Şimdi Ara

Samsung Ks8000 kullanicilari (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
5.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkali

Bende 60KS8000 almaya niyetlendim. N11 de kuponla falan 6500tl ye geliyor. 2000tl lik A5 cep tel hediye ediyorlar. Maliyeti 4500tl ye gelmiş olur. Sizce alınır mı? Ben 6 yıldır 40inch izliyorum. 60 inch çok büyük gelir ve baş ağrıtırmı sizce?

Hayir kesinlikle alinir cok guzel bir tv ! Eger durumun varsa kesin al.

Bende salonuma 55 mi 60 mi arasinda kalmistim sonra gittim 60 aldim . Valla simdi 65 bile alirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A5 i 2000 e satabilecekmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: groll

A5 i 2000 e satabilecekmisin?

Herhalde kullanacak sonucta almak istese 2000 diye oyle dusunmus. Gecenlerde de kampanya vardi 900 tl iade ediyordu. En kotu 900 e satar bence hatta daha fazlaya gitmesi olasi

• Herkese merhaba

Sadece national geographic izlerken görüntüde takılmalar oluyor, televizyonuma hem dsmart hem de Digiturk bağlı ve her iki platformda da bu takılmaları yasıyorum. Acaba yayından midir diye merak ettim, benzer problem yaşayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Bende 60KS8000 almaya niyetlendim. N11 de kuponla falan 6500tl ye geliyor. 2000tl lik A5 cep tel hediye ediyorlar. Maliyeti 4500tl ye gelmiş olur. Sizce alınır mı? Ben 6 yıldır 40inch izliyorum. 60 inch çok büyük gelir ve baş ağrıtırmı sizce?

Bende salonuma 55 mi 60 mi arasinda kalmistim sonra gittim 60 aldim . Valla simdi 65 bile alirim :)

Bugun n11den 60ks8000 siparisini verdim.galaxy a5te cilası.evimde 49lg var 60 aldim.keske 65i olsada alsak ama maddi olarak zorlayacak artik.bence salon musaitse mumkun oldugu kdr buyuk tv alinmali.buradaki esas mesele şu goruntu kalitesimi yoksa ekran buyuklugumu.ikiside dogru orantili yukseliyor fiyatta😊bense hem goruntu kalitesi hemde ekran buyuklugu olarak cok iyi bir secim yaptigimi dusunuyorum.imkani olanlar icin (a5 1750ye rahat satilir)5000 tl civarina geliyor.yani şunu özellikle belirtmeliyim 3500 4000 verenler 5000 versin hemde hic dusunmeden.onceki televizyonum lg 49uf8507 idi. 3000 tl verdim.parama yazik inanin.arada dağlar bayırlar var.ürünü almadan once samsung bayiinde detaylica inceledim..yok boyle bir goruntu

• quote:

Orijinalden alıntı: thearchitect

Herkese merhaba

Sadece national geographic izlerken görüntüde takılmalar oluyor, televizyonuma hem dsmart hem de Digiturk bağlı ve her iki platformda da bu takılmaları yasıyorum. Acaba yayından midir diye merak ettim, benzer problem yaşayan var mi?

Bende de maclarda oluyor ama herzaaman degil valla cozemedim ama yayindan gibi duruyor baska hic bir zaman oyunda youtube cart curt olmuyor. Genelde yagmur yaginca oluyordu ama gecenlerde normal havada olunca tirstim briaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: VideoAudioPhile

quote:

quote:

Bugun n11den 60ks8000 siparisini verdim.galaxy a5te cilası.evimde 49lg var 60 aldim.keske 65i olsada alsak ama maddi olarak zorlayacak artik.bence salon musaitse mumkun oldugu kdr buyuk tv alinmali.buradaki esas mesele şu goruntu kalitesimi yoksa ekran buyuklugumu.ikiside dogru orantili yukseliyor fiyatta😊bense hem goruntu kalitesi hemde ekran buyuklugu olarak cok iyi bir secim yaptigimi dusunuyorum.imkani olanlar icin (a5 1750ye rahat satilir)5000 tl civarina geliyor.yani şunu özellikle belirtmeliyim 3500 4000 verenler 5000 versin hemde hic dusunmeden.onceki televizyonum lg 49uf8507 idi. 3000 tl verdim.parama yazik inanin.arada dağlar bayırlar var.ürünü almadan once samsung bayiinde detaylica inceledim..yok boyle bir goruntu

