Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
48
Favori
139.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugün 60 ks8000 aldık a5 2017 veriyor diye biliyorum teknosa bir broşür verdi brosürde a5 2016 yazıyor brosurde teknosa yazıyor samsungun sitesine giriyorum 2017 diyor ben anlamadım acaba teknosaya ozel kampanyamı oldu ellerinde kalan 201y telefonlari vermek için iade edebilirmiyim tv daga gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batu055 B kullanıcısına yanıt
    https://www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar sitesinden alıntı;

" Katılımcı, Kampanya`ya dahil olan yukarıda belirtilen TV modellerinden, UE78KS9500TXTK model TV için Samsung Galaxy S7 Edge, UE65KS9500TXTK, UE60KS8000UXTK, UE55KS9500TXTK, UE55KS8500UXTK model TV’ler için Samsung Galaxy A5 2017, UE70KU7000UXTK, UE65KU7500UXTK, UE65KU7350UXTK, UE65KU7000UXTK, UE60KU7000UXTK model TV’ler için Samsung G532 Galaxy Grand Prime Plus model cep telefonlarını, işbu Kampanya Koşulları`nda belirtilen bütün şartları yerine getirme kaydıyla, herhangi bir ücret ödemeden hediye olarak almaya hak kazanacaktır. UE55KU7500UXTK, UE55KU7350UXTK, UE55KU7000UXTK, UE50KU7000UXTK, UE49KU7500UXTK, UE49KU7350UXTK, UE49KS8500UXTK model TV satın alan Katılımcılar ise Samsung G532 Grand Prime Plus model cep telefonunu tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirimli şekilde Kampanya Koşulları`nı yerine getirmek koşuluyla almaya hak kazanacaktır. "

Yani 60KS8000 için A52017 yazdığına göre ve bu da yazım hatası değil ise taahhüt edilen budur.

Siz yine de en sağlıklı bilgiyi 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezini arayarak teyit ettirin bence.

Saygılarımla...

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Hocam mantıklı değil aslında ama tv uzun süreli kullanılan bir şey. Daha önce aldığım lg 47lx serisini hala kullanıyorum. Alırken insanın zoruna gidiyor 6" için 2000 fazla vermek fakat sonra neden almadım dememek için kararsız kalıyor insan.

• IRoN kullanıcısına yanıt
    O zaman 55" in fiyatı için biraz daha bastıralım bayiye. En azından 7000civarına çekmeye çalışayım. Teşekkür ederim hocam.

Saygılarımla..

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek.

Açıkçası imkan var ise akılda kalacağına, duvarda kalsın :)

Şimdiden hangisini alırsanız iyi günlerde kullanın.

Saygılarımla...

Sağolun hocam. Bugün bayiye uğrayıp konuşacağım. Zaten 55 alırsam bir an önce almalıyım ki telefon kampanyasına katılabileyim.

Tekrardan teşekkür ederim. Saygılar...

Rica ederim.

Telefon kampanyası için 31 Mart son gündü yanılmıyor isem.

Öyle ise kaldı 3 gün.

Hayırlısı olsun artık.

Saygılarımla...

• Qled tv ler ne zaman satışa başlayacak ?

Hocam şu an. Samsung bayisindeyim, aldım 55"i. 7800 e çıkatmışlar fiyatı. 7300 e bağladık. Cuma elimizde olacak. Hemen kurulum yapacaklar yetiştireecekler kampanyaya.

• SAMET/ kullanıcısına yanıt
    merhaba,

fiyat paylaşmam uygun değil fakat pm den gönderebilirim...Tüm Samsung ürünleri için (beyaz eşya ve tv) fiyat verebiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merteslik

Qled tv ler ne zaman satışa başlayacak ?

Mayıs Haziran

Hadi gözünüz aydın.

Umarım sorunsuz ve keyifli bir kullanımınız olur, güle güle kullanın şimdiden.

Doğru bir tercih yaptınız.

14 günlük iade sürecini geçmesem aynısını yapardım.

Saygılarımla...

• Tekrar merhaba,
    Arka ışığı 10 yapıp baktım tekrar ancak azalma oldu sadece çok fark olmadı maalesef.
    Karşıdan bakınca dediğim gibi kötü değil ama yandan bakınca bu şekilde sıkıntı oluyor.
    Acaba sizde bu ışık testini yapıp yandan bir resim çekip paylaşabilir misiniz rica etsem ?
    Benim cihaz mı sorunlu anlamak istiyorum.

Yaptığım test ;https://www.youtube.com/watch?v=_TOxnw01DUs
    Örnek Film :https://youtu.be/QS7lN7giXXc?t=45s ( Video başlangıç zamanını ayarladım aynı sahnede foto çekmiş oluyoruz )

Teşekkürler

Arka aydınlatma ışık 10 da iken ;

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları

• ks8500 kullanıcılar bölümü fakat bende 60ks8000 alarak aranıza katılayım.
    Benim tvnin konusu yok. Curve dışında da ne farklar var bilmiyorum.
    Tizen için indirmem gereken önemli application var mı?
  • Rahatsiz edici bence hocam. Ben benzeri bir durumda iade ettim. Hic bilmesen sorun degil de surekli gozune takilir. O kadar para verip de seyir keyfinin kacmasi sinir bozucu.

Eyvallah hocam. Siz yazmasaydınız 49 almıştım. Tecrübeniz beni 55 almaya ikna etti :)

İnşaallah cuma günü sorunsuz bir tv ye kavuşurum. Bayiye ışık sızmasından bahsettim. Hocam servise değiştirtiriz dedi, bakalım hayırlısı olsun. Tekrar teşekkür ederim ilginiz için.

Saygılarımla...

• boyieee kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran kavisi dışında pek fark yok gibi. Aşağıdaki linkte karşılaştırması mevcut.

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/55000-57276/samsung-55ks8500_samsung-60ks8000/

Teşekkür ederim. Bu arada yazışmalarını okudum. 55 inç alarak bence daha iyi yaptın. Göz çok çabuk alışıyor. Eskiden 49 inç büyük tv idi. Ama şuan 55 inçlik modeller daha yaygınlaştı.
  • boyieee kullanıcısına yanıt
    Hocam evde 47" tv var. Açıkçası büyük diye almıştım. Daha sonra 51" samsung plazma aldım. Gözüme 47" küçük gelmeye başlamıştı. :)

49" aldım parasını da ödedim ama 55" e bakınca bu defa 49" küçük gelmeye başladı gözüme. Artık bugün üstünü de ödedim son kararımı verdim 55" i aldım. Tv nin ince olması belkide gözüme küçük görünmesinde etkili oldu. Bir de IRoN hocamın tecrübesinden istifade edip 55 te karar kıldım. Cuma günü bir sıkıntı olmazsa teslim edip servise kurduracak bayi.

İnternet üzerinde çok daha uygundu fiyatı ama bu kadar para verip teşhir, iade ürün gelirse canım çok sıkılırdı. O yüzden bayiden aldım.

Yorumlarınızla 55" almakla iyi yaptığımı anlamış oldum. Bu da benim için sevindirici. Teşekkürler iyi dilekleriniz için

Hayırlı olsun. Kısa bi süre sonra 55" de küçük gelecek ve kşkke 65" alsaymışım diyeceksiniz. 😦 Ve bu böyle sürüp gidecek. ☺️

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.