Şimdi Ara

Samsung Ks8000 kullanicilari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
5.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar ks8000 serisini alanlar burda toplaniyoruz. Kullandiginiz ayarlari burdan paylasabiliriz hem almak isteyenlerede fikir olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KS8000 ile 8500 serisi arasında ne farklar var,özellikler açısından?
  • Biri curve biri flat ama bence ks8000 serisi daha iyi curve panelde daha cok sorunlu cikiyor.

Film ve hd yayinlar super

4k zaten mukemmel gosteriyor.

Bir tek oyun modunu cok sevmedim lag suresi az olmasina ragmen sikinti yasiyorum. Sizlerde durum nasil? Hangi ayarlarda kullaniyorsunuz
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik bilmiyorum,tatildeyim tv kutusunda evde duruyor,15 inden sonra nasipse kurulacak

İnşallah fazla sorunları olan bir tv çıkmaz içinden
  • 49" olan olsada alsak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

49" olan olsada alsak

Evet piyasada 60 var sadece Turkiyeye gonderim yapmiyorlar olsa cok satar eldeki kucukleri satmak icin herhalde.

• 60KS8000 evime 02.12.2016'da kuruldu. Yani 1 aydır kullanmaktayım. 1 aylık gözlemlerimi kısaca aktarmak istiyorum.
    Görüntü modu olarak ilk günlerde DOĞAL ve STANDART modlarını kullanmıştım. Daha sonra yurtdışı forumlardan yaptığım araştırma neticesinde, hem seyir zevki, hem de göz sağlığı için FİLM modunu kullanmaya başladım. Ancak TV menüsünde fabrika ayarlı olarak gelen film modu değerlerinde bazı değişiklikler yaptım. Görüntü kalitesi olarak çok memnunum. Diğer odadaki 46ES7000'e göre 60KS8000'nin ekran alanı yaklaşık %60 büyük olmasına rağmen, HD kanallarda görüntü kalitesi çok iyi. DVD filmlerde de çok iyi görüntü veriyor, film seyretmek bir keyif bu ekranda. TRT4K'da yayınlanan maçlar ve belgesellerde UHD farkını hissettiriyor.
    Menü ve smart Tv özelliklerinin kullanımı çok pratik ve akıcı. Ayrıca kanal geçişleri hızlı. Ben bu az tuşlu yeni kumandayı çok beğendim, ele çok iyi oturuyor ve alışınca çok pratik kullanım sağlıyor.
    USB'ye taktığım 1 TB disteki 200'e yakın filmi çok hızlı görüp, dosyalar arasında çok hızlı dolaşılıyor.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız sıkıntı nedir tam olarak? "Input lag değerleri Sony'yi bile tahttan indirdi" "oyun için mükemmel" yorumları yapılıyor inceleme sitelerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Yaşadığınız sıkıntı nedir tam olarak? "Input lag değerleri Sony'yi bile tahttan indirdi" "oyun için mükemmel" yorumları yapılıyor inceleme sitelerinde.

Her oyunda olmuyor. Peste pas verirken sanki takilmali gibi gidiyor. Ama degisimdende oyle hissediyor olabilirim. Input lag degerleri aynen piyasada en iyilerden biri ama bazi oyunlar eski tvime gore farkli tabi buyuk ekran olmasi vs bir suru etmen olabilir.
  • 60KS8000 hala iyice kurcalayamadım bi.

Genel olarak suan, youtube application u acılmıyor ? sorunlu mu acaba?

Dynamic modda seyrediyorm baya canlı renkler.

Bir de bunda google play store gibi bisey var değil mi ? androiddeki bazı uygulamayı yukleyebilir miyiz.

Ayrıca, Sound bar alan var mı aranızda ?
  • Selamlar,

Bir süredir 60ks8000 takip ediyorum almak için . Bugun istanbul bilişimde gördüm ama ürün kodu bir ilginç ,http://www.istanbulbili...icili-fiyati,216569.html

Ks7090-8000 yazıyor , bilgisi olan var mı ?

Ks7090 başka bi ülkede satılan 8000 kodu falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deamien

Selamlar,

Bir süredir 60ks8000 takip ediyorum almak için . Bugun istanbul bilişimde gördüm ama ürün kodu bir ilginç ,http://www.istanbulbili...icili-fiyati,216569.html

Ks7090-8000 yazıyor , bilgisi olan var mı ?

Ks7090 başka bi ülkede satılan 8000 kodu falan mı?

Kodunda yada modelde bir sıkıntı yok, sadece linkiniz hatalı.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-60ks8000-60-152-ekran-4k-uydu-alicili-smart-tizen-fiyati,209249.html

• quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

60KS8000 hala iyice kurcalayamadım bi.

Bir de bunda google play store gibi bisey var değil mi ? androiddeki bazı uygulamayı yukleyebilir miyiz.

Youtube gecenlerde acilmiyordu engellemeden dolayi sanirsam ama simdi deneyin acilmasi lazim. Firmware update i yaptiniz mi ?

Soundbar bende almadim ses icin yetersiz demisler ama ben yeterli buldum ilerde belki alirim
  • quote:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-60ks7090-8000-60-152-ekran-4k-uydu-alicili-fiyati,216569.html

Link hatalı çıkmış ancak model 7090 diyor

Guzel fiyat hocam alin ama istanbul bilisim iyi midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

60KS8000 hala iyice kurcalayamadım bi.

Youtube gecenlerde acilmiyordu engellemeden dolayi sanirsam ama simdi deneyin acilmasi lazim. Firmware update i yaptiniz mi ?

Soundbar bende almadim ses icin yetersiz demisler ama ben yeterli buldum ilerde belki alirim

eyvallah hocam youtube dediğin gibi acılıyor su an :)

1154 nolu update yüklü , tvden cok memnunum. Sesi de güzel bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-60ks7090-8000-60-152-ekran-4k-uydu-alicili-fiyati,216569.html

Link hatalı çıkmış ancak model 7090 diyor

Guzel fiyat hocam alin ama istanbul bilisim iyi midir ?

Bende cok memnunum massallah

• 27 Kasım'da aldığım 60KS8000 geri ödemesini(900TL) bugün hesaba yatırmış Samsung. Geri Ödeme biraz gecikmiş de olsa şu anki fiyatlara göre iyi bir kampanyaydı.
  • 1160 no'lu update yükledim TV'ye. Olumlu ve olumsuz bir değişiklik farketmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selbasi

27 Kasım'da aldığım 60KS8000 geri ödemesini(900TL) bugün hesaba yatırmış Samsung. Geri Ödeme biraz gecikmiş de olsa şu anki fiyatlara göre iyi bir kampanyaydı.

Guzel bir geri donus yapmissiniz tesekkur ederim.:)

Bende geri odemeyi bekliyorum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.