Hayirli olsun dostum insallah gule gule kullanirsin sende

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayirli olsun dostum insallah gule gule kullanirsin sende

Eyvallah saolasin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thearchitect

Herkese merhaba

Bende de maclarda oluyor ama herzaaman degil valla cozemedim ama yayindan gibi duruyor baska hic bir zaman oyunda youtube cart curt olmuyor. Genelde yagmur yaginca oluyordu ama gecenlerde normal havada olunca tirstim briaz :)

O yuzde 99.99999 yayindandir iciniz rahat olsun adamlar bu modelde sharp paneli kullanmislar.butun inceleme sitelerini altust etmis en dusuk input lag degerleriyle ses getirmis ciddi bir tvden bahsediyoruz.gercek 10 bit panel 4kda şelale gibi akıyo goruntu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Video_Audio_Phile -- 24 Şubat 2017; 8:16:38 >

• Degerli forumdaşlarim ben 60ks8000 siparisi verdim birkac gune elimde olacak.daha cok oyun agirlikli alacagim.peki ben oyun modundami oynamak zorundayim surekli.kendim ayarladigim modda input lag yasarmiyim.daha dogrusu bu spor oyun vs modları ne amacli secip kullanma zorunlulugumuz var.adamlar bu modlari bosuna yapmamislardir diye dusunuyorum.benim sevdigimse kendi modumu olusturup ayarliyorum sonra tum oyun film vsde bu modu kullaniyorum.cunku oyle cok degistirmeyi sevmiyorum

• quote:

Degerli forumdaşlarim ben 60ks8000 siparisi verdim birkac gune elimde olacak.daha cok oyun agirlikli alacagim.peki ben oyun modundami oynamak zorundayim surekli.kendim ayarladigim modda input lag yasarmiyim.daha dogrusu bu spor oyun vs modları ne amacli secip kullanma zorunlulugumuz var.adamlar bu modlari bosuna yapmamislardir diye dusunuyorum.benim sevdigimse kendi modumu olusturup ayarliyorum sonra tum oyun film vsde bu modu kullaniyorum.cunku oyle cok degistirmeyi sevmiyorum

Online oyun oynarsaniz oyun modunda acin

• kavisli ekran hiç hoşuma gitmiyor ayrıca

düz paneli yerleştiremeyen firmalar kavisli ürün satması saçma

kavisli ekran ışık sızması arttırır ve siyah kalitesini düşürür (bu söylediğim led tvler için geçerli)
  • Merhaba, bende aldım bugün KS8000 ama forumda çok fazla kullanan yok galiba. Sormak istediğim, ios telefonla tv'ye görüntü aktarılabiliniyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

Merhaba, bende aldım bugün KS8000 ama forumda çok fazla kullanan yok galiba. Sormak istediğim, ios telefonla tv'ye görüntü aktarılabiliniyormu?

Evet aktarabilirsiniz app storedan tv cast i indirin

• quote:

quote:

Merhaba, bende aldım bugün KS8000 ama forumda çok fazla kullanan yok galiba. Sormak istediğim, ios telefonla tv'ye görüntü aktarılabiliniyormu?

Teşekkür ederim:)

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim:)

Onemli degil hayirli olsun gule gule kullanin:)

• Merhaba Slim Duvar askı aparatı kullanan var mı,
    SUHD nin arkasındaki vidalama yerleri panel ince olduğundan, vida 1,5-2 tur attığnda sona geliyor,
    Duvar askısında sorun yaşayan var mıdır, hangi tip askı aparat kullanıyorsunuz.
    ben tel halat lı slim askı aparat kullanmayı düşünüyorum,
    teşekkürler,
  • Turhan Ozgur T kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende 60ks8000 var samsung servisi kurulum sırasında taktı. ismini unuttum ama standart bir şey. Memnunum bende de tıpkısının aynısı varmış diğer tvyi de ben monte ettim bir sıkıntı yok. Duvara göre uzun dübel kullan
  • Curved istemediğim için, riske girip istanbulbilişim den samsung türkiye garantiSİZ ks8000 aldım. 3 gündür kapalı kutusunda servis gelmediği için beklliyor. Daha önce de aynı yerden telefon almıştım gayet sağlam ve sorunsuz çıktı. Aynısını tv de de olmasını bekliyorum. Kurulum yapınca görecez.
  • dhre D kullanıcısına yanıt
    kaç paraya aldın hocam?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.