki 4K UHD Blu-ray Dolby TrueHD filmlerde ses ve görüntüde donma, takılma oluyor. TrueHD artık çok yaygın olarak kullanılmaya başladı. Buna güncelleme dışında bir çözüm bulmamız mümkün mü? Zira bu problemi bildirmeme rağmen çözmeye çalışmadılar.

Ek: bu konuda bir sürü şikayet çıkıyorhttps://www.google.com/search?client=firefox-b&q=samsung+TrueHD

How to Fix Codec Not Supported Error on Samsung / LG Smart TV?http://www.vip-video-converter.com/articles/how-to-fix-codec-not-supported-error-on-samsung-lg-smart-tv/
    4K filmlerde yaşanan bu sorun çoğunlukla çoklu dil seçeneği olan Blu-ray filmlerde olmaya başladı. Büyük olasılıkla desteklenmeyen yeni bir codec 4K filmde donma ve takılmaya sebebiyet veriyor. Problemi ilettiğim Samsung müşteri hizmetleri de olayı geçiştirerek açıkçası hiç şaşırtmadı. Şimdilik bir çözüm yok.

• Güncel kanal listesi olan varmı 4k kanal içeren paylaşırsa çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bana da güncel bir kanal listesi lazım. tv den usb ye aktarıp paylaşabilecek olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

arkadaşlar bana da güncel bir kanal listesi lazım. tv den usb ye aktarıp paylaşabilecek olan var mı
    Buyrun arkadaşlar son kullandığım sıralı lite ama elbette kanallar kendi alışkanlıklarıma göre sıralı
    http://www.dosya.tc/server17/u9tnvr/Channel_list_T-JZL6DEUC-1231.1.zip.html
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Hocam düz ps4 se eğer 1080 p
    Ps4 pro 4k destekliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maxser M kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba.
    Bu TV.den bildiğimiz jack çıkışı yok. X530 u TV'ye bağlayım dedim fakat optik çıkıştan başka ses çıkışı yok. Komponentler ile bağlayabilir miyim?

• Çok zaman geçti ama X540 ı component in mavi renk olan üsttekine takıp ses almıştım sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Çok zaman geçti ama X540 ı component in mavi renk olan üsttekine takıp ses almıştım sanki.
    Stereo dönüştürücü ile mi aldınız?

• Yanlış yönlendirmiyim hatırlayamadım. x540 artık yok ama kulaklık taktım ses vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 11 Şubat 2019; 18:1:22 >
  • Arkadaşlar merhaba.Bende de 50ku7000 mpdeli var.Tv için ekran koruyucu alan oldumu biraz fiyatları pahalı geldi.Tavsiye edermisiniz.
  • Benim 40 inç samsung televizyonum var.Servis menüsüne girdim.HDMI modunda açılsın diye ayarlarını biraz kurcaladım.Servis menüsüne girmek için yaptıklarım bunlar. 1-İNFO 2-MENÜ 3-MUTE 4-AÇMA/KAPAMA TUŞU birde mute 1-1-9 ve ok tuşuna basıyorum fakat bu işlemlere rağmen girmeyi başaramadım.Menü ye girdiğimde renk ayarları pasif olarak gözürüyor.Yardımcı olursan mutlu olurum şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boz_Kurt_54 -- 11 Mart 2019; 21:56:29 >
  • Merhaba enson ki güncellemeyi nereden indirebilirim televizyonda garanti bitmiş ve menuler ekranda kalıyor güncelleme yaptırmıyor televizyon uzerinden.
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Google

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • indirdiğim tüm programlar silinmiş. App diye bişey yok mağaza giremiyorum Youtube netflix vs. Tekrar kurayım dedim mağaza giriş yeri yok. Üstüne üstün uydu kanal listem de gitmiş. Sabah izledim kapattım akşam açtım gitmiş. Menü sürekli donuyor. Durduk yere noldu tv ye anlamadım.Güncelleme yok bastım son sürüme sahipsiniz diyor.

Başına gelen arkadaş varsa bilgi içerisinde olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 16 Mart 2019; 18:23:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    Reklam panosu gibi işleri yapan yerlere gidin.tv nizin ölçülerini alın.geçen sene 100tlye 55ku7000 tv me ben kestirdim.şeffaf fiber glass malzeme.üstten 2 parmak fazla bırakıp orayı L şeklinde kıvırıyorlar.tvnin önüne tablo gibi koyuyorsunuz.1 senedir sorunsuz duruyor.defelarca oğlanların attıkları demir arabalardan korud
    u.tek sıkıntı gündüz izlerken biraz yansıma yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: corner35

Reklam panosu gibi işleri yapan yerlere gidin.tv nizin ölçülerini alın.geçen sene 100tlye 55ku7000 tv me ben kestirdim.şeffaf fiber glass malzeme.üstten 2 parmak fazla bırakıp orayı L şeklinde kıvırıyorlar.tvnin önüne tablo gibi koyuyorsunuz.1 senedir sorunsuz duruyor.defelarca oğlanların attıkları demir arabalardan korud
    u.tek sıkıntı gündüz izlerken biraz yansıma yapıyor.
    Ben buradan aldım, 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum, gündüz parlama da yapmıyor. Şiddetle tavsiye ederim, internet mağazalarında da mevcut;

https://www.tvkorumapaneli.com/
    https://www.n11.com/arama?q=tv+ekran+koruyucu

LED camı 5 yıldır ilk günkü gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 18 Mart 2019; 12:39:24 >

• Arkadaşlar selam,

Ben de servis menüsünde hdmi calibration failure alanlardanım. Rica etsem elinde KU7000 olan bir arkadaş servis menüsündeki orjinal ADC ayarlarlarının fotoğrafını atabilir mi? Çok makbule geçer

• Arkadaşlar, yardımcı olabilecek kimse yok mudur? Servis menüsüne girebilen herhangi biri yardım edebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son Plex güncellemesiyle birlikte TV harika bir media player oldu. PC'den veya NAS'dan stream yolu ile.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